Jump to content
sradka1

№1 Давид Де Хеа

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Добре бе, иска си го, хубаво, ама поне да оставят Алварез....оф, Оле много бързо ще го пуснат по пързалката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е нормално е да се търси някаква промяна с оглед на последния сезон. Тука в тоя ход не виждам нищо лошо. Може Алварес да се е изчерпал. А и Хартис щом е бил част от екипа на Фърги и е работил с Едвин значи, че не е никак случаен човек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

то поне при треньорите на вратирите все случваме на човек, дори в екипа на Мойзи не му помня името, Давид продължи да прогресира и май беше доволен от работата с него

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лошото в случая е ... или по-точно вероятността да възникне някакъв проблем в преговорите с Давид по отношение на евентуална смяна на треньора на вратарите /все пак Сън, нали/ произлиза от факта, че Давид много искаше да работи точно с Емилио Алварес. Доколкото си спомням той е човекът който първи забелязва таланта на Давид и започва да работи с него в Атлетико. А и очевидно са доста близки, та не знам ... Малко лични стават нещата, защото Емилио, Давид, Мата и Ерера си бяха групичка, а сега се очертава втори от испапнската трупа да си стяга багажа. Но може би наистина има нужда от промяна, особено след последния сезон.

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А, това съм го пропуснала ... Е, всъщност Емилио остава. Просто имаме още един прекрасен треньор в щаба. Няма драми, би трябвало всички да са доволни тогава. :mood(17): Аз поне съм. :)

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

авторът е дебелия

явно са ги брийфнали, всички са кацнали

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

няма справедливост за Серджо и това си е, аз ако съм на него, ставам и си тръгвам, ебем ти клуба и отношението

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ей го оня ден отново 45 мин суха мрежа.

Пипна топката веднъж като му я върнаха и я прати в тъч. :mood(17): И разбира се голямата усмивка след това.

Но статистика пак ще му я брои в досието.

Дано остане и си върне формата от преди миналия сезон. С Телето и Бисака може да се стегне тая защита и поне да има добра основа тея отпред поне малко от малко да вкарват повечко.

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма лошо. Дано преподпише, да се успокой и да си върне нечовешката форма от предните 3-4 години преди последната. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано подпише, но и същевременно да няма помен от миналогодишната му форма. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дъ ласт ман стендинг и последния със сигурен статут на легенда в далечното бъдеще на този пробит и прокажен отбор

• Харесвам 3
  • Кофти 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Поради някаква странна и необяснима за всекиго причина Де Хея ще стане най-високо платеният вратар на света. Май си прави евтин ПР на гърба на Посейдон.

• Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дай ми една обективна причина обаче той да бъде фаворизиран пред Ромеро?

• Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тъкмо мислех, че ще ходи в Царско село, пък Едко се разбра с него и то за 6 години...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Wolfram написа:

Дай ми една обективна причина обаче той да бъде фаворизиран пред Ромеро?

Нема как, не може да играе с крака както вездесъщия Ромеро. 117 милиона на вятъра. 

• Кофти 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

и не командва защитата  ( ! )   като нарко барона от Архентина

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да спорите със смутиту, той смята като по-добри от Де Хея - Линдегор, Валдес, Ромеро, Перейра... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той и Грант смята за по добър на база 2 мача в предсезонната миналата година. Мненията стоят, който не вярва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дееба, трябваше да си патентовам това колаборационно като беше време :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове