Jump to content
Pepinka

№6 Пол Погба

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

сега ще ти издам една тайна, не знам дали ще можеш да ме разбереш или да я осмислиш. старши треньорите не създават положенията на терена. тва, че играчите се влачиха, като мърди, а след като влезна настоящия световен шампион пол погба, който само 1-2 месеца преди това си беше подал трансфер рекуеста в сити, позволи на севиля да отбележат 2 гола, през неговата зона. фактите са си факти. 

отделно, че няма причина да му адвокатстваш. така, като гледам, може да пише. 

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss
На финала срещу Челси като ги “пусна” да играят, един след друг ги нижеха головете нашите.

Срещу Севиля има някаква вина, минимална, но той си ги знае какви са играчите и е по-добре да не рискува. Редактирано на от Benettonss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те не четат, само хейтят наред, не търсят логика, не разсъждават, просто по дефолт - Моуринъо е виновен за всичко и това е.

Никой от анти Моу не твърди това. НИКОЙ.

Твърди се че има вина. Не че само той е виновен. Ей тва за пореден път ви убягва на сектантите.

Защото според вас Моу е перфектен и ако ще да мине на червено пак светофара ще е виновен а не той.

Капка вина не признвате на Моу. Ей тва дразни. Тва е глупавото. Тва е сектанското.

Точно вие сте всички освен Моу са виновни за всичко. 

Никой от анти Моу не казва борда няма вина, играч Х няма вина, черните нямат вина, играчите нямат вина. НЕ, всеки има своята вина. Както и Моу. Ама няма да го признаете щот после няма да има за кво да джафкате тука нон стоп.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

На фона на всичко останало в клуба, аз не мога да разбера как се сещате въобще за Моуринъо. Човека си бачка сериозно и бута напред, колкото му позволяват условията. Заслужава повече уважение и по-сериозна подкрепа от феновете. Мен за това ме е яд, защото казва нещата както са. Вие винаги като оправдания ги приемате, а това са истини.

Редактирано на от Benettonss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На фона на всичко останало в клуба, аз не мога да разбера как се сещате въобще за Моуринъо. Човека си бачка сериозно и бута напред, колкото му позволяват условията. Заслужава повече уважение и по-сериозна подкрепа от феновете. Мен за това ме е яд, защото казва нещата както са. Вие винаги като оправдания ги приемате, а това са истини.

По-сериозна подкрепа от феновете след фиаското със Севиля? Еми сори пич, ама няма как да стане. Харесвай си го, уважавай си го, ама за да мога и аз да съм сред подкрепящите го, бая трябва да се реваншира и бая неща трябва да промени, включително и себе си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз нямам нищо против да паркира буса Мойзиньо в някое гостуване на някой топ отбор, но да се защитаваш срещу бедняците от Борнемут на ОТ или да играеш като домакин на Севилия с идеята да направиш 0:0 е прекалено. Срещу Орките дори след мача казах, че заслугата е на Моу.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво означава тая дума, която лансираш ве

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

защо като цяло неграта са такива, дай им даб и танци? това чисто еволюционно ли е? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

защо като цяло неграта са такива, дай им даб и танци? това чисто еволюционно ли е? :D

ние българите си имаме поговорки  "Крушата не пада по-далече от дървото",  "Корена го вика" ... така,че Да. Той просто е това, което го е създала природата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тоя стана световен шампион ли бе ? хахахахаха сметни на какво ниво е футбола в момента щом този е световен шампион  :facepalm:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля да си мерите малко приказките, все още е наш играч, ако в края на седмицата не е - пишете каквото си искате. Завидното разнообразие от определения които използвате по негов адрес вече наистина минава всякакви граници. И честно казано започва да говори повече за вас, отколкото за него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя експонат почти ме накра да си изхвърля телевизора от яд. Ще си го наричам, както си искам, гледам внимателно да подбирам приказките си за това нещо, наподобяващо футболист. Ако искаш точно мнението ми, трябва да слагам адски много звездички, защото няма да има орган или болест, на която да не го кълна. А аз съм доста спокойна личност принципно и трябва много да ме вбеси някой, за да кълна. Този е заслужил всичко най-лошо, че и отгоре, но за момента се придържам към правилата на форума :)

И за да не е спам - Юве, Барса, ако ще и Бусмацни да го вземат, тоя просто да го няма в отбора. дано сам си форсира трансфера, въпреки че продава яко фланелки и няма да искат да го продаде Еди Меринджея!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да изкажа неумерното си възхищение и абсолютен захлас от този невъобразим провал и предател.

След като едно време, още като малко сополиво лапе, се направи на интересен и извиваше ръцете на Създателя на футболната игра - Сър Алекс Фъргюсън, този изключителен провал си замина в посока Ювентус, което беше един уникално добър сценарий за Ман Юнайтед. След това след безброй медийни надувки, безмозъчният отново акостира на Олд Трафорд за рекордна сума. Изкара една година и половина и през зимата на 2018-та година Гуардиола, който няма нищо общо с нашия клуб, нито има причина да напада безпочвено нашия клуб, който категорично още тогава не беше в борбата за титлата, излиза пред медиите и заявява най-спокойно как тази мъжка проститука и агентът й, се е предлагала на Манчестър Сити по средата на сезона, докато още сме в ШЛ и т.н.

ОК, Печкан се изруси, изчервени, изсини, иззелени негърската косичка, и след това всички започнаха да слушат Stormzy и да си пасуват отново за неговите действия, като започна наново огромния хайп, как Печкан бил направил страхотно Световно и видиш ли - той бил в основата да спечелят титлата. Като разбира се не отхвърляме фактите, че той беше част от отбора, и че в действителност вдигна СП, то е повече от ясно, че той няма как да бъде Роналдо или Меси и "сам" да я спечели, както и да е. Дотук - добре.

Както всичко си отива към новия нулебъл, защото трансферното лято е потресаващо, защото играчите "не искали да играят за Моуриньо", или пък защото Наркомана не може да ги купи, то изведнъж Свинята Минчо и Печкан се сещат, че има 2-3 дена до края на трансферния прозорец, и е редно да си подадат трансфер рекуеста и да се чупят възможно най-скоро от този потъващ кораб. Защото ако Печкан си изжълтява косичката в Барса, със сигурност ще е по-популярен и с по-голям шанс да спечели трофей, отколкото при най-големите балъци, които се изхвърлиха със 100 милиона за него, които още поне 2-3 години трофей няма да видят.

Та ето я футболната легенда на Ман Юнайтед, юношата, която изключително много й пука за Ман Юнайтед и се раздава на макс за Ман Юнайтед, POGBACK-а, най-изкусният флопаджия в съвременния футбол, който освен, че е бездарен, е и черен, и хомосексуалист, и предател.

Паля свещи Барселона да удари колкото и да са пари за тоя, и да го разкара от клуба. По-добре да гледам Лий Грант и Люк Шоу, които макар и бездарници няма да правят цигански номера, отколкото този отявлен предател, доносник, отвратяга и черняга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

този отвратителен човешки отпадък ми е ясен още от времената му в юве и преди това сръдните му при нас. 

кво ще кажем обаче за всички тия фенове, не малко и в тоя форон, които получават душевен оргазъм при всяко ново клипче на погбито в youtube, готови са да зачеркнат, забравят, простят, неглижират всичко, което успя да изсере за 2 години, готови са да уволняват треньори, да продават и купуват играчи, само и само този велик талант да "успее"?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Това е Криско на футболистите. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове