Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Андерс Линдегаард

Препоръчани публикации

Но защо? Единствено си го обяснявам да е по негово желание.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаме 2-ма вратари от резервите, които явно са достатъчни според ЛВГ предвид стабилния Де Хеа. Амос е на 24 Джонстън е на 21 мисля.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бих казал, че това е по-добре за Андерс. Добър вратар е, ако сега си намери някой стабилен отбор ще им бъде титуляр дълго време. Даже много дълго се задържа при нас, вратар с неговите качества трудно приема да е 2ри избор вече 4 години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера някой от журналистите на Гардиън писа, че е говорил с ангента на Линдегаард, който е казал, че Андерс не е освободен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми... Пич на место,не беше корумпиран, запазвам хубав спомен за него и успех в УБА!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо толкова много фенове са разочаровани от този трансфер, като би трябвало да е обратното - да се радваме за него. Какво по-добро можеше да му се случи след като две години освен че взимаше хубава заплата и гледаше по-отблизо мачовете, с нищо друго не се различаваше от нас феновете. Заявявам го с най-топли чувства, защото Андерс определено е фен (топлити чувства са взаимни както се казва) - всички сме го виждали как се радва не само, когато ние се разписваме, но и когато колегата му, заради който все е пейка, прави поредното си спасяване от световна класа. А след последния сезон вече и минималните шансове за нищожно участие бяха мираж. 

При тези обстоятелства най-хубавото, което можеше да му се случи е именно това - да бъде пожелан от отбор, играещ във ВЛ. На такова развите се надявах за него, защото той го заслужава и сега с огромно удоволствие ще следя как се развиват нещата за него и силно се надявам да го видя в познатата му форма от първите му два сезона при нас. УБА определено направиха правилният ход - имат два прекрасни варианта за вратарския пост и по ирония на съдбата все наши бивши. Фостър, Флетч, Евънс и Линдегаард се събраха - все играчи, които ще са от изключителна полза за настоящия си отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Андерс е пич и със сигурност заслужаваше повече от Ромеро да е титуляр. Но с философа не се спори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ей, а на този как му произнасяхте името?  :mood (17):

за един преател питам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Андрес Лингардиньо.

Мисля че всички го знаем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Помня само, че беше любимец на Лана. Горкичката, няма много късмет с нейните хора- то не бяха Шнайдерлен, Шоу, Блинд, Андерс :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

лана от време оно ги избира не по футболните им качества. видно е.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Линегор казваха, че било на датски, аз винаги съм предпочитал Линдегард :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе аз вече се плаша Лана като си хареса някой. Особено ако ще идва при нас. То един де да не флопна не дойде баси.

Сега гасне и по Тоби Алдерврхеквфклсфйкслйфдсхфелд. Не го ща при все че е бял.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

интересна закономерност. тоби алдернещоси ще вземе да се окаже абсолютен флоп. 

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе аз вече се плаша Лана като си хареса някой. Особено ако ще идва при нас. То един де да не флопна не дойде баси.

Сега гасне и по Тоби Алдерврхеквфклсфйкслйфдсхфелд. Не го ща при все че е бял.

По кой гасна?  :mood (17):  То ако ги гледаш тия по които съм гаснела, да си го кажем тоя по който съм гаснела /щото само един ми беше по вкуса :mood (26):  :mood (17): /, отдавна изгаснАх ... сега като го видя как се върти като стрелка на развален компас в Евертън и ми иде да псувам ... и него, и себе си.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

искаш да ни кажеш, че никога си нямала чувства и към блинд, а само към шнайдерлин?  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чувства към  ...  :mood (17):  Тц, само Момо ми беше на сърце. Иначе защо да не си кажа, ако някой хваща око ... не е като да е Рууни, та да си мълча.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бях останал с впечатление, че и блиндарата ти хваща окото. както и да е  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове