Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Sl Benfica - Manchester United

Препоръчани публикации

SL Benfica - Manchester United
Шампионска лига | Сряда, 14 септември | 21:45ч. | bTV Action

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук Бербатов трябва да играе.Също и Гигс, и Карик. Редактирано на от iv0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач се очертава.Невярвам САФ отново да започне със същият състав от вчера,така че очаквам Берба,Парк,Гигс,Карик и Валенсия да играят. Редактирано на от Lavi_19

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако ще се бори за всички купи, то САФ трябва да започне с най-доброто и в ШЛ.Бенфика не са случаен отбор !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подготовка преди мача с Челси,особено за защитата.Ясно е че в атака сме просто безмилостни,но ми се иска да видя как ще се справим в защита при по-продължително разиграване на топката.Мисля си,че ще ги треснем и ще продължим с добрата серия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз очаквам доста промени в 11-те. Ще е хубаво ако вземем 3те точки, но в никакъв случай нямат да бъдат леки. Португалците ще се хвърлят яко пред своите и ще искат победата и те. Най-вероятният изход е нулев хикс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид леката група това е най-трудния мач, а след това играем с Челси. И да паднем тука няма да има значение. По-важно е срещу Челси да сме в оптимален състав и форма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евентуално най-трудният ни мач в групата. Не мисля, че ще има много промени, като сигурно ще е смяната на Карик вместо Клевърли заради контузията му. Надявам се най-после да се получи оспорван мач, защото феновете ни са вече отегчени от лесните ни победи. Гледката към нашите фенове в мача с Болтън беше доста показателна. :mood (33): Бербатов, Парк, Гигс, Валенсия, Флетчър... ще са само за КК, но и за там не са сигурни. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сигурен съм, че Фъргюсън ще направи доста промени за мача в ШЛ срещу Бенфика. Още повече, след като в Неделя играем дерби с Челси и там състава най - вече ще трябва да е цял и не на последно място - свеж. Еванс и Евра имаха проблеми след края на мача с Болтън. Очаквам Фъргюсън да им даде почивка. Така че защитния вал очаквам да бъде следния: Джоунс - Фърдинанд - Смолинг - Фабио В халфовата линия Клевърли е контузен и няма да може да вземе участие в този двубой. Не съм сигурен за състоянието на Флетчър, но няма да се очудя ако и той не е готов за този двубой. Така че Андерсон, Карик и Гигс са хората, които ще бъдат на разположение на Фъргюсън за централната част. Моето предпочитание е Карик - Гигс като централна двойка, а Андо на пейката. Натрупаха му се мачове, а и ще е важно да е свеж за Челси. По крилата Йънг и Нани едва ли отново ще стартират. Поне един ще получи почивка, а защо не и двамата?! Зависи от състоянието на Валенсия. Ако е готов за титуляр, то нищо чудно той и Парк да са по фланговете. Има вариант Гигс да е отляво, Парк отдясно, а Карик и Андерсон в центъра, но не вярвам поради няколко причини: - Най - вероятно Фъргюсън ще даде почивка на Андерсон. Все пак трябва да е свеж. - С Гигс и Парк по крилата Юнайтед ще загуби остротата си в тази зона. Валенсия е малко по - директния играч от двамата, така че ако е здрав ще е титуляр заедно с Парк, а ако не Нани/Йънг + Парк по фланговете. В атака Уелбек е контузен и избора остава ,,ограничен'', защото САФ ще трябва да избира от цели 6 човека - Рууни, Бербатов, Ернандес, Македа, Оуен и Диуф. Надявам се, че Рууни ще бъде оставен на пейката. Например Бербатов може да заеме неговото място и да играе зад нападателя, който да е Ернандес или пък Оуен. В крайна сметка резултата не е толкова важен. По - важното е във Висшата Лига отбора да е на ниво. Групата не е чак толкова тежка, така че отбора ще може да си позволи малко по - голямо подценяване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко странно ми се струва да искате Съра да извади най-доброто, при положение, че следва труден мач срещу Челси в Лигата.Шанс за Линдегаард (може би), Флетчър,Валенсия,Парк и Бербо.Труден мач, според мен никак няма да е лесно, така че и Х няма да е зле.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпреки формата мача може да се окаое по-труден от тези до сега в лигата. Естествено може да си продължим серията от перфектни мачове, но трябва да имат едно на ум момчетата. Иска ми се да вида Ернандез с Берба в атака и евентуално Оуен като смяна по-късно. Ако ще се разчита на Берба въобще в сезона трябва да запише цял мач за обиграване и самочувствие. Не виждам защо Линдегаард да играе, Де Хеа не е като да се е изморил или нещо. Нека играе да си трупа и опит за по-сериозните мачове в ШЛ. Защитата ще се види как е - Проблема с Евънс колко е сериозен, Вида и Рафаел ги вяма, а и Евра получи лои удар в коляното, така че може и да почива този мач. Фабио може би ще му заеме мястото. Също така Карик или Флетбър , може и двамата да играят, поради контузията на Клевърли. Парк и Гигс също имат нужда от повече минути. Преди всичко дано гледаме интересен мач, без контузии. Ризултат в нашаполза е логичен, но ще се види.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът никак няма да е лесен,надявам се Сър Алекс да пусне Бербатов како и обеща.Заедно с Гиггс,Парк и Валенсия ще вземем нужната победа. Редактирано на от FriskY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може би най-трудния ни мач в цялата групова фаза.Очаквам да спечелим и рано да решим спора за първото място.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Португалчетата са жилави, а Бенфика е отбор с традиции и история. Ще ги утепаме! :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-тъпите мачове в годината са тези от груповата фаза в ШЛ. Очаквам минимална победа с 0-1 и нищо интересно откъм игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука може и X, ако после бием Челси. Интересно дали ще видим Бербатов в игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принцип последните години в групите правим ебати скучните мачове,така че очаквам нещо от сорта 1:1 или 0:1. Разбира се не изключвам и изродската ни форма да продължи и на португалска земя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди няколко сезона имахме огромни трудности срещу Бенфика.Имаме какво да им връщаме :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НЯМА хиксове, няма тънта мънта 3-0 срещу Бенфика и минимум 2-0 срещу Челси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Резултатът не ме интересува особено.Дори да загубим пак ще сме първи в групата.Важното е отбора да е свеж и да смаже чукотките.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До сгеа САФ не си е позволявал да подценява, който и да е отбор заставал срещу Юнайтед.Едва ли това ще се промени точно сега.Може и да има някя и друга промяна в стартовите 11, но едва ли състава да е нацяло променен за да задържи свежи играчите си срещу Челси.Просто това не е в стила на Фърги :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this