Jump to content
Gaffer

Bolton Wanderers - Manchester United

Препоръчани публикации

Bolton Wanderers - Manchester United
Премиършип | Събота, 10 Септември | 19:30ч. | Diema

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Turboto99
Дано да продължим с победите през целия сезон :) 1 : 3 ще бием :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Симпатичен отбор, но трябва да вземем трите точки. Миналият сезон направихме 2:2 и беше трудно. Дано направим отново силно първо полувреме, а не мача с Арсенал да беше някакво изключение...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано Марто да не вземе участие в този мач,че това ще ни е следващия разгром.Бой беее :mood (35): :mood (22): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма какво друго да очаквам освен победа след това УНИЖЕНИЕ над Арсенал.Надявам се Бербатов да започне титуляр,или поне да влезе като резерва.ГГМЮ Редактирано на от FriskY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано ударим и Болтън силно, че като гледам шитнята играе с Уигън и може да им вкарат доста голове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е първия мач в който ще разберем колко струва отбора и ще се види реално как стоят нещата. Ще е трудно, но се надявам да излезем крайни победители. Контузията на Дани предполага Чича напред с Руни и честно казано Нани вече му е ред да почива...наред вече 3 слаби мача. Мразя паузите за национални отбори!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е то пък точно когато набирахме скорост,идват и тея паузи,за да гледам нашите дървари от националния как ще ми стоят насрано ( с извинение) срещу Наглия,които осен всичко отгоре ще ни бият и на една велика дата като 6-ти септември,ема найсе,кво да направим.Конкретно за мача времем е да се види ще си оправяме ли формата като гост,че не ми се ще пак да треперим на такива мачове.КАто помня миналата година тоя мач каква драма беше,не ми се ще да се повтаря.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно след унижението на Арсенал и тая пауза е много вероятно да загубим точки...с тая резултатност никога не е изключено да изпаднем внезапно в голова суша.Не знам за какъв разгром говорите,но съм 99 % сигурен,че няма има такъв срещу Болтън..просто в такова гостуване е много по-тежко,трудно за младите и напрегнато за целия отбор.Андерсон и Клевърли на Олд Трафорд изглеждат по съвсем друг начин...и дано последните ми изречения да се опровергаят след 2 седмици,но нямам големи надежди.Едно 0-1 или 2 е повече от добър резултат тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач,все пак е гостуване.Най-важни са трите точки независимо от резултата.След мача с Арсенал не е нужно да летим в облаците,но можем да сме оптимисти и за този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
надявам се да успеем да победим..резултата не е важен, важни са 3те точки от гостуванията пък ако ще 0;1 да е :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако играем по начина по който го правихме до сега едва ли ще имаме проблем !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо и много важно - да се върнат също толкова здрави колкото заминават за националите си. И да видим как ще се представим като гости , което е невероятна мъка за нас . Дано обърнем камъка , ''Тротърс'' са мъжкари и ще напират до последно . Един гол няма да ни помогне . Дори без звезди това не е Арсенал и не е Олд-а .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имайки предвид,че при гостуванията изглеждаме по съвсем различен начин,отколкото на ОТ,очаквам труден мач. Все пак ще бием. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Постигнахме перфектен резултат с/у Арсенал преди паузата и сега първото на което се надявам е след тези мачове,които ще се играят за националните да няма контузии.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вие чувате ли се??? Ей тия хора играят с-у България!Поне 6 играча ще излязат контузени, Като знаем с какво се слави българският футбол.Дано да греша,но нашите футболисти са просто косачки!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано наистина нашите дървари не контузят някой от 5-те повикани играчи... Иначе мача е труден Болтън. Миналата година едва измъкнахме точка, а Марто направи мача на годината си сигурно. Дано тая година не му провърви в този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Би трябвало само с инерцията от мача с Арсенал да минем без проблеми през Рийбок.Мисля,че Ернандес ще замести Уелбек и ще вкара първия си гол за сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошото е,че има пауза за националните отбори и това може да убие инерцията ни.Дано само не се получат още контузии.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично, силно се надявам да видя Парк титуляр и да играе възможно най-много мачове този сезон. Предчувствам, че това ще е неговия сезон и ще помогнме адски много на отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач, но този сезон правим летящ старт с 3/3 и 13 вкарани гола.Дано победим, защото все пак сме гости и няма да е като на ОТ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Задължително същия състав, освен Уелбек разбира се. Чичарито до Рууни и 2-8 :mood (35):

Аз викам вече Бербатов да се включи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гости сме , но се надявам да победим , особено след този "малак" резултат срещу Арсенал :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена