Jump to content
Sign in to follow this  
Becks7

Mls All-stars 0-4 Manchester United

Препоръчани публикации

Предсезонно турне: МЛС Ол-Старс 0 Юнайтед 4

Юнайтед записа четвърта поредна победа от предсезонното турне в Америка, която дойде срещу сборния звезден отбор на МЛС, където изпъкваха имената на Дейвид Бекъм и Тиери Анри.

Двубоят се игра пред 26, 716 зарители на прекрасния стадион "Ред Бур Арина" в Ню Джърси.

Срещата започна горе-долу равностойно. В 6-ата минута на срещата Дейвид Бекъм имаше добра възможност да реализира, но далечният му удар мина на сантиметри от страничната греда.

В следващите минути Юнайтед напипа своя ритъм и натисна своя противник. Логичното се случи в 20-ата минута, когато Червените Дяволи откриха резултата чрез Андерсон.

В ситуацията Бербатов и Рууни си размениха подавания пред наказателното поле на противника, след което последва пас на англичанина към Андерсон, който с удар от точката за изпълнение на дузпата даде преднина на Юнайтед.

В 45-ата минута Джи-сунг Парк удвои преднината на Юнайтед и на практика до голяма степен уби интригата в мача.

Южнокореецът проби в наказателното поле, измъкна се от упеката на двама защитника на домакините, и със силен удар вкара доста красиво попадение.

В 52-ата минута дойде ред и на Бербатов да намери името си сред голмайсторите. Той бе изведен на добра позиция, след което прехвърли стража на домакините.

Топката обаче удари напречната греда, но бившият капитан на България изпрeвари бранител на противника, за да стигне пръв до нея, и при добавката я вкара.

Крайното 4:0 в мача оформи Дани Уелбек в 68-ата минута. Той отправи тежък удар от 15 метра, който рикошира в тялото на футболист на домакините, и топката влезе във вратата.

МЛС Ол-Старс 0-4 МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
1:0 Андерсон
2:0 Парк 45'
3:0 Бербатов 52'
4:0 Уелбек 68'

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Линдегард (46 - Еймос), Джоунс, Фърдинанд (61 - Смолинг), Видич (73 - Диуф), Евра, Парк (61 - Нани), Карик (61 - Клевърли), Андерсон (73 - Фабио), Йънг (61 - Уелбек), Руни (61 - Македа), Бербатов (61 - Оуен)

http://www.youtube.com/v/Yd_YQ9bPjJQ

Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубав мач с малко по-различен стил на игра - повече къси пасове, повече къси изпълнения на статичните положения. Голяма ще е конкуренцията при вратарите. А Бекъм определено се забавляваше :) Редактирано на от BoyWonder10

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Давид Де Хея бил вратарят с най-много допуснати голове след удари извън наказателното поле (11) през изминалия сезон, за сметка, разбира се, на невероятния процент спасени такива от наказателното поле. Тази вечер Андрес показа, че от тази гледна точка може да се разчита на него, направи някои страхотни хващания, браво за което. Страхотен Дими. Първи добър мач в Америка за тази година. Много страст и желание за игра, искаше всяка топка и много добре се движеше по терена, поздравления искаме повече от това. Общо взето, това което му липсваше през първата част, беше голът, е и той падна. Бекъм. Дейвид Бекъм. Забелязахте ли къде игра? Сякаш цяло лято търсим точно него. Ако има някакъв минимален шанс Бекс да се върне у дома, защо не? Моля се за това. Ако искаме да се дава шанс на младите футболисти, няма как това да мине без опитни такива. Фил Джоунс не е ли стена? Изрод и половина. Какъв трансфер само. Страхотен гол на Парк. Като цяло, трябва да се отбележи добрата игра на всички започнали мача, вървеше им играта, а и бяха доста надъхани. ПП Сцената със страничния съдия през първата част беше голям майтап. xD

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хайде да не се заблуждаваме от резултата-доминацията на Юнайтед не беше чак толкова голяма. Поне аз видях защо Барса ни бие последните години-просто като има халф(при тях са халфове),който да дава пасове или да разиграва добре(в случая перфектен Бекъм),просто нашите издишат.Колко паса даде Бекс зад защитата и техните нападатели се откъснаха(макар и за малко)?Въобще работите не са дотам розови,колкото ни се искат. Иначе добър мач за момчетата.В началото ми хареса как Бербатов се движеше по терена-бърз като Юсейн Болт.Добри спасявания на Линдегаард,ще бъде конкурент на Де Хея през сезона.Фил Джоунс влезе със самочувстие,няколко силни изяви,добре изнася топката,стабилен в защита.Абе трансферен удар си е неговото привличане.Добра комбинация при 1-вия гол,добре изигра Парк 2-рия,при третия Бербатов имаше шанс топката да се върне при него след рикушета в гредата,иначе прекрасно изпълнение при прехвърлянето на вратаря.Срещу Барса няма да се интересувам от резултата,а от играта на отбора,като не съм много оптимистично настроен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми аз няма какво чак то;лкова да кажа относно мача-опрределено не доминирахме,но владеехме положението и си вкарахме положенията.Добър мач за всички,не мога да кажа,че някой е бил сбал,а другия е бил по-добър,харесаха ми всички до един.Време беше Бербо да вкара,ама при гола му имаше мъничко късмет,че топката се върна при него,иначе може би щеше да излезе в аут.И за пореден път Уелбек ми хареса много,няма да се учудя да го видя в титулярната 11-ка ако не в мача срещу Шити за КШ,то в следващите мачове,голямо израстване показва.ЛИндегаард също ми хареса,опрделено с Де Хеа ще се получи интересна битка за вратарския пост,които и от двамата да го вземе,ще бъда доволен.Абе тва е.чакаме БАрса,които в момента са много слаби без Меси и паднаха от Байерн,мился,че и ние можем да ги бухнем

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На хендикъп може и да им докараш загуба ... биха си чисто 2-0. Виж равенството с Балъков е друго нещо, ма то там беше един мач ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бекъм. Дейвид Бекъм. Забелязахте ли къде игра? Сякаш цяло лято търсим точно него.

Да, много точно. Според мен вчера видяхме как изглежда отбор с футболист от "световна класа" в средата на терена. За мен нито Андо, нито Карик могат да достигнат подобно ниво и затова Снайдер е повече от необходим. Било срещу Бекъм, или Барса, много бой ще ядем ако си останем само с горните двама според мен (Не съм гледал младоците, но според мен им е рано). Ако Анри и още няколко негови съотборници не пропуснаха супер положения, резултата можеше спокойно да е 3:4 според мен

Иначе мача беше много хубав от наша страна, моля се Парк да започне сезона във ВЛ по подобен начин, много мачка :) Ашли ми се стори малко пасивен през първото полувреме, но да видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

"Look at my hair, Wayne, isn't it lovely? How much did you spend on yours?" :mood (17):

ШЕГАДЖИЯ :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина един добър мач стана. Андо ми хареса с погледа към играта си този мач. Много добри пасове и един много добър гол. Руни отново си играеше както трябва.По целия терен, с хубави пасове, имаше 1-2 далечни удара които бяха доста качествени, заслужаваше и гол,но съдба. Очаквах гол от Уелбек и го получих, този човек според мен наистина се развива много добре, миналия мач срещу Чикаго показа също много добра игра. Македа не мисля че направи най-добрия си мач, като тръгнеше с топката сякаш не искаше да я подава а да направи нещо сам, а не трябва да е така. Ашли - имах чуствтото че този човек го е страх да бие към вратата, само подавания, вярно крило си е, но като има възможност...да гледа от Нани как се прави това с лакоменето :Д . Джоунс беше просто стена, всяка топка я чистеше с изключение на 1-2 положения, но като цяло изключителна игра. Двамата с Линдегаард бяха 1 от главните причини да не ни вкарат. За Бекъм какво да кажа .. брилянтен, добре че беше той, за да блесне Линдегаард ( имаше и други добри изяви на Андрес породени от други играчи на МЛС ;д ). И аз снощи си помислих защо пък не Бекъм да е решението ни.. тои почти не играеше по крилото.. Сега очакваме мача с барса и да си пожелаем красива и печеливша игра :) Редактирано на от raddo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много стабилен мач направихме, резервите също играха доста стабилно. Най-силно впечатление ми направи Джоунс, първото полувреме, докато игра като десен бек, никой не успя да мине покрай него... за това според мен Съра може и там да го използва, да си менкат мачове с Рафаел.Много борбено момче, и много талантливо.Евала, дано продължава така и съм сигурен, че ще го виждаме в големите мачове! Линдегард наистина пазеше супер... така че имаме един стабилен резервен вратар. Андерсон също направи приличен мач, както и Парк. Бекс - :bow - дали не му намекна нещо на Съра, като игра на тая свещенна позиция?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми аз няма какво чак то;лкова да кажа относно мача-опрределено не доминирахме,но владеехме положението и си вкарахме положенията.Добър мач за всички,не мога да кажа,че някой е бил сбал,а другия е бил по-добър,харесаха ми всички до един.Време беше Бербо да вкара,ама при гола му имаше мъничко късмет,че топката се върна при него,иначе може би щеше да излезе в аут.И за пореден път Уелбек ми хареса много,няма да се учудя да го видя в титулярната 11-ка ако не в мача срещу Шити за КШ,то в следващите мачове,голямо израстване показва.ЛИндегаард също ми хареса,опрделено с Де Хеа ще се получи интересна битка за вратарския пост,които и от двамата да го вземе,ще бъда доволен.Абе тва е.чакаме БАрса,които в момента са много слаби без Меси и паднаха от Байерн,мился,че и ние можем да ги бухнем

Ами малко не е точно така с Барсата .Общо взето им изнесоха една футболна лекцийка на баварците без да си дават много зор и с неголяма част от титулярите.Школата си им е "златната мина" на тях и снощи това се видя.Тиаго Алкантара за пореден път блесна и намърда и 2та гола.

Колкото до наще всички знаем къде е проблема и затова си чакаме "WORLD CLASS PLAYERA".Дано и да го дочакаме....
Относно мача ни не съм доволен единствено от Йънг.Нещо не можа да си намери място на терена ,не търсеше топката,имаше много брак в пасовете му и колкото пъти се опита на финт все му я отнемаха.Трябва да е по-концентриран , по- скоро да се отърси от еуфорията и напрежението и да придобие по-голямо самочувствие....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами малко не е точно така с Барсата .Общо взето им изнесоха една футболна лекцийка на баварците без да си дават много зор и с неголяма част от титулярите.Школата си им е "златната мина" на тях и снощи това се видя.Тиаго Алкантара за пореден път блесна и намърда и 2та гола.

Колкото до наще всички знаем къде е проблема и затова си чакаме "WORLD CLASS PLAYERA".Дано и да го дочакаме....
Относно мача ни не съм доволен единствено от Йънг.Нещо не можа да си намери място на терена ,не търсеше топката,имаше много брак в пасовете му и колкото пъти се опита на финт все му я отнемаха.Трябва да е по-концентриран , по- скоро да се отърси от еуфорията и напрежението и да придобие по-голямо самочувствие....

Пич,съгласен съм с някои от нещата,които каза.Школата на Барса в последните години вади уникални таланти-за пример Педро,сега Алкантара.И фабрегас може да включим дори,макар че играе за Арсенал.Обаче Байерн не са никакво мерило за Барса в момента.Дори факта,че ни биха с уникален късмет преди 2 или 3 години (не помня точно),пак няма да ми промерни мнението.В момента ние,Челси и Реал се доближаваме до нивото на звезданата Барса.Арсенал все още е далече от тяхната класа,а Ливърпул ще се види колко е този сезон с Кени Далглиш.но тъй като тук коментираме мача на Юнайтед,смятам да спра.

П.П.Тоя Алкантара ще стане страшен изрУд.Очакванията ми са да надмине дори Меси в следващите години

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бекъм ни развинти не очаквах да играе толкова силно, мислех си че е омекнал в Америка.. Иначе от нашия отбор само Македа не ме впечатли като го пуснаха, дават му топката и той се опитва да надиграе 5ма вместо да подаде.. Гениални Бербо, Рууни, Андерсон..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс хвали универсалността на Джоунс

Фил Джоунс може да има записани само два двубоя с екипа на Юнайтед, но вече успя да покаже стойността си за отбора, според мениджърът му.

Джоунс игра като централен защитник при победата над Чикаго Файър през уикенда, а след това бе десен бек в мача срещу МЛС Ол-Старс.

Сър Алекс остана впечатлен и от двете представяния на англичанина и смята, че неговата универсалност - той може да играе и в полузащита - ще бъде от голямо значение за тима.

"За 19-годишен той е доста универсален играч", коментира босът след мача със звездите на МЛС. "Той се движи добре, твърд футболист е и миналия сезон за Блекбърн игра и в центъра на полузащитата."

"Решихме, че може да го ползваме като десен бек. Това е нещо, което ще остане като опция за нас. Крис Смолинг също записа два или три мача на тази позиция. С опитните централни бранители, които имаме, това си остава една добра опция."

Победата в Ню Джърси над Дейвид Бекъм и компания запази стопроцентовия актив на Юнайтед в предсезонните контроли и докато Сър Алекс бе доволен от резултата, той бе още по-удовлетворен от физическото състояние на своите футболисти.

"Физическото състояние се подобрява постоянно и мачовете помагат в това отношение", добави той. "Проведохме няколко добри тренировъчни сесии и се опитахме да добави темпо и ритъм към играта ни."

"Също така е важно всички футболисти да получат колкото се може повече игрово време. Тази вечер за пръв път дадохме на титулярите да запишат час игра. И в двубоя срещу Барселона ще процедираме по същият начин - стартовата единадесеторка ще играе около час, преди да прибегнем към смените."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерс се наслаждава на турнето

Андерс Линдегаард се надява, че представянето му по време на турнето е дало причина на Сър Алекс да размишлява за вратарската позиция през новия сезон.

Датчанина запази вратата си суха докато беше на терена през първото полувреме на срещата срещу МЛС Ол-Старс в сряда вечерта, точно както направи и при разгрома на Сиатъл Саундърс.

И 27-годишният вратар, който вече заяви намерението си да отправи предизвикателство към другите вратари за пост No.1, е радостен от представянето си в САЩ.

"Насладих се на всяка минута от турнето и на времето прекарано на терена досега.", заяви той пред MUTV. "Беше важно да победим, а и да не допуснем гол. Бях малко по-зает, отколкото исках, но това е моята работа, така че всичко е наред."

"Заявих преди започване на подготовката, че ще е изключително важно, особено за вратарите, да играят добре по време на турнето, и съм доволен от моето собствено представяне до този момент."

Линдегаард не позволи на Дейвид Бекъм да изравни резултата на Ред Бул Арена, като успя да избие пряк свободен удар на бившият играч на Червените Дяволи по средата на първото полувреме.

Бекъм заяви: "Беше близо и, въпреки че щеше да е хубаво да влезе, аз нямаше да се радвам."

"Великолепно е да си на терена на този прекрасен стадион пред тази страстна публика. Да играеш пред феновете на Юнайтед винаги е много емоционално, но това бе трудна вечер за нас."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кой подаде на Бербатов за третия гол ?

ГРЕДАТА :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Линдегаард ме радва.Яка конкуренция ще си спретнат с Де Хеа,което е добре.Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач. Наистина се радвам да видя, че Берба и Рууни се разбират добре в атака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this