Jump to content
Pepinka

№6 Пол Погба

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Малко прекаляваш. Те са колеги на първо място. Ако сме футболисти с теб и на мен предложат от Юнайтед, а на теб от Ливърпуул и викаш един от двамата няма да приеме ли? Пак си оставаме приятели, пак всичко си е същото. Все тая какъв е Салах или какъв е Погба, нищо лошо няма в тази снимка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, iv0 написа:

Тоя Погбата, какво ми се снима с горнище за 179лв

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, punisher30 написа:

Малко прекаляваш. Те са колеги на първо място. Ако сме футболисти с теб и на мен предложат от Юнайтед, а на теб от Ливърпуул и викаш един от двамата няма да приеме ли? Пак си оставаме приятели, пак всичко си е същото. Все тая какъв е Салах или какъв е Погба, нищо лошо няма в тази снимка.

Да, бе, нещо като Барби и Кийн, ма ситуацията не е същата. Сега трябва да ги мрази:mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на 31.01.2019 г. в 23:51, 1Giggs1 написа:

Тоя Погбата, какво ми се снима с горнище за 179лв

Личи си кой му го е продал :mood(17):

@Glorious Dogg той Галин си е точно за него. Даже ще го опъва по Добрички, както си знае. Interracial гей зона.

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сега ми се изясни защо ние три години се инатим да ги дадем тия пари за някое Тоби. То нямало нужда. :mood(17):

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Погба има ръст дори и да бъде вратар!

:pogba3use3: - вратар

:pogba3use3: - защитник

:pogba3use3: - халф

:pogba3use3: - нападател

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебаси гърдирването има тоя човек, имах чувството, че целия отбор на Фулъм да му влезнат, няма да могат да му вземат топката. Направо си правеше пишки по едно време с тях :mood(17):

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

сс4 сигурно в момента умира от яд, че откакто Оле стана треньор, Погба се превърна в лидерът, който трябва да бъде! 

Редактирано на от hristow_fan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Играе невероятно, а статистиката е още по-невероятна дори. Ама лидер не е и колкото и добри мачове да направи, то никога не мисля, че ще е лидер. Просто командва той, защото Еди му го нагласи така. В първия труден момент и пак ще върне игрите от времето на Моу. Така че да му се радваме, докато е щастлив и показва какво може. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ахаха, мен ми е много интересно как през няколко мнение се споменава името на сск-ата :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
14 hours ago, punisher30 said:

Играе невероятно, а статистиката е още по-невероятна дори. Ама лидер не е и колкото и добри мачове да направи, то никога не мисля, че ще е лидер. Просто командва той, защото Еди му го нагласи така. В първия труден момент и пак ще върне игрите от времето на Моу. Така че да му се радваме, докато е щастлив и показва какво може. 

Ей това е истината. Харесва ми как играе Погба, обаче вече видяхме и лошата страна на нещата. Нещата с Оле (или следващия) все някога ще се прецакат и тогава не се знае какво ще стане. Да, моуриньо беше адско его и нямаше как да си спести да критикува Погба публично и явно затова нещата се осраха, но щом веднъж франсето показа, че той е над треньора....лошо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Погба ще е тук максимум още 1-2 години. До тогава ще е хубаво негъра да бъде щастлив, защото тръгнахме по този път. Това, че се разбират с Оле още повече натежава в избора на мениджър в полза на норвежеца според мен. Просто наркомана не му се рискува отново златната му кокошка да бъде натирена. За мен просто е въпрос на време това момче да отиде в Барса или Реал, както каза и брат му. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе Погба остане ли още 2 3 години и няма да го искат Реал или Барса, а на друго място няма да отиде. Може би само в Италия или Франция да доиграе няколко сезона. Тука е Бог и не знам ще иска ли да се маха. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Още трева и терен има да яде, докато стане време да дава съвети. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Днеска отново гол и асист във важен мач. И то за 1 полувреме. Някой да извади статсовете за голове/асистове тоя сезон? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Невероятна асистенция. Просто красота. Решава мача. Това вече е голям играч, остава само да е постоянно това ниво. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя, ако от самото начало играеше така, а не се държеше като голямо бебе, съм сигурен, че щеше да бъде сред най-добрите халфове във ВЛ. Много му идва лигоча обаче, дано наистина е поел в правия път. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

казах го в темата след мача, ше го кажа и тука. от 2 месеца Погби направи маса голове и асистенции и определено след Давид е с най-голям принос за прогреса, които отбелязахме. и Рашко също. нека играе така до края на сезона, това е най-важното. дали ше ходи в Реал и Барса в момента слабо ме вълнува

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не един път съм го наричал Пол Провал, ама като играе от 2 месеца, както трябва, няма начин да не се отбележи

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове