Jump to content
Акценти
  • !!! В Акаунт се влиза с "Display Name" т.е. името, което се вижда от потребителите във форума или с имейл адрес! НЕ МОЖЕТЕ да влезете с потребителско име !!!
sradka1

№1 Давид Де Хеа

Препоръчани публикации

боже, той и тука да направи 2-3 слаби месеца и него ще почнат да плюят, все пак не е негро от школото. 

андер ерера стана играч на сезона и още следващия сезон вече храчеха по него.

абе фелето вкарва гол в последната минута и класира отбора на 1/8 финал и те му се смеят, че играл с ръка, за кво си говорим.

виж обаче лингзито - много добре без топка, рашито и марсито - 100% златна топка, катъреца 25 гола на сезонче без да му създават, а погби, ех, погби, той има по-голям талант от меси, по-голям чар от бест и по як swag от бекс. той е вся и всьо.

• WTF? 1
  • -1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ss4 каза:

а погби, ех, погби, той има по-голям талант от меси, по-голям чар от бест и по як swag от бекс. той е вся и всьо.

Като Моу в твоите очи нали.

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не, нищо общо. моуриньо има 30 трофея, може да видиш много добре желанието му за победи, точки и трофеи, както и раздразнението му от положението в което се намира, както и влиянието, което има върху футболисти, които имат желание да играят футбол. 

• -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да голямо му е влиянието върху Ерера. За тва е твърда пейка.

Санчес и той голямо влияние усеща от тренера си. Или те не нямат желание да играят футбол.

Повечето от обратите са само и единствено защото играчите не искат да берат срам а не щот Моу ги е надъхал или накрал да играят. Той през седмицата като не си свърши работата все тая какво хвърля покрай тъча или какви гримаси прави.

Моу си е един егоист както всички в тоя клуб и гледа само и единствено себе си. Тва блика във всяко негово интервю и пресър. Аз аз аз аз аз аз.

Иска да побеждава и да има трофеи така е ама не го е грам грижа за клуба. Поредния наемник де гледа само себе си. За това и навсякъде като се маха прави супер хаус и лайна. Важно е всички да са виновни освен той. Специалния, безгрешния. Аз аз аз аз аз.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@H17MAN съгласен съм за Моу, но не знам как ще разтълкуваш това, което каза, че играчите правили обрати, за да не беряли срама на Моу?

Смисъл тва е малоумно по цялата си същност, защо да го правят въобще? Те ако можеха да бият, щяха да бият винаги, пък кво говорим за обрати. Просто не са толкова способни и е много по-срамно да паднеш или да хиксираш с бедняк, при това системно, отколкото някаква инцидентна загуба. Каквото и да свършва той през седмицата, ако те са тооолкова способни да бият и без неговите указания защо не го правят просто? Не излагат само него като се представят зле, а и себе си.

Иначе евала, че до 2020-та сме с Давид, трябва да му се подготви догодина тлъст 300к договор, дори да го откаже, ще го разберем, но е редно наркоса да го сложи на масата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Wolfram каза:

@H17MAN съгласен съм за Моу, но не знам как ще разтълкуваш това, което каза, че играчите правили обрати, за да не беряли срама на Моу?

Смисъл тва е малоумно по цялата си същност, защо да го правят въобще? Те ако можеха да бият, щяха да бият винаги, пък кво говорим за обрати. Просто не са толкова способни и е много по-срамно да паднеш или да хиксираш с бедняк, при това системно, отколкото някаква инцидентна загуба. Каквото и да свършва той през седмицата, ако те са тооолкова способни да бият и без неговите указания защо не го правят просто? Не излагат само него като се представят зле, а и себе си.

Иначе евала, че до 2020-та сме с Давид, трябва да му се подготви догодина тлъст 300к договор, дори да го откаже, ще го разберем, но е редно наркоса да го сложи на масата.

WTF Нещо тотално не си схванал какво имам предвид.

Много ясно че говоря за техния срам и тяхното излагане. 90% от играчите ги боли фара за Моу. Както и Моу го боли фара за играчите. 

Иначе ако бяха толкова добри да бият без тренер за къв чеп съществува професията мениджър на футболен клуб. Ми не не са толкова добри все малко от малко трябва и тренера да има влияние. Особено върху наще примадони лигли.

Или като бият тренера е бил като паднат ми те са си слаби. Един вид тренера им казва бийте, а те само трябва да го направят.

Тва е едно към едно като на Смути спама с +1 гол. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://ftv.bg/novini/anglia/138767.html

Много ще се радвам ако се подлъже и остане, въпреки, че не заслужаваме такъв вратар в това ни състояние. Ех, как не беше дошъл 2005 година, когато Господ ни водеше... :D 

Редактирано на от iv0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно тогава на вратата застава ВДС...не мисля, че е по-добър от него. Дойде си точно тогава, когато трябва, просто не случи на отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
12 minutes ago, iv0 said:

Много ще се радвам ако се подлъже и остане, въпреки, че не заслужаваме такъв вратар в това ни състояние. Ех, как не беше дошъл 2005 година, когато Господ ни водеше... :D 

Е не е като ВДС да беше слаб, нали. :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Просто исках Давид да ни уцели в по-добро време, защото си заслужава медали, титли и тем подобни. А то кво, ретарда Джоунс пред него. :sleep:

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

image.png.ef88304029704eeae6a0fae375690ae0.png

аХОЙ-хоЙ за белия минет

п.п

Нищо,че е факс просто се сетих за тях

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Виктор бързо е научил на кой да се кланя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Даже по време на официални мачове ако може печките така да му подават ръкавиците преди първия съдийски сигнал, ше е безценно!

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ей го на един голям мач, да видим погфлопа дали ще е джайънт или ще се покрие тук?

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам защо ми го хвалите тоя Де Хея, скаутите ни в Швейцария и Мароко са казали, че е по-слаб от Грант, Линдегор, Ромеро и Дейли Блинд. И само това, че бащата на Де Хея е шеф на Испанското БФС и му плаща да играе. #корупция

Редактирано на от DetkovGK

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Брутално от Виктор :D 

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хахахах и Мата не може да повярва...свъхестетвен,ултразвуков,недосегаем !!! В неделя и боговете почиват !!!

image.png.e4d7dcb757132f61e6d9bff0bce9547f.png

Да го има навсякъде 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове