Jump to content
MOSHIC

Трансферни спекулации

Препоръчани публикации

Дреме ти за ШЛ, то е ясно там кво е положението, ФА и ПЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Снайдер: Бях много близо до Юнайтед

"Имах чувството, че съм много близо до Манчестър Юнайтед", заяви халфът на Интер Уесли Снайдер, който така и не осъществи трансфер в английския тим.

Холандският национал призна, че не знае защо Юнайтед са се отказали от преговорите за него.

"Определено имаше интерес. За доста дълго време имах чувството, че съм много близо до трансфер в Манчестър Юнайтед. Обсъждахме го в редица случаи, но в крайна сметка трансферът не стана", сподели Снайдер за холандско издание. "Никога не съм говорил със сър Алекс Фъргюсън. Преговорите не бяха толкова напреднали. Не знам защо се отказаха от привличането ми", добави халфът. Той обаче е щастлив и да остане в Интер.

"Манчестър Юнайтед са един от най-големите клубове в света и бе нормално да съм отворен за трансфер. Но той не бе задължителен за мен. Доволен съм и да остана в Интер, чувствам се много добре в Италия. Може би Юнайтед също видяха, че не искам да напускам Интер", каза още плеймейкърът.

http://gong.bg/view_article.php?article_id=222903

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами като видяха Клевърли и му теглиха една майна на 40 милионната звезда :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами като видяха Клевърли и му теглиха една майна на 40 милионната звезда :)

Верно е. Клевърли е доста добър вариант заедно с Андо, дано и Морисън да го видоме 1,2 мача до Клевърли. Само младоста на Клевърли да не му попречи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Историята с голямата новина е, че днес сутринта(вчера) един от операторите на Ман Ю ТВ написа в Туитър, че има голяма новина от офиса. Половин час по- късно, след като всичко живо беше в истерия, добави, че става дума за следното: Целият офис щяли да ходят на кино вечерта да гледат Инбитуийнърс и се извини за случилото се. От там СКАЙ раздухаха всичко, но е факт, че цял ден нямаше камион на СКАЙ на ОТ, както имаше в Тотнъм Лодж, Мелууд, Британия."

:mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мале The Inbetweeners филма от колко време го чакам вече.Кога ще го дават? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
четете и се смейте на ганърчетата

Както каза -rusnaka ганърчетата са полудели и отново имат някакви очаквания за титли,дубъли,требъли... Редактирано на от Lavi_19

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

четете и се смейте на ганърчетата

Както каза -rusnaka ганърчетата са полудели и отново имат някакви очаквания за титли,дубъли,требъли...

Те пак ще се борят за всички възможни титли,докато не отидем на "ЕмирЕйтс" и не им набутаме още една осмичка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
цитирам: Джак , Артета и Фримпонг в средата ... мм , добре звучи гънърс.. :mood (28): :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Не забравяйте за Флетчър и Гигс, също страхотни халфове :)

Гигс го показа в мача с Тотнъм - влезе и асистенция :mood (35): А и Флеч като навлезе в ритъм мисля, че ще сме добре в халфовата линия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те пак ще се борят за всички възможни титли,докато не отидем на "ЕмирЕйтс" и не им набутаме още една осмичка.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не вярвам да има много шансове да играе в Сити.Имат добри играчи в средната линия, а и Харгрийвс не е първа младост.По-добре, че Юнайтед го разкараха.И без това е вечно контузен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
отдавна ми е ясно,че той немаше да играе повече за Юнайтед,а може би и футбол изобщо,но след като Клубът толкова време (след контузията му) го държа,лекува и плаща заплатата му,без да е записал и 1 цел мач за нас,накрая да се изсере,отивайки в градския враг,който ни се очертава конкурент за титлата в близките години - доста НЕизискана постъпка. :mood (30):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А изискано ли беше след всичките тия години дето го лекуваха, когато уж се казва, че е готов за игра и той да казва, че иска да играе в Юнайтед и да не му бъде предложен някакъв договор...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А изискано ли беше след всичките тия години дето го лекуваха, когато уж се казва, че е готов за игра и той да казва, че иска да играе в Юнайтед и да не му бъде предложен някакъв договор...

А ти не се ли сещаш , че ако всичко беше наред нямаше да бъде разкаран от отбора ? Щом САФ и екипа му така са преценили има няква причина нали , и със сигурност не е подмладяването на състава .

Почти три години без игра с топка е много време .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе САФ му се е нервирал, защото Оуенчо сигорно го е бил на голф и му е дал фрее трансфер .. :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Почти три години без игра с топка е много време .

Да, той три години не е ставал от инвалидната количка, еи му майката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още ли пишете за тоя къдрав плъх ? Той направи своя избор...имаме супер отбор на тоя етап и свършен футболист като него наистина не би седял добре до млади таланти и доказани играчи от каквито е съставен отбора ни в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, той три години не е ставал от инвалидната количка, еи му майката.

По кое си личи , че е ?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А по кое си личи че не е? Правиш си изводи от собствените си предположения, както повечето подочули нещо специалисти тука.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Правя си изводи от това , което виждам . А то е , че за близо 3 години не можа да изкара 6 минути на терена . Дали ще са колената , бедрата или рамената все тая , той и като пръдне сигурно ще разтегне някой мускул . Пак ти казвам . Харго винаги съм го харесвал като технически качества и във формата в която беше неговия дебютен сезон Бари и Де Йонг не могат да му се качат и на малкия пръст . Но от тогава мина много време и проблема си е само твой ако си мислиш , че ще възвърне и малка част от онази форма , а от другата страна Съра ще чупи пръсти и вайка как го е пуснал ей така ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена