Jump to content
MOSHIC

Трансферни спекулации

Препоръчани публикации

Днеска направо си с*ахме на имиджа ... #woodwardout

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито ни !!! При трансферите който се случиха,ние вече сме трета глуха.......Не виждам как можем да бие отбори като,Реал,Барса,Байерн,Челси,Тотнъм..Ливърпул...АБСУРД....силно се надявах,че Мойс ще ме опровергае и ще води добре отбора....но с това начало...Дейвид Мойс = Пламен Орешарски..........и сега почваме протестите :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, нали бяха съгласни да платят и тези 43млн, какво е станало накрая бе :@ :@ :@

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре, нали бяха съгласни да платят и тези 43млн, какво е станало накрая бе :@ :@ :@

Атлетико не са преговаряли с наши представители, а с някакви, дето са се престорили на такива, това е станало. Ония "пичове", дето се чудихме от коя секта са.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само тва лято изпуснахме повече играчи отколкото последните 2-3 сезона сигурно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе вие хубаво си коментирате ЕРЕРА.. ок отпада примирих се ,но май всеки възприема Фелайни за наш играч... а това далеч не е така... ПО моя часовник остават 45 минути :Д а никъде няма ОФИЦИАЛНО :mood (36): ,а не вземем ли поне него наистина ще стане страшно. На игрището ,а във форума напрво :mood (23): той горкия може да блокира няма да се учудя :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Общо взето Ед и Мойс абсолютно отговрят на профила търсен от Глейзър, те абсолютно обслужват интереса им... пестят всяко пени от богатството им, Мойс плямпа, че е щастлив от състава, въпреки, че основните ни конкуренти с всяка своя ротация на състава могат да ни размажат... Ед цяло лято бъзика радиото с някакви смешни оферти, знаейки, че няма как да бъдат приети, за да може накрая да каже, че се е опитал... Ето затова трябваше да ни поеме някой авторитет, който да удари по масата и да си поиска, а не някой, който е сбъднал мечтата си да води Ман Ю и не го интересува с какъв ресурс разполага... Редактирано на от IHristov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Човек, това е смешно. Как някой ще отиде и ще се представи за мен, примерно ? Имам чувство, че гледам някоя някоя пародия...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля че остава по-малко от час нали :mood (17): сега само чудо може да ни помогне да вземем някой играч,да де исках да кажа Фелайни :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пичове, мен до преди 20 минути ми беше смешна цялата ситуация и се забавлявах.. ама сега, след като останаха само 40 минути и май почнах да осъзнавам, че ще си гледам цял сезон Карик - Клевърли и ми стана много тъжно..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля че остава по-малко от час нали :mood (17): сега само чудо може да ни помогне да вземем някой играч,да де исках да кажа Фелайни :mood (35):

"пътува" към Манчестър ..
Следмалко Арсенал и Йозилчо ще си обяват май .. Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Йозил вече е в Арсенал официално ...
Публикувано изображение

Къде тва? В сайта на Арсенал няма такова нещо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече не ми се говори. Надявам се утре да има обяснения и по-важното оставки на Чеърмени и други подобни. Да продължават да си сключват договори със спонсори. За друго не стават.

Току що го заявиха по Скай. Редактирано на от sradka1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
00:24 Месут Йозил каза пред медиите в Германия, че е много щастлив от новата страница в кариерата си и няма търпение да започне да играе за Арсенал. Изглежда всичко е готово и очакваме само официално потвърждение от двата клуба.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=445415

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

BREAKING: Mesut Ozil has told Sky Sports News that he is DELIGHTED in joining Arsenal. Announcement in minutes.

ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ!! НЯМА И НИЩО ЗА ФЕЛАЙНИ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Беше ми смешно по едно време....но сега...нямам думи просто... #WoodwardOut #MoyesOut

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

DONE DEAL: There was an anxious wait for Arsenal fans but a deal for Mesut Ozil has now been completed and the German joins from Real Madrid for a club-record fee. We will have more on this story shortly.

Sky
....
Айде и Арсенал потвърди .... Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

DONE DEAL: There was an anxious wait for Arsenal fans but a deal for Mesut Ozil has now been completed and the German joins from Real Madrid for a club-record fee. We will have more on this story shortly.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реве ми се... тия Глейзър малко по малко ни съсипват....................

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена