Jump to content
ReD Fo0r3v3r

Мanchester United - Tottenham Hotspur

Препоръчани публикации

най-вероятно Берба ще е титуляр..гледам пише, че Уелбек е с контузия във врата и е под въпрос за мача

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен: --------------------де Хеа----------------------- Фабио-------Смолинг-----Джоунс--------Евра --------Клевърли------Гигс-----Андерсон------ Нани-------------------Рууни----------------Йънг Победа 1:0 Така ги виждам аз нещата, но кой знае :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едва ли ще излезем с 1 нападател на ОТ. Това по реално ми се струва -----------------де Хеа----------------------- Фабио-------Смолинг-----Еванс--------Евра Нани---Клевърли------Карик------Йънг ---------Бербатов-----Рууни----------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако излизаме 4-5-1 на Трафорд на къде върви отбора... Разбирам, да играем с по-наситена халфова линия при гостувания, ама у дома да не атакува не е присъщо на шампионите на Англия!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-------------------де Хеа-------------------- Смолинг-----Джоунс--Еванс--------Евра Нани------Андерсон---Карик------Йънг ----------Бербатов-----Руни------------- Според мен така ще изглежда състава на отбора и успех довечера на Манчестър Юнайтед. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако излизаме 4-5-1 на Трафорд на къде върви отбора... Разбирам, да играем с по-наситена халфова линия при гостувания, ама у дома да не атакува не е присъщо на шампионите на Англия!

Предния сезон излязохме с 4-5-1 срещу Арсенал на Олд Трафорд и ги бихме с мазното 1-0.Не ме интересува с каква схема излизаме,стига да си вземаме мачовете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Теб не те интересува, другите хора може да ги интересува. Мразя да гледам защитен Юнайтед. От Тотнъм на нашия стадион ако се страхуваме за к'во говорим....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам къде ги гледате тия супер "двойни". Вие май си нямате собствено мнение. Саф ако каже, че Л. Донован е най-добрия нападател в света ще му повярвате и ще го повтаряте същото нещо! :mood (17):

Съгласен, според мен Бербо и Чича бяха доста по-добър тандем отколкото Рууни-Чича в началото на миналия сезон преди на Бербо да му спадне формата така изкуствено.

Този тандем игра финал в ШЛ и спечели 19та титла в Англия в рамките на само 1 сезон,зле ли е?

За ШЛ може би мога да се съглася (въпреки че не съм сигурен колко Чича помогна на отбора да стигнем до там, а да не говорим за самия финал), но не мисля, че основно те спечелиха 19-ката.

За мача: Дано да стане хубав мача... и на мен ми капе кръв от сърцето че чакам 8 дни да ги гледам Юнайтед, а пък сега може и да се окаже че ще пропусна :shocked:

Бербо ми се иска да го видя титуляр с Рууни да върже 1-2 гола... Дано и Клевърли С Йънг се появят... а иначе наистина ще е срамно, ако на ОТ излезем с 4-4-2... даже би ми било интересно да видя 4-3-3, ама трябва Чича да се възтанови/ Снайдер да дойде...

Дано да им изнесем един хубав тупаник... помня преди 2 сезона един мач в който губихме с 2:0 и обърнахме на 4-5:2... същия брой голове от наша страна пожелавам, само с малко по-малко емоция :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз казвам да излезем без нападател. :mood (17): Ако играем с 4-5-1 ще се обеся. :mood (33): Играем на Олд Трафорд и то срещу удобния ни съперник Тотнъм. Напред с Рууни е само за гостуванията на ни срещу топ отборите...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с това ''абонити'' , ако всеки път си го повтарят момчетата едва ли се хвърлят да бият с пълни сили , всичко е до раздаване . Нека си заслужим победата /отново/ . Без Модрич вероятно ще са на Олд-а , стига да си играем играта и да вкараме поне два гола .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вие да не сте болни бе хора, 4-5-1 не значи, че играем дефанзивно, точно обратното, има много включвания по фланговете. Като че не знаете, че ние навсякъде атакуваме, показателно е че и крайните ни защитници са редовно напред. Стига пишете наизуст

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще има много голове според мене пък друго не знам..дано само нашите голове са повече от техните :D Без Вида и Рио...със младото Испанче ще сме на нокти определено.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Starting XI: David de Gea; Chris Smalling, Phil Jones, Jonny Evans, Patrice Evra; Nani, Anderson, Tom Cleverley, Ashley Young; Wayne Rooney, Danny Welbeck.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба в пета глуха...Уелбек дано поне направи добър мач,а не като предния...да видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Напълно очакван състав...надявам се Дани да се представи този път по-добре и да докаже защо е титуляр.В противен случай да влиза нашето момче и да мачка !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От къде го има това спокойствие Бербатов не знам. Нямаше да я издържа тая гавра. Добре се бил представил, не бил за продан пък стана 4-ти избор. Ернандез щом е на пейката той ще влезе, а не Берба като смяна. То хубаво връх в кариерата ама пък всичко си има граници. На всичкото отгоре Уелбек нищо не направи последните два мача, да не говорим че е и с контузия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Напълно очакван състав...надявам се Дани да се представи този път по-добре и да докаже защо е титуляр.В противен случай да влиза нашето момче и да мачка !

А нашето момче дали изобщо е сред резервите?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С нетърпение очаквам да видя как ще се представи Том Клевърли.Не знам защо,но симпатията ми към това момче нараства все повече и повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ернандез не бе в групата от 20 футболисти, няма логика да е резерва сега, Бербатов бе в групата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
United: De Gea; Smalling, Jones, Evans, Evra; Young, Cleverley, Anderson, Nani; Rooney, Welbeck. Subs: Lindegaard, Fabio, Carrick, Giggs, Park, Berbatov, Hernandez Tottenham: Friedel; Walker, Dawson, Kaboul, Assou-Ekotto; Lennon, Kranjcar, Livermore, Bale; van der Vaart, Defoe.Subs: Gomes, Bassong, Corluka, Huddlestone, Jenas, Townsend, Pavyluchenko Редактирано на от TheRedDevil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена