Jump to content
Pepinka

№6 Пол Погба

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Лабиле трябва да е луд, за да отиде в Мадрид. Там ония на Бернабеу 3 мача ще го изтърпят да е тотал щета и ще почнат му теглят майните. При нас няма кой да го бутне – клубът го има за лицето на отбора. От следващия сезон и първи капитан ще бъде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Sir Bobby Charlton написа:

Както казваше един класик- but the future, only God knows.:mood(17):

But the future - you never know*

• Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Wolfram написа:

But the future - you never know*

И версията с God я употребяваше бая често. 

Цитат

Although Ronaldo claimed in an interview yesterday that he would remain "motivated" if he stays at Old Trafford, he was again ambiguous when asked about his future.

"I've had hundreds of questions about Manchester United and Real Madrid," said Ronaldo, who is on holiday in Los Angeles while he recovers from the ankle surgery that will rule him out of action until October.

"What do you want me to say? That I'm going or I'm staying? I don't know about the future, only God knows it."

https://www.independent.ie/sport/soccer/only-god-knows-ronaldos-future-26463407.html

Цитат

Speaking ahead of the FIFA Ballon d'Or ceremony on Monday, the Portuguese was asked if he would be tempted to take on one last challenge before the end of his career.

"Nobody knows," he said. "Only God knows the future, but I’m very happy at Real Madrid. I signed a new deal one year ago, but in the future you never know."

https://www.goal.com/en-us/news/88/spain/2015/01/12/7903102/ronaldo-im-happy-at-madrid-but-only-god-knows-the-future

Цитат

“Manchester are challenging for titles and I have to appreciate that. Maybe the other clubs don’t have an opportunity like us. As for the future, only God knows. 

http://therepublikofmancunia.com/only-god-knows-about-ronaldos-future-part-2167/

Цитат

He was asked about moving to MLS, Real Madrid are currently in Los Angeles, at some point in his career and responded "The future only God knows. For now I'm happy in Europe, then we'll see."

http://sportwitness.ning.com/forum/topics/ronaldo-denies-renewal-and-says-only-god-knows-his-future-manches

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Убеди ме, както винаги - екзактен. Но все пак аз използвах фразата, която каза точно след финала за ШЛ с Челсей. :mood(33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоз пак почна да сере. Има ли изненадани? Точно два месеца продължи благоприличието му. Аре дано лятото ни отърве най-накрая от посредственото си присъствие. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да го шитваме и да вземаме Верати, Ракитич или Милинкович. Требъл! :D 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз нямам никакви проблеми Погба да си тръгне, стига да предложат добра цена за него - 120-130 милиона звучи добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз нямам проблем да ходи, има класа Погбата ама е много непостоянен. Когато е на кеф изглежда като най-добрия халф в света, а когато не е на кеф, като най-слабия на терена.

Целия отбор се върти около неговото представяне, ако има ден сме добре, ако няма - кОр. Много сме зависими от него и това не ми харесва. Предпочитам барометъра да не ни е един футболист.

В Реал може би ще се представи по-добре, защото ще получи повече свобода и няма да го карат да изпълнява дефанзивни функции.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много се надявам да иде...въобще никой няма да го търпи там и как ще го сринат със земята белите кърпички след третия му бездарен мач и ще затърси майка си...след тва ще си вика ееех да си бях стоял в Манчестър да си кретам

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сънувах че правим трампа Погба за Бейл+Иско или Асенсио. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

а аз, че един приятел бие един стар съученик от даскало. нямаше никаква логика, щото не се познават. но явно щом съм го сънувал има голяма вероятност да се случи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не вярвам да го продадем това лято, но с това непостоянство няма да е чак толкова голяма загуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека се борят два отбора. ПСЖ и те да се намесят. Да ни дадат поне 150млн че даже повече.

Ама като знам Наркомана просто ще му трупне 500к заплата и тоя ще предпише

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Прав му път на Погба. Всеки път като иде да играе за Франция и изсира няк'во лайно. Един месец в топ форма не могат да заличат последните две години, в които беше по-скоро дупка, отколкото лидер. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитат

‪Real Madrid preparing a $163 million bid for Manchester United star Paul Pogba, according to reports. [bein Sports] ‬

Да си прави прическа тип пандела и да пътува 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

новините водят по посока, че си заминава.

според мен не е точния момент-това лято, може би следващото е най подходящо.имам твърде много пробойни в състава, че да правим и нов център (ерера също има голяма вероятност да си замине)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове