Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Андерс Линдегаард

Препоръчани публикации

Всъщност най-точно е Аннас Линeго. Ма би било скандално някой да го пише така. Иначе forvo.com е сайта за произношенията, ако някой го интересува.

Хаха, това вече е невъзможно. Звучи ми като африканско име. :mood (17):
Абе важното е да пази стабилно на вратата ни, а пък ако ще и да е Ананас Ликьор... :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва "ЛиндегООрд" като го чуя ми се повръща, честно.. никога не бих го произнасял така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, според мен името на играча трябва да се произнася максимално близко до произношението на родния му език. Естествено, че няма да е 100% акуратно, както на англичаните с "Бърбатов", но те просто не могат да го кажат правилно. Иначе Тиери Анри щеше в Англия (а и в България) да е Хенри, защото това му пише на гърба - Henry. Но той е французин, а на френски това се чете Анри. За Кайт/Койт/Каут пък изобщо дума да не става :) Ако му четем името на фланелката (Kuyt), трябва да е Куйт. А ако мръднем към баските в Атлетик Билбао, нещата стават много тежки вече - например Etxeberria, Llorente... Питах най-вече, за да знам как да го пиша в статиите на сайта и май ще се спра на Линдегоорд в крайна сметка :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хаха, това вече е невъзможно. Звучи ми като африканско име. :mood (17):
Абе важното е да пази стабилно на вратата ни, а пък ако ще и да е Ананас Ликьор... :mood (33):

Не е африканско наше си е Таннас.Не си ли гледал рекламата за наденицата. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам, според мен името на играча трябва да се произнася максимално близко до произношението на родния му език. Естествено, че няма да е 100% акуратно, както на англичаните с "Бърбатов", но те просто не могат да го кажат правилно.

Иначе Тиери Анри щеше в Англия (а и в България) да е Хенри, защото това му пише на гърба - Henry. Но той е французин, а на френски това се чете Анри. За Кайт/Койт/Каут пък изобщо дума да не става :) Ако му четем името на фланелката (Kuyt), трябва да е Куйт. А ако мръднем към баските в Атлетик Билбао, нещата стават много тежки вече - например Etxeberria, Llorente...

Питах най-вече, за да знам как да го пиша в статиите на сайта и май ще се спра на Линдегоорд в крайна сметка :)

До четвъртък ако го видя един приятел датчанин ще го накарам да го каже, и ще ти кажа как е точно на датски Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
onyx ей сега говорих с тоя датчанин и той ми каза, че всъщност се произнася "Линнегоор" на датски. :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Невероятен вратар. Не разбирам защо купихме Де Хеа, при положение, че имаме Андрес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
'Щото един вратар не е достатъчен, за да бъде заместен Ван дер Саар. :D Така де, 100% съм сигурна, че дилемата Линдегаард или Де Хеа е любимото главоболие на сър Алекс. Ето такива проблеми да имаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Линдегаард се контузи, няма да играе с България Националният отбор на Дания получи нов "вратарски" удар преди мача с България, след като стана ясно, че Андерс Линдегаард няма да играе в София заради травма. Вратарят на Манчестър Юнайтед е усукал глезена си, при което е наранил връзки в него. Точно поради тази причина той не бе и в състава на "червените дяволи" за мача с Нюкасъл. Той ще бъде заменен от Стефен Расмусен, страж на Орхус. "Следим изявите на Стефен от няколко години. Имахме шанса да го тестваме и сега пред него се отваря шанс да е в състава", сподели избора си селекционерът на Дания Мортен Олсен, който вика поради контузии пети страж за трите вратарски места в отбора за предстоящите световни квалификации. Отборът пристига в София с чартър в България в четвъртък, а след това датчаните ще проведат тренировка на Националния стадион. 320 запалянковци ще подкрепят Дания на мача с България, а за световната квалификация в петък в София момчетата на Олсен ще излязат с червени фланелки, бели гащета и червени чорапи. А ние получаваме нова контузия в отбора..... Редактирано на от Grimmjow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко за контузията, но поне сега ще имаме ЕДИН постоянен вратар. С Рио и Еванс да се сработят за тежките мачове идните седмици.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам т'ва новото сериалче за викингите и по едно време... Наш Андрес не е титуляр, под прикритие ходи да заработи някой лев по снимачните площадки :D :D

Публикувано изображение

http://www.imdb.com/media/rm3199967232/tt2306299

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А, Travis Fimmel с участие в нова продукция. :mood (5): Благодаря, че ме информира. :blush: Не го бях гледала след The Beast. Иначе наистина си приличат, но може би само на тази снимка прилича на нашичкия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www1.skysports.com/football/news/11...anning-to-leave

Само адмирации за Андерс.Много малко хора на негово място не биха оревали всички възможни медии, че нямат нужното време на терена и тем подобни.От както е при нас един път не си е отворил устата, за да се оплаква.Важно е, че го имаме като възможност.За по-леки мачове в турнирите винаги е бил добър избор. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Попринцип няма и къде да отиде, дори да се оплаче :) Първо не е нещо особено като вратар и второ не е първа младост, та да има особен избор в други отбори, та да не говориме за такива от класата на Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма къде да отиде?! :mood (17): Сериозно ли имаш толкова "високо" мнение за качествата на Линдегаард? Признавам си в началото по-скоро го виждах като истинска конкуренция на Де Хеа за поста на ВДС, но бързо се убедих, че Давид има по-добри рефлекси и е но-напред в развитието си въпреки крехката възраст /за вратар/, на която дойде при нас. Но не мисля, че Линдегаард е лош вратар, напротив - твърде добър е за резерва. За добро или лошо не успяваме да видим пълния му потенциал поради оскъдното игрово време, което му се предоставя. Но нищо не може да ме убеди, че той е един много добър вариант за който и да било отбор от ВЛ. Мисля, че всеки един отбор /било то не от топ 4/ би се радвал да има такъв вратар на разположение като първи избор. Леко съм изненадана, че Андерс все още е при нас, но явно има нещо наум и се съмнявам, че е само до хубавата заплата. Не по-лоша би взимал и друга като титуляр. Да видим докога ще продължи престоя му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Попринцип няма и къде да отиде, дори да се оплаче :) Първо не е нещо особено като вратар и второ не е първа младост, та да има особен избор в други отбори, та да не говориме за такива от класата на Юнайтед.

В времето когато беше титуляр, играеше супер. Както каза Лана, за доста отбори би бил титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма къде да отиде?! :mood (17): Сериозно ли имаш толкова "високо" мнение за качествата на Линдегаард? Признавам си в началото по-скоро го виждах като истинска конкуренция на Де Хеа за поста на ВДС, но бързо се убедих, че Давид има по-добри рефлекси и е но-напред в развитието си въпреки крехката възраст /за вратар/, на която дойде при нас. Но не мисля, че Линдегаард е лош вратар, напротив - твърде добър е за резерва. За добро или лошо не успяваме да видим пълния му потенциал поради оскъдното игрово време, което му се предоставя. Но нищо не може да ме убеди, че той е един много добър вариант за който и да било отбор от ВЛ. Мисля, че всеки един отбор /било то не от топ 4/ би се радвал да има такъв вратар на разположение като първи избор. Леко съм изненадана, че Андерс все още е при нас, но явно има нещо наум и се съмнявам, че е само до хубавата заплата. Не по-лоша би взимал и друга като титуляр. Да видим докога ще продължи престоя му.

Съгласен съм. Освен тва го съжалявам малко, щото хич не е лош вратар - от това, което е показал при нас досега, но от друга страна в лицето на Де Хеа имаме потенциален match-winner или match-saviour всеки мач. Ако му е добре като резерва ще е идеално за всички - и за нас, и за Де Хеа и за него. На вратарския пост винаги е кофти да си номер 2 (демек да не играеш никога) така че чест му прави засега. Само да не разочарова като Кушчак в даден момент и после да не моеме да се отървеме Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Май се очертава Лидегаард да напусне Манчестър , той е наистина много добър вратар . Желая му успех за напред

http://www.theguardian.com/football/2014/a...united-released

The Peoples Person @PeoplesPerson_Lindegaard's agent confirms desire to leave Manchester United http://goo.gl/IXQgWB #mufc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове