Jump to content
MOSHIC

Трансферни спекулации

Препоръчани публикации

Абе как може да сравняте Нани с Роналдо? Единия си ги ей така вкарва от далечно разстояние, а Нани, един път влезне удар от 100 опита.

http://www.youtube.com/v/rUlL8fV-gGc

Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Некои хора много бързо забравят... Ама те същите тия след определени мачове "уволняват" Сър Алекс и половината отбор,така че вече не ме и учудвате :mood (17): Но е факт,че с Роналдо,отбора ни беше мечта :mood (20): и шампион на Европа :) Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Некои хора много бързо забравят... Ама те същите тия след определени мачове "уволняват" Сър Алекс и половината отбор,така че вече не ме и учудвате :mood (17):

Но е факт,че с Роналдо,отбора ни беше мечта :mood (20): и шампион на Европа :)

И лидер на отбора(въпреки егоцентричния си характер).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да оплювате Роналдо е повече от простотия , какъвто ще да е , той е един от най-добрите играчи играли в Юнайтед , който даде много на отбора ! И колкото да не го харесват някой хора , заради характера му , нека поне не петнят името му като футболни качества !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ясно, че беше лидер на отбора, и аз го искам, ама при тва положение нали се сещате, че некой измежду крилата ни трябва да си стяга багажа...? Изобщо Съра в момента е изградил отбор, който играе по различен начин от този Юнайтед, в който беше Роналдо, поне според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре де - как може да не искате Роналдо да се върне?И какво някой ми изброява крилата - къде е Парк, Нани, Валенсия, та дори и Гигс, а къде е Роналдо?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми да речем, че Гигс е стотина пъти по-голям от Роналдо и едва ли има друг човек, който да предпочита португалеца пред най-великия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И в крайна сметка за какво се палите за неща,които даже не е сигурно дали ще станат?Ако се върне,САФ ще му мисли. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То не опира само до искане. Ако се върне това ще доведе до още промени в отбора. Не вярвам някой да е против самия него, по-скоро става въпрос за разликата в играта ни - всеки си има предпочитания. А и не мисля, че сър Алекс би го върнал в отбора. Просто рядко поглежда назад.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо е класи над другите крила в състава, това е неуспорим факт.Също така е един от най-добрите играчи, които са минали през клуба.Не мислите ли, че е малко наивно да се вярва в това, че Роналдо ще се завърне на Трафърд, след като беше продаден преди само 2 години.Ще си седи в Реал, ще се тъпче с пари, чат-пат ще взима по някоя купа, но играе в най-титулования и най-известния отбор в Света. Същото беше и при Бекам.И Бекс и Роналдо бяха спечелили всичко с Юнайтед, след което преминаха на едно ново ниво във футбола. Пък и всичките тези писаници са спекулации, както постоянно се спекулира с името на Снайдер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шампионска лига: Реал М - 9 титли Милан - 7 титли Ливърпул - 5 титли Барселона - 4 титли Аякс - 4 титли Интер - 3 титли Ман Юнайтед - 3 титли ................ Да, Реал са най-титулования и един от най-зивестните клубов в Света.Нещо грешно ли съм написал. Единствено Аякс отстъпва на горе изброените тимове, защото футбола се превърна в маркетингова индустрия, а Аякс не може да си позволи милионите на Реал и Барса, както и азиатските турнета на някои от отборите.Всичко е пари приятелю, това е днескашната действителност.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Роналдо е класи над другите крила в състава, това е неуспорим факт.Също така е един от най-добрите играчи, които са минали през клуба.Не мислите ли, че е малко наивно да се вярва в това, че Роналдо ще се завърне на Трафърд, след като беше продаден преди само 2 години.Ще си седи в Реал, ще се тъпче с пари, чат-пат ще взима по някоя купа, но играе в най-титулования и най-известния отбор в Света.
Същото беше и при Бекам.И Бекс и Роналдо бяха спечелили всичко с Юнайтед, след което преминаха на едно ново ниво във футбола.
Пък и всичките тези писаници са спекулации, както постоянно се спекулира с името на Снайдер.

Бекъм е доста далеч от Роналдо...ама ДОСТА. Там ситуацията е коренно различна, а и откакто напусна, Бекс винаги е идвал на стадиона когато може и е показвал любовта си към Юнайтед независимо къде играе. А Роналдо обича Мадрид и т.н. и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Шампионска лига:

Реал М - 9 титли
Милан - 7 титли
Ливърпул - 5 титли
Барселона - 4 титли
Аякс - 4 титли
Интер - 3 титли
Ман Юнайтед - 3 титли
................

Да, Реал са най-титулования и един от най-зивестните клубов в Света.Нещо грешно ли съм написал.
Единствено Аякс отстъпва на горе изброените тимове, защото футбола се превърна в маркетингова индустрия, а Аякс не може да си позволи милионите на Реал и Барса, както и азиатските турнета на някои от отборите.Всичко е пари приятелю, това е днескашната действителност.

За най-титулуваният клуб в света може би съм съгласен,НО защо да е най-известния?!
ПС Най-титулуваният клуб в света - италианският гранд Милан :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лично искам от всеки,който каза,че с тоя състав няма да постигнем нищо по една бира "Leffe" светло по възможност.

Едит:В рамките на 2 години.Но не я купувайте от сега,че топла и изветряла бира не пием :mood (17):

Човек, пикнята си е пикня и ако ще 5 години да отлежава :mood (33):
(просто много ми е отвратителна тая бира "Leffe", та не се въздъжрах)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре де ... нека не е най-известния. В момента може би Барселона спадат в тази категория, защото са най-обсъждания отбор в Света.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В момента може би Барселона спадат в тази категория, защото са най-обсъждания отбор в Света.

Напротив.Най-популярният тим в света винаги,ама абсолютно винаги е бил Манчестър Юнайтед :) Публикувано изображение
Също така може много да се поспори дали Реал е най-титулованият клуб :) Публикувано изображение
ПП.Аз също съм "ЗА" това Роналдо да се върне. Редактирано на от Lavi_19

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пише се'титулуван' , спрете се с това 'о' вече :mood (17): За титлата 'най-титулуван клуб в света' се гледат международните отличия на даден отбор , а до колкото помня Милан имат 18 , с няколко повече от Реал .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Човек, пикнята си е пикня и ако ще 5 години да отлежава :mood (33):
(просто много ми е отвратителна тая бира "Leffe", та не се въздъжрах)

Не случайно е казано,че за Лефе има 2 много крайни мнения,или е много лоша или много добра,за мен е второто.А и няма как да знаеш на мен какво ми харесва.Досега сигурно съм пил над 20 марки бира,включително и като бях в Чехия.Просто от всичките бири,които съм изпил досега,Лефе се различава с нещо и точно това ми харесва,Старопрамен също.Както и да е,няма да те обеждавам,кое е хубаво,кое лошо,тъй като тази тема не е за да се обсъжда бирата,макар че е тясно свързана с футбола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Виждам,че след като затвори трансферния прозорец намирате всякакви въпроси за обсъждане.Няма нищо лошо стига да е в правилната тема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United Swoop For “New Messi” In Double Signing

United representatives will be in attendance at the Stadion Poljud in Split when Mateo Kovacic and Mario Situm line up for Dinamo Zagreb against Hajduk Split.

http://www.caughtoffside.com/2011/09/09/ma...double-signing/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Red-devil9
Тия глупости за "новия Меси" :D вече не са интересни.Преди години имаше един адски талантлив юноша на Адо Ден Хааг и го смятаха за "новия Зидан" имаше интерес от всякакви големи отбори,а после отиде да играе някъде във втора бундеслига заради контузии и го затриха Редактирано на от Red-devil9

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия глупости за "новия Меси" :D вече не са интересни.Преди години имаше един адски талантлив юноша на Адо Ден Хааг и го смятаха за "новия Зидан" имаше интерес от всякакви големи отбори,а после отиде да играе някъде във втора бундеслига заради контузии и го затриха

Новия Меси беше и Лукас Трекаричи,който не успя да се наложи в ЦСКА. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена