Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United 6-0 New York Cosmos

Препоръчани публикации

Олд Трафорд изпрати Пол Скоулс

Пол Скоулс изигра своя последен мач с екипа на Манчестър Юнайтед срещу американския Ню Йорк Космос.

Въпреки огромното количество звезди, които бяха на Олд Трафорд, вечерта принадлежеше на тихия и срамежлив гениален полузащитник.

Двубоят започна ударно за Юнайтед и Скоулс, който още в деветата минута, със запазената си марка снаряд извън наказателното поле, откри резултата и взриви Театъра на Мечтите.

Брад Фридъл, който бе на вратата на Космос, имаше доста работа през първата част след като атаките на Червените Дяволи се редуваха една след друга. В 28-та минута при поредната акция, Ашли Йънг бе съборен в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Всички на Олд Трафорд искаха Скоулс да я изпълни, но полузащитникът отказа и посочи Уейн Рууни, който нямаше проблеми с реализирането й.

Димитър Бербатов имаше няколко възможности да се разпише във вратата на Ню Йорк Космос, но късметът не бе на негова страна.

Сър Алекс направи доста промени през втората част, заменяйки вратаря и цялата защитна четворка още на почивката, а също така Гигс и Бербатов, като на тяхно мястото се появиха Андерсон и Дани Уелбек. Именно те двамата направиха страхотна комбинация в 50-та минута, която завърши с попадение на бразилеца.

Българинът в състава на Космос, Стефан Димитров имаше възможност да върне едно попадение за американците, но ударът му с глава премина покрай вратата. След този пропилян шанс Юнайтед увеличи преднината си благодарение на Дани Уелбек, който се възползва от грешка в защитата на Космос, дошла след центриране на Рууни отляво.

Пол Скоулс имаше възможност да отбележи още един гол в двубоя, но изстрелът му от пряксвободен удар премина покрай вратата. След което дойде времето на бъдещите надежди Том Клевърли и Дани Уелбек които комбинираха страхотно в атака, която завърши с гол на Маме Бирам Дуиф. Няколко минути по-късно Дуиф отбеляза второто си попадение в двубоя и шесто за Юнайтед.

В 74-та минута Олд Трафорд стана на крака, за да изпрати своя рижав гений. Пол Скоулс бе заменен от младия и обещаващ полузащитник Пол Погба. След това до края на срещата младите футболисти на Юнайтед се забавляваха по терена недавайки никакъв шанс на футболистите на Космос дори да преминат центъра. Публиката на Олд Трафорд се забавляваше, отдавайки почитта си към своите герои и освирквайки Патрик Виейра, но най-големият салют бе запазен за едноименния герой Пол Скоулс.

Той отбеляза гол, достави няколко класически, дълги паса, които обраха аплодисмените на феновете, направи няколко шпагата и влезе в няколко схватки със стария си приятел Ники Бът.

Юнайтед се изправя срещу Сити след няколко дни и фактът с който феновете на Юнайтед ще трябва да свикват е, че техният идол вече няма да бъде на разположение на Сър Алекс.

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 6-0 НЮ ЙОРК КОСМОС

1:0 Скоулс 9'
2:0 Рууни 28' дузпа
3:0 Андерсон 51'
4:0 Уелбек 59'
5:0 Диуф 69'
6:0 Диуф 74'

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Де Хеа (Лиднегаард 4'), Рафаел (Евънс 45'), Евра (Фабио 45'), Фърдинанд (Смолинг 45'), Видич (Джоунс 45'), Нани (Клевърли 62'), Скоулс (Погба 74'), Гигс (Андерсон 45'), Йънг (Диуф 62'), Бербатов (Уелбек 45'), Рууни (Македа 62')

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Младите ще изядат хляба на някои чичковци :) . Според мен Уелбек ще направи много добър сезон. Клевърли и Погба показаха ,че има хляб в халфовата ни линия. Изпълних се последните 10 минути младите каква пи*ка си правиха с космонавтите.Онези не можаха да минат центъра 10 минути.Имаме светло бъдеще.Оптимист съм за следващия сезон! Разполагаме с огромна широчина навсякъде.Да се готвят от Цици!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
SCOLESY нямам какво друго да кажа (bow) порсто неискам да звучи пресилено но го изгледах мача с просълзени очи :glory (13): :glory (18): ц

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Радвам се, че още един път успях да се насладя на едно брилятно изпълнение типично в негов стил. Ще ми липсва адски много. :( Scholesy will always have a special place in my heart ! :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам снимки , гифчета моля ! :greets: Ако е възможно и от бенефиса на Саар .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тъжен ден... НАЙ-ВЕЛИКИЯ !!! СКОУЛСИ ОБИЧАМЕ ТЕ !!!!!!!!!!!!!!!

+999999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рой Кийн не трепна докато го даваха , Скоулс си решава , но той /Кийно/ трябваше да бъде вместо Виейра .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВЕЛИКАН! НЕЗЕМЕН! НАЙ-ДОБЪР! БЛАГОДАРЯ ТИ СКОУЛСИ! П.С: Невероятен гол, като по сценарий :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нев' с друга фланелка , това вече е новина ! ;) В края дано видяхме частица от колелото на живото , Погба - и бъдещето ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-великият централен полузащитник играл за Юнайтед! Феномен е, всяко него движение е прекрасно... изящни пасове, майсторски голове... определено Юнайтед губи един изключително ценен играч, който оставя дупка в отбора.Радвам се, че още в началото на мача си каза думата и наби тая тупалка... великолепен!Поклон пред него, винаги ще го посрещат на крака на Олд Трафорд! Супер мач стана, последните 15 минути - БОЖЕСТВЕНИ! Най-възрастния от нашите беше на 23... смятайте.Играха кой от кой по-добре, адски добре играха Диуф и Клевърли, също така цялата защита + Македа.Абе зелия отбор игра супер.Айде, готови сме за Сити, даже тия младоци ще могат да ги бият според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъжно.. от един от най-великите ни играчи ни напусна... Дано продължи още много време да се занимава с клуба. Завинаги един от нас!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пред колко хиляди зрители се изигра този мач ? На полувремето се появиха няколко бивши играчи от различни поколения - Шмайхел,Йонсен , Денис Лоу и други та по какъв повод ? Още чакам снимки ... на Краля , Скоулс и тази с Пеле .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ебати гадната вечер. през съзнателния си живот съм се надявал този момент никога да не дойде, и ето че вече го преживях. ебати празнината чувствам, не е реално колко ми е тъпо, не е нормално да съм толкова привързан към хора, които дори не съм виждал отблизо, камо ли да ги познавам. като че ли съм бил на погребение на роднина. до края на живота си ще имам възможност да го гледам само на някакви двуминутни клипчета с лошо качество, това е адски тъпа и затормозяваща мисъл. Поклон, Скоулси !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде по сериозно , това е Бенефис вероятно и Канто им е казал ''спокойно момчета , пазете противника'' , младоците играха което е добре за тях , но съперника не е от величие . Мача бе само заради Скоулс , той трябва да е в центъра на прожекторите /поне сега/ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някъде пълен запис на мача мога ли да намеря ?

Предполагам до утре ще го качат в Замунда.

Приятно мачле стана, хубави голове и шоу. Поклон пред Скоулси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-великият централен полузащитник играл за Юнайтед! Феномен е, всяко него движение е прекрасно... изящни пасове, майсторски голове... определено Юнайтед губи един изключително ценен играч, който оставя дупка в отбора.Радвам се, че още в началото на мача си каза думата и наби тая тупалка... великолепен!Поклон пред него, винаги ще го посрещат на крака на Олд Трафорд!

Супер мач стана, последните 15 минути - БОЖЕСТВЕНИ! Най-възрастния от нашите беше на 23... смятайте.Играха кой от кой по-добре, адски добре играха Диуф и Клевърли, също така цялата защита + Македа.Абе зелия отбор игра супер.Айде, готови сме за Сити, даже тия младоци ще могат да ги бият според мен.

+100000

ПП не мога да го понеса, още само един остана и цялото поколение заради което станах фен на отбора ще си е отишло. Мале какви вълшебни години бяха Редактирано на от Rooney90

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this