Jump to content
Vasil Petkov

Ocelul Manutd посещение на живо в Румъния

Препоръчани публикации

Здравейте на всички! Желая да посетя мача на любимия ни отбор в Румъния срещу Оцелул( гр.Галац), моля ако някой може да ми обясни как и от къде ще могат да се закпуват билети за мача, и ако ще има организирано пътуване на фен клуба да ми пишете за да мога да се присъединя. Glory,Glory Manutd!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз искам да гледам мача , и ми е сравнително близко ( аз съм от Русе) , ще следя с интерес темата .
Това е сайтът на румънският отбор : http://www.otelul-galati.ro/meciuri-echipa.php

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте, Бих предложил услугите си за транспорт от Русе до Букурещ и обратно за мача с микробус 14-15 места. Аз със сигурност ще посетя срещата, дали с буса или с колата зависи от това дали ще има желаещи. П.С. Ще проверя за билети от Румъния, ако някой има инфо да свирка, имам път до Букурещ почти всяка седица ! Миро Редактирано на от miroultradm

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
събирам плевенчани - двама готови , ще проверя до ден-два за други желаещи ... инфо в пункта на Еврофутбол на Д. Попов 4 - Гецата проблема са естествено билетите за самия мач , извинявам се за повторението , за това просто ще чакам инфо тук след като нашите звездни отбори от А група не могат да доведат Юнайтед в София , пътя до Букурещ ще се преживее също така обмислям членство , и Търново не ми е далече , но първо малко семейни консултации:)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ок хора свързах се с Румънците във фейсбук и те бяха страшно усложливи и казаха, че са готови да осигурят нужната бройка билети когато има яснота около пускането им....искаха от мен само да им кажа точната бройка билети, така че мислете ще имате ли пари и сериозно ли искате д аходите и да им казвам някаква бройка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така. Аз сам от Бургас и специално се регистрирах сега, за да ударя едно рамо. Имам авер с кола, който обича много да пътува. След няколко дена почивам и мога да се хвана с него да отидем до Букурещ или до Галац зависи от последните информации и да питаме кога ще пуснат билетите и дали се знае някаква цена. След като ги пуснат смятам да съм първи нареден на касата за тях. Не знам по колко билета ще дават на човек, но ще се опитаме да вземем максимална бройка, тъй като гледам, че желаещите са много. Когато ги вземем. Аз предлагам една среща в Русе в деня на мача. От там всеки си взима билета и всички потегляме към мача. ( всичко е просто хипотетично, но това е най-добрия план с който разполагам)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали разбирате, че не е реално някой да отиде, ей така да извади 3-4000 евро от джоба си и да почне да купува билети от касите за група от над 100 човека.

И това го има ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още по-добре по-голям шанс за нас. Аз още в началото очаквах билети около 100лв така че това е добра новина. Сега остава момента с дата на пускане в продажба и да се открива една сметка и да се ръгат пари. И да с изберат отговорни и точни хора да отидат че парите хич не са малко. Друг проблем е че там не бачкат с Евро а с техните си леи ли бяха, и ще трябва обмен май. И хора мача е през делничен ден. Мислете тея дето сте на работа дали ще се освбодите. Казвам го щот някой да не се сети накрая и да изгори. Няма как да има билети за МЮ зоната - те са предоставени на МЮ и МЮ ги разпределя. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цените зад вратите за нашия мач от статията са 60, 80, 100 леи. 2 леи май са равни на 1 лев. Така билетите зад вратите излизат 30-50лв което си е идеално. Само да се разбере зад коя врата ще са англичаните. ЕДИТ 10 леи са 4.62 лв. 1 лев + 2.16леи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Понеже ходих предната седмица на мача на ЦСКА в Румъния, информативно да ви кажа, че цените в Румъния са 1 към 1, като в България. Примерно цигарите са 10-11 леи, бензина беше 4.88 леи литъра, а в България 2.44 лева, кафе в бензиностанция 2 леи, бирите по 4 леи. Голяма пица в пицария с 2 бири - 30 леи. В София най-изгодно е да си купите леи в чейнджа на пазарчето на площад "Славейков", но и на друго място да ги обмените, най-много с лев-два да се набутате. 46 лева са 100 леи. На мен ми стигнаха, че даже и ми останаха, макар че ние минахме през много фрийшопове :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз мога да дам информация за транспорта, тъй като ходих преди 3 месеца без личен транспорт... ако сте ученици/студенти - София - Русе с БДЖ, отиване и връщане = 20 лв. От Русе има ежедневни автобуси, които пътуват до Букурещ - отиване и връщане = 30 лв. Тук да отбележа, че при по-голяма група могат да организират техен автобус, при 25 лв на човек, като ние им казваме кога тръгват и кога ни връщат. Принципно си е оферта, освен тези които не пътуват 4/5 човека в кола, които плащат освен гориво, и такси дунав мост и румънска винетка Билетите за мачове не знам дали ги пускат в нета, но за други събития ги продаваха в българския евентим (съответно в Германос). Леи в Русе има във всяко бюро

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Билети си взехме от англичани, които отказаха да пътуват поради хилядите километри и смешния съперник. Все пак си купуват билети защото има рейтинг всеки човек и после ако евентуално се стигне до финал ще му е по - лесно да си вземе билет. На всички екс до сега се свързваме с хора в Англия, които помагат в събирането на билетите от непътуващите фенове.
Рейса не мога да кажа от коя фирма беше, но почти всяка фирма ще се наеме да пусне рейс + 2 шофьора за 1 ден. С Униреа като бяхме спряхме пред стадиона и се мотахме из цял Букурещ и никой нищо, но със Стяуа ни вкараха директно на стадиона и не ни даваха да мръднеме, защото щели да ни изколят заради червения цвят /Динамо - Стяуа ... знам ли ги, луди са/.

Това ми отговориха от форума на Ливърпул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
При мене проблема е, че ако реша да ида на тоя мач не треа да харча над 200 кинта шото после искам да ходя в Манчестър .. ама как дойде де!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте ,

Често пътувам из Румъния , ще поразпитам другата седмица какво е положението и откъде можете да си закупите билети. Засега информацията която можах да намеря е :

Preţul biletelor pentru Oţelul - Man United (18 octombrie, 21:45):
Tribuna 1 (sector central): 300 lei
Tribuna 1 (sector periferic): 150 lei
Tribuna 2 - 200 lei
Peluze - 100, 80 sau 60 de lei (în funcţie de localizarea tichetelor)

Публикувано изображение

Една лея е 0.50лв . Ще се ангажирам само с търсенето на информация , моля да не ми се правят поръчки за билети, просто нямам време .

Поздрави Редактирано на от ajt

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъй като всеки говори за този списък а никой не го е направил Ето тук : http://petev.net/manutd може да се запишете и който му трябва да ползва писъка. Дано да ви свърши работата. За да не каже някой че съм злонамерен ще ви обясня за какво съм сложил полетат:

Имена: - За да се знае кой е човек
Телефон: - за контакт
Е-mail: - за контакт
Възраст: - ако има някакво ограничение да се знае за кой
Град: - за организиране между хората от един и същи град
Област: - за по бърза ориентация в организирането

Дано да свърши работа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До кога можем да се записваме? Че чакам един приятел и още не знам колко билета да искам?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В най-скоро време очаквам оферта от една туристическа агенция относно пътуването за мача по линиите:

Варна-Русе-Букурещ и София-Търново-Русе-Букурещ

Билети за самия мач - все още не сме намерили начин за купуване на голям брой ... едва ли ще ги пуснат в продажба преди края на септември

и по-добре да се записвате ТУК - http://petev.net/manutd/ , отколкото да се изпишат 20 страници +1 и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

До кога можем да се записваме? Че чакам един приятел и още не знам колко билета да искам?

Еми има време. Аз лично не вярвам продажбата на билети да почне преди 28 септември, защото на 27-ми имат домакински мач с Базел. Ако е така, предлагам поне до средата на септември да може да се записват тези, които искат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В най-скоро време очаквам оферта от една туристическа агенция относно пътуването за мача по линиите:

Билети за самия мач - все още не сме намерили начин за купуване на голям брой ... едва ли ще ги пуснат в продажба преди края на септември

и по-добре да се записвате ТУК - http://petev.net/manutd/ , отколкото да се изпишат 20 страници +1 и т.н.

нема ли да стане с транспорт от нас .. смисал онзи пич дето каза с микробуса дето можел да вземе хора ии някоя друга кола ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Митак, утре или другиден ше се видим, но да ти кажа тука, че и аз ше съм със същата агенция с един приятел :) БУЛХОТЕЛТУР е агенцията !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид че желаещите са доста над 10-15 това с автобуса е добра идеа. Пък и няма да плащаме такси по моста. Да плащаме за паркиране. Ако изобщо знаем пътя и къде се спира и т.н малки неща които съпътстват такова пътуване. Така автобуса ни взема и ни стоварва на стадиона после ни взема от стадиона и ни връща. Разписанието ние си го правим. Парите по спомен след разговор с 777 бяха от сорта на 1лв на км. София Букурещ са към 400км(при 40 човека - 20лв/ч общо) една посока. Варна- Б. са 270(40ч - 13лв/ч общо). Това са примерни цифри така че не ги приемайте за чиста монета. С билета нещата са около 100лв. А няма да има проблем и да наемем Автобуса от Русе ако не се съберем 2 пълни автобуса за двата маршрута(+ хората от Южна БГ), а до Русе всеки да дойде както прецени. Варианти много билети да има. Най-добре проверете дали сте свободни и 100% сигурни и тогава се запишете. Няма значение че ваши познати още не са решили, поне да имаме ориентировъчна бройка. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

250 лева са билет за мача в така наречения "Сектор В", и отиване и връщане :) Като там имаме време за разходка по града преди мача.

Това от коя точка на БГ е? Благоевград?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове