Jump to content
Gaffer

Мanchester United 8-2 Arsenal

177 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Ман Юнайтед губи Дани Уелбек за месец

Нападателят на Манчестър Юнайтед Дани Уелбек ще трябва да почива между четири и пет седмици, след като днес получи контузия в двубоя с Арсенал. Младокът има разтежение на бедрото и бе заменен от игра в 35-ата минута от Хавиер Ернандес.

"Това е неприятна загуба както за нас, така и за Англия. Дани се оплакваше от болка в бедрото още преди мача и тя се усили в хода на двубоя, но за съжаление не успяхме достатъчно бързо да реагираме и да го заменин с Ернандес. Много е жалко, че стана така, защото сега той трябва да почива четири или пет седмици", заяви по този повод мениджърът сър Алекс Фъргюсън.

Жалко .....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ГОЛЕМИ!!! Йънг, Рууни и Смолинг ги отличавам най-много..неописуемо слаб Арсенал, но и страхотна игра от наште..обаче ме е яд, че изпуснахме 2-3 не 100, а 100000% положения и можеше да е поне 11 и супер мн ме е яд за 2та гола..1вия отново се пропука Де Хеа, а за 2рия грешка на цялата защита..Изключително слаб Чичарито - това ми направи мн голямо впечатление, Нани и Евра също не бяха на ниво.. ВЕЛИКА ПОБЕДА! Честито на всички :) :champs (11): :champs (18): :champs (18): :glory (12): :glory (12): :glory (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Повторението върви по Нова Спорт, така че, който желае да се наслади още веднъж на тази гавра да пуска телевизора докато е време, че вече стана 2:0 ! :D :devil3: :mood (28): :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само едно ме е яд за тоя мач,че не можах да го гледам,но нямаше как,работата си е работа :) Титаничен погром,унижение и така нататък. Беше крайно време за един такъв момент,който окончателно да разбие секви илюзии,че това отборче Арсенал е нещо в последните години. Дори и злобата и хъса,с който играеха винаги срещу нас,колкото и по-слаби да бяха,вече са недостатъчни за да се доберат дори до почетна загуба като миналогодишната на ОТ да речем,хаха. При 8-2 не виждам кво може да се коментира,освен да се кефиме на великата победа. Единствено е леко притеснително това че Сити газят Тотнъм като гости и поне за мен това значи,че към момента,ние и те ще си оспорваме титлата през този сезон,а може би и в близките години... Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НЕ съжалявай че не си го гледал :) ще го изтеглиш от някой сайт!!
А ето и аз какво сътворих за нашите любимци!!!
Това е моето видео :) matchhighlights :)

Приятно гледане!!
http://www.youtube.com/watch?v=xyMQ1mrQzMc Редактирано на от Manchester-United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Приятно гледане!!
http://www.youtube.com/watch?v=xyMQ1mrQzMc

В този видеоклип има съдържание от FA Premier League, който го е блокирал по силата на авторското право.
Съжаляваме за това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Приятно гледане!!

This video contains content from FA Premier League, who has blocked it on copyright grounds.

:mellow: :unsure: :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Приятно гледане!!

не го отваря..авторски права

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Изненадан съм, очаквах труден мач

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън чистосърдечно си призна след разгромната победа с 8:2 над Арсенал, че е очаквал много по-труден мач срещу „артилеристите”. Той обаче защити колегата си Арсен Венгер, който според него върши чудесна работа.

„Изненада е, защото когато играеш с Арсенал очакваш труден мач”, заяви шотландецът. „Ако погледнете Арсенал, отборът е отслабен. Но ние все пак свършихме работата. Понякога бяхме разсеяни и те създадоха опасности, защото те все още имат качество в предни позиции. Като цяло ние сме доволни, че запазихме представянето си на високо ниво”.

Относно трудната ситуация, в която се намира Венгер, Фърги коментира: „Мисля, че е нечестно да го критикуваме. Работата, която той направи в Арсенал и философията, която има – той даде на Арсенал някои много вълнуващи играчи. Той също така продава добре и внимава за хазната на Арсенал. Хората забравят тези неща. Живеем в циничен свят и когато загубиш няколко мача, съдиите се появяват”, допълни Сър Алекс.

gong.bg

Дани Уелбек аут за 5 седмици, няма да играе срещу България

Нападателят на Манчестър Юнайтед Дани Уелбек ще пропуска европейската квалификация на Англия срещу България на 2 септември.

Очакваше се младокът да получи повиквателна за двубоя, но вместо това той ще трябва да почива между четири и пет седмици, след като днес получи контузия в двубоя с Арсенал. Младокът има разтежение на бедрото и бе заменен в 35-ата минута от Хавиер Ернандес.

„Това е неприятна загуба както за нас, така и за Англия. Дани се оплакваше от болка в бедрото още преди мача и тя се усили в хода на двубоя, но за съжаление не успяхме достатъчно бързо да реагираме и да го заменим с Ернандес. Много е жалко, че стана така, защото сега той трябва да почива четири или пет седмици”, заяви Сър Алекс Фъргюсън.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изключително слаб Чичарито - това ми направи мн голямо впечатление,
:)
:champs (11): :champs (18): :champs (18): :glory (12): :glory (12): :glory (12):

Не съм на това мнение.Лично на мен играта на Чичарито ми хареса много в този мач.Заразлика от миналия сезон в този мач Чича играеше много по-различна роля.През миналия сезон той беше забоден сам отпред ,почти не участваше в разиграванията,докато в този мач той постоянно се движеше,в един момент играше и по крилото.
Той пазеше топката/направи ми впечатление,че го правеше 1000 пъти по-добре от колкото миналата година/,участваше в разиграванията,постоянно тормозеше защитниците им,създаваше положение за съотборниците си-все неща,които не правеше миналия сезон.А не бива да се забравя,че и той беше причината за червеният картон на Арсенал.Явно Сър-а му е дал по различна роля съвместима със сегашната тактика на отбора,в която в всички сменят местата си постоянно.Ако Чичарито продължава да играе така може би ще вкара по-малко голове от колкото през 2010-2011,но със сигурност ще се превърне в много по-техничен и комбинативен играч,което ще се отплати в бъдеще. Редактирано на от Lavi_19

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...Заразлика от миналия сезон в този мач Чича играеше много по-различна роля.През миналия сезон той беше забоден сам отпред ,почти не участваше в разиграванията,докато в този мач той постоянно се движеше,в един момент играше и по крилото.
Той пазеше топката/направи ми впечатление,че го правеше 1000 пъти по-добре от колкото миналата година/,участваше в разиграванията,постоянно тормозеше защитниците им,създаваше положение за съотборниците си-все неща,които не правеше миналия сезон.Явно Сър-а му е дал по различна роля съвместима със сегашната тактика на отбора,в която в всички сменят местата си постоянно.Ако Чичарито продължава да играе така може би ще вкара по-малко голове от колкото през 2010-2011,но със сигурност ще се превърне в много по-техничен и комбинативен играч,което ще се отплати в бъдеще.

И това го разбра от 55 минутния му престой на терена ?
Вече ще се кръстя преди да влизам, за да чета в този форум. Много капацитети, много разбирачи на футбола се навъдиха... Българинът от всичко разбира: политика, футбол, автомобили - всичко!
Да не припомням бисерите, които някои ръсеха един след друг в други теми...
Опомнете се, че положението е отчайващо. :mood (17): Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани днеска игра лигаво и егоистично,но не бих казал,че беше слаб.Клевърли също изпусна 10000% положение,ама никой нищо не говори за тва.Португалецът си беше на ниво,колко пъти развинти оня пич със злата съдба по крилото? Създаваше опастности и игра креативно,пък и след такъв мач е глупаво да критикуваме футболистите.Глупаво даже е меко казано. TILIOS,защо се подиграваш винаги с тва "ама ти за .. минути ли го разбра?" ? Естествено,че може да се направи заключение след 50 минути на терена.Човекът си казва какво е видял в мача и мнението си за ролята на Чичарито според представянето му?! Разбирачи не са,просто споделят мислите си. По твойта логика излиза,че всеки в тоя форум се мисли за капацитет като пише коментар.Нали за това е направен сайта? За коментари,предположения,анализи и тн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво да каже човек .... първо , честита ни историческа победа , разбира се! :champs (14): Аз , подобно на някои други , малко максималист си падам и ще излъжа , ако кажа , че не ме е яд за 2та допуснати гола , но след тоя резултат ... Как да не им просто на момчетата човек? Буквално ги изнасилихме! Кадрите на таблото в края на мача ... душевен оргазъм! Въпреки 2та допуснати гола , много се радвам за спасената от Де Хеа дузпа. Много се надявам това да му се отрази така , както на всички ни се иска. Защитата и в този си вид , макар и няколкото разконцентрирани прояви днес , е чук! Абе ... няма друго такова чувство като удоволствието от играта на любимия отбор. :champs (18): Играч на мача: Много трудно човек би избрал някой м/у Уаза и Йънг , но все пак .. Ашли. Феноменално представяне! Както казах на Крис във ф-бук , много се радвам , че още с първите си мачове започна да ме опровергава , тъй като бях сред тези , които бяха против трансфера му. Едит: Много жалко за Дани ..... 5 седмици извън игра не са малко. Някой по-напред спомена , че Сър Алекс за пореден път ни финтира , че контузията на наш играч е сериозна. Не знам ... дано наистина е така. Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа ! Трудно е да се каже каквото и да е било след подобен мач.Велико !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
. НЕ искам да спорим или да се караме затова и си изтрих поста.Просто прочети втората част от коментара на REDs_United Редактирано на от Lavi_19

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
8-2 е рееезултат,най-велик на тооози свяят.Ееееей,честит юбилей :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оценки на играчите

Давид Де Хеа
Брилянтно спасяване на дузпата изпълнена от Робин ван Перси незабавно издигна вярата на феновете в него, а последователно блокиране на удари от Андрей Аршавин и холандеца доказаха класата му. Въпреки че ще е разочораван от допуснатия гол на Тео Уолкот, спасяването на волето отправено от ван Перси отново бе прекрасно. Нямаше шанс да предотврати голът вкаран от капитана на Арсенал.

Крис Смолинг
Не е чудно, че Фабио Капело смята, че той може да е десен краен бранител в националния отбор на Англия. Отново бе абсолютно впечетляващ и се чувстваше изключително на мястото си, когато преминаваше в атака. След прекрасна комбинация негов удар мина встрани от вратата и изглеждаше така сякаш е играл на това ниво с години.

Джони Евънс
Командващ и спокоен рано в мача изби извеждащо подаване към ван Перси и се чувстваше удобно в центъра на защитата. Позволи да бъде отсъдена лека дузпа, докосвайки рамото на Уолкот, но това бе единствената грешка в иначе изисканото му представяне.

Фил Джоунс
Грубо подкосен от безразсъден шпагат на Аршавин, който би изкарал от игра по-слаб играч, но той продължи упорито и показа способността си да се възстановява бързо, когато спокойно чукна с глава към Де Хеа след като първоначално бе дал опасен пас. Нямаше късмет и покри засадата при втория гол на Арсенал, когато след като изби топката се оплете в мрежата на вратата.

Патрис Евра
Спечели дузпа, с която Уейн Рууни оформи своя хеттрик и лесно надделя в битката с Уолкот, често предотвратявайки триковете на младия топчия. Атакуваше с изключителна енергия и увереност през второто полувреме и сигурно е горд, че е капитанствал състава в мач като този.

Нани
Някои фенове не бяха доволни, когато пропусна да оползотвори центриране на Ашли Йънг скоро след като се опита лошо да прехвърли вратаря, като в същото време имаше много по-добри възможности. Тези фенове би трябвало добре да разберат природата на играчи като Нани, от които винаги се иска да сътворят нещо специално. Именно това бе, което той правеше при най-арогантните си отигравания, които публиката не одобряваше. Бе сменен след представяне, което включваше и няколко впечетляващи отнемания на топката.

Том Клевърли
Представяне от класа от страна на полузащитника, който често бе твърде силен за Аарън Рамзи и Франсис Кокуелин. Футболист с изчистен маниер на игра, той често помагаше на отбора да функционира показвайки зрялост, която трябва да му осигури място в плановете на Фабио Капело за Евро квалификациите.

Андерсон
Винаги играещ с усмивка на лице, разсейващата му тактика при пряк свободните удари накара дори затрудненият Шчесни да се усмихне. Вероятно че и той има заслуга при головете на Рууни от статични положения и би се обосновал, че когато вече бе извън игра, друг удар на Рууни излезе в аут. Сътвори фантастичен пас за гола на Дани Уелбек.

Ашли Йънг
С малшанс да не спечели признанието Играч на мача, като това бе сензационно представяне от увереното крило. Винаги имащ желание да надделее над противника си, създаде многобройни възможности за гол и самият той за малко да оформи хеттрик. Двата му изключителни гола са първите му за Юнайтед - ще е прекрасно ако вкарва такива като първия, който бе ясно, че ще се оплете в мрежата, веднага щом топката се отдели от крака му.

Уейн Рууни
Отбеляза във всеки от трите мача в лигата и вече е водещ голмайстор в дивизията - въпреки че често се дърпаше назад, за да диктува играта. Би отнело време да се сборуват точките от Фентъзи лигата за удивителната му игра, включваща хеттрик от статични положения - два свободни удара и дузпа. Също така удари греда с брилянтен удар, а през първото полувреме опита късмета си от собствената половина. Изключителен.

Дани Уелбек
В прекраснa форма още от първият съдийски сигнал, когато създаде положение, което бе избито от Шчесни. Заслужаваше гола, който вкара - прехвърлящ удар с глава, а още една добавка с глава мина встрани от вратата. Точно когато се наслаждаваше на спринт в неорганизираната защита на Арсенал, бе жестоко покосен от разтегнато сухожилие.

Смени:
Хавиер Ернандес (на мястото на Уелбек, 35мин)
Все още се опитва да се върне във форма - заради това и липсата на гол от мексиканското чудо. Влезе рано в мача и вероятно щеше да отбележи, но бе фаулиран от Карл Дженкинсън, което докара на защитника червен картон.

Джи-сунг Парк (на мястото на Нани, 67мин)
Обича да играе - и да бележи срещу Арсенал - и неговият прекрасен завършек му осигури попадение. Почти вкара девети в последните секунди на срещата, но ударът му мина над гредата.

Райън Гигс (на мястото на Андерсон, 67мин)
Това, което описва неговата игра в тези дни е - без усилие. Точно както срещу Тотнъм, записа още една асистенция, когато негов пас бе изстрелян в мрежата на вратата от Ашли Йънг за осмия гол.

www.manutd-bulgaria.com Редактирано на от sradka1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно голямо БЛАГОДАРЯ, МОМЧЕТА !!! Емоцията беше уникална!

:mood (28): :devil3:

Страхотен Давид, въпреки че нямаше много работа и пусна малко ляв гол. Все пак след години ще се говори, че при това 8-2 Де Хеа е спасил дузпа, не че Ван Перси я бил некадърно. Много ми харесва, надявам се да продължава да се адаптира и заедно с другите млади момчета да станат БОГОВЕ :D ! Пат също на ниво, помагаше добре на Йънг и се справи срещу Уолкот. Джоунс все по-добър и по-добър. Господар във въздуха, абе това момче има много потенциал. Евънс... имаше и той добри отигравания, ама некадърно го направи при дузпата и покри мега глупаво засадата при първия им гол, но по-добре от миналия сезон, 100% ! Крис като се включва в атаките и набере е като товарен влак :D Страхотен трансфер ! Андо продължава да си поддържа доброто ниво, страшен пас пусна за първия гол на Уелбек. Дано продължава само така с постоянство. Том също ме радва супер много и той изнесе добър мач. Последните 20 минути се изгуби и изтърва страшно положение, но с Андо са перфе в центъра. Ако не прегорят имаме страшно потенциални халфове тоя сезон. Нани също не лош мач, ама на моменти прекалява и прави мега безлогични работи. Пак добре, че това копване се превърна в гол, ако Счезни го беше спасил... Абе ОК е, ама от Сити насам не е блеснал кой знае колко. Ашли - Б О Г ! И двата му гола бяха страшни, а и се е научил да печели фаулове по перфектен начин, най-добрият на терена след Рууни. УЕЙН РУУНИ !!! РУУНИ ! Прекрасни 2 гола + дузпа. Ако прехвърлящият удар не беше срещнал гредата... Просто това е истинският Уейн - МОТМ ! Дани също продължава да се развива супер бързо. Жалко, че разтегна, но дано не е нищо сериозно. На Парки Арсенал са му абонати, какво да го коментирам :D Гигс също се включи добре, Грахчето и той г/д, надявах се да вкара, но другия мач.
Жалко, че не видяхме нашето момче в игра... отново.

Този резултат обаче не е кой знае колко реален, все пак Арсенал са ужасяващи в дефанзивен план, но все пак 8-2 си е 8-2 ! Ще се помни дълги години. Дано не хвръкнат много в облаците момчетата и да изнесат добър мач срещу Марто и компания другия кръг. От много време не сме гледали стабилна победа като гост...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове