Jump to content
Sign in to follow this  
ReD Fo0r3v3r

West Bromwich Albion - Manchester United

Препоръчани публикации

Берба, Йънг и Клевърли напред.Ако дотогава не сме взели Снайдер де.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пряко по .. :D ? Дано тоя сезон , навън да сме по спокойни и да взимаме тези мачове като тоя .. Иначе според мен това са първите ни 3-точки , дано и да вкараме повечко голове :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чиста мрежа за Де Хея, важно е първите 4-5 мача да ги вземем, независимо срещу кой са.Трудно започваме сезона, но определено ще са ни от полза 3 точки в този мач + чиста мрежа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът няма да е лесен. Ходжсън преобрази УБА след идването му като техен треньор и те показаха добър футбол в последните срещи на миналия сезон. Фърги трябва добре да обмисли състава на Юнайтед, защото се видя в контролите, а и сега срещу Сити, че имаме проблеми с първите полувремена на мачовете си. Йънг и особено Нани показаха добри игри, но за мен Парк трябва да е титуляр в този мач. Ако играем с двама нападатели, то Бербатов ще е полезен, а в защитата трябва да се даде отново шанс на Смолинг, който бе брилянтен. Линдегард ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никакъв Линдегаард.Линдегаард ще го гледаме в ФА и КК тоя сезон.Ще е доволен ако успее да запише повече от 5 мача във ВЛ.Не виждам защо пренебрегвате Де Хея, момчето е на 20 години и е адски талантливо, иначе няма да е в Юнайтед.Това, че направи едно слабо полувреме нищо не значи.Съгласен съм, че Андерс също е страхотен вратар, в който има много хляб, но да замести човека, за който дадохме 20 млн. паунда? - Не мисля. Очаквам в този мач тандема Уейн - Бербатов.Нани и Йънг по крилата, и ще ми е адски интересно да видя как ще играят Клевърли и Гигс заедно в центъра.И двамата са технични, с бърз начин на игра,много пасове и добър контрол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми уж Иво Даскалов каза,че мача е по Диема.Е ще видим.Очаквам промени в сравнение с днесшния мач.Карик не ща и да го виждам вече,мощно Клевърли и Андо до него (ако Снайдер не се е присъединил де).Предполагам,че може и Линдегаард да започне мача,за да се види кой е в по-добра форма от двата ни вратаря (въпреки,че тая ротация с вратарите няма да ми хареса).Крилата са ясни,в защита също,надявам се Бербо да е титуляр,ако не-сигурно отново ще се заложи на Уелбек,а може и на Оуен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни при нас играе ролята на Снайдер , но според мен е добре да вземем халф ако е Снайдер още по добре . Отборите , които може да изпадат почват силно , тоест мача с УБА ще е тежък , а и Ходжсън си знае работата при по малките отбори . Харго към УБА ли отиде ? Помним миналия сезон като гости как бяхме , трябва да прогресираме . :) Днес в края на студиото споменаха ,че мача ще е в неделя по Диема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Берба, Йънг и Клевърли напред.Ако дотогава не сме взели Снайдер де.

Като гледам днес Клевърли, мисля че няма да е голяма трагедия ако не вземем Снайдер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като гледам днес Клевърли, мисля че няма да е голяма трагедия ако не вземем Снайдер.

И аз така си мисля , но все пак ... Иначе, мача си го взимаме 100% , дано наистина този сезон гостуванията да не са ни проблем :mood (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма такива работи, Де Хеа почва 100%. След такъв мач ако не му се е вдигнало самочувствието и не е готов да покаже какво може, нз... Том и Андо в центъра, Рууни и Берба/Дани напред. Гостуване ни е, иначе можеше да видим младата защита - Рафа/Фабио , Джони, Джоунс, но един от Вида или Рио ще присъства, ако не и двамата. Очаквам тоя сезон да почнем да си взимаме гостуванията и суха мрежа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Клевърли ще бъде титуляр задължително, след мача вчера, Рафаел трябва да започне да си играе от дясно, защото той ни е човека за там ... А между другото, след продажбата на Шийзи и Браун си мислех, че ще ни трябва бек, но Фърги прати отдясно Смолинг, а и Джоунс и те бяха... все едно цял живот са играли там ( е с малко изключения ) ... Бербо титуляр! Бием 3-0 и тва е. Важна е 0та в нашата врата. На Де Хеа му трябват няколко чисти мрежи за самочувствие

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знам само, че искам да видя още от тази игра с бързи пасове, която показахме срещу Сити и в контролите. Рано е да се правят изводи, но страшно много ми харесва. Дано момчетата да надградят още и това да се превърне в обичаен стил на отбора. Съгласен съм, че Де Хеа трябва да играе - колкото повече, толкова по-добре за самочувствието му. Трябва да свиква. Ще прави още грешки занапред, това е неизбежно, но така се калява характер. Както писах и в темата за мача със Сити, не можем да очакваме вратар като Едвин да бъде заместен просто ей така. Надявам се Клевърли да започне, защото и той има нужда да играе повече. Същото се отнася и за Уелбек. В защита очаквам поне един измежду Джоунс, Евънс и Смолинг. Дано се поздравим с първата победа в първенството на старта на новия сезон :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тежко гостуване...като за начало на сезона най-хубавото ще са 3те точки,но трябва бая да се постараят момчетата..Де Хеа го чака голямо бъдеще,ако на Клевърли му бъде даден шанс - също.Дано Ашли вкара първия си гол,съперника е удобен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
дано започнем сезона успешно. единственото,което ме притеснява е,че сме гости.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудно започваме сезона,но се надявам тази година да е различно,защото програмата в първите 10-ина кръга е кошмарна.Видя се обаче,че сме във форма и се надявам на лесна победа,макар и с 1 на 0.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Далеч съм от мисълта, че ще започнем с Х или със загуба. Надявам се на хубава игра и добър резултат. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this