Jump to content
MOSHIC

Трансферни спекулации

Препоръчани публикации

Цяло лято се ебавахме с доказан играч като Фбрегас с оферти от сорта 25-30-35мил. и сега ще даден близо 50 за този пикльо Ерера :facepalm: Като добавим и пропуска да активираме и клаузата на Фелайни още преди два месеца,ами сега се пазарим.....Това е красноречив знак за пълна трансферна неадекватност,и то не само на ръководството,но и на целия треньорски щаб.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не не не..Този там дето ни "урежда" трансферите къде са го намерили ли бе???Да не е продавал сандвичи в Мака или е бил клоун по рождени дни????Егати некадърника,как може такъв индивид да не знае за елементарни неща и да не може да завърши един трансфер...Как може подобен некадърник да работи в клуб като Юнайтед...а и остави,че не могат трансфер да завършат ами и ще дадат 43 милиона за недоказан играч,отколкото 47 за доказан играч....После как да не си бесен на ръководството като имам чувството,че там в момента има само клоуни.... :mood (7): :mood (7): :mood (7): :mood (7): Редактирано на от Forza

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сигурно ще се опитат да вземат максимална сума от този трансфер.

Те ще се опитат, но ние сами се поставихме в неизгодна позиция, пазарувайки играчи на ключови позиции баш в последния момент. Вярно, че реакциите на някои тук са по-крайни и емоционални, но поведението на ръководството това лято граничи с идиотизъм. Почвам да се чудя тези хора някога правили ли са бизнес или са дошли да стажуват в Юнайтед? :huh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Aй сиктир бе!!! Наливаме им 36 милиона евро и ония се циганят за 7... да си е*ат майката тогава мишки насрани!!! Накрая от лакомия нищо няма да видят!!! Да си държат супер таланта при тях!!!

Тия 7млн-а нали знаеш, че не отиват в клуба, а в държавата? Тва е ДДС-то от данъците в Испания. Не мога да проумея, че това не са го знаели предварително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те ще се опитат, но ние сами се поставихме в неизгодна позиция, пазарувайки играчи на ключови позиции баш в последния момент. Вярно, че реакциите на някои тук са по-крайни и емоционални, но поведението на ръководството това лято граничи с идиотизъм. Почвам да се чудя тези хора някога правили ли са бизнес или са дошли да стажуват в Юнайтед? :huh:

Абсолютно съм съгласен. Искам също да те поздравя за това как изказваш мнение. Много точно и ясно, без излишни глупости.

Надявам се все пак да спазарим Фелайни. Мисля, че би бил едно много добро попълнение, а що се касае до евентуален трансфер на Ерера - не съм сигурен дали за тези пари си заслужава. Редактирано на от Roger Federer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва с ддс-то ме свали от стола :mood (17): :mood (17): :mood (17): Ще се разрева от смях :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия 7млн-а нали знаеш, че не отиват в клуба, а в държавата? Тва е ДДС-то от данъците в Испания. Не мога да проумея, че това не са го знаели предварително.

Въпросът е кой да ги плати... те със сигурност са го знаели, просто пазаренето е Билбао да плати тия 7 млн и така сделката да им излезе 29 млн или ние да ги платим, те да си получат 36 млн, ание да сме се набутали със 43. Сам се досещаш, че няма да се съгласят на пъвото, затова се надявам и Ед да го проумее на време и да се насочи към друг. Редактирано на от ab22v

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въпросът е кой да ги плати... те със сигурност са го знаели, просто пазаренето е Билбао да плати тия 7 млн и така сделката да им излезе 29 млн или ние да ги платим, те да си получат 36 млн, ание да сме се набутали със 42. Сам се досещаш, че няма да се съгласят на пъвото, затова се надявам и Ед да го проумее на време и да се насочи към друг.

Дали ще има време да се насочва към някой друг?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Ерера е overrated , а и много пари му искат . 40млн за играч който не е играл в Англия играч който идва от Билбао средняци от Испания , нож с две остриета .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От доста време съм във форума, но за първи път съм наистина притеснен за състоянието на отбора и развитието на сезона. През кампанията винаги има "подводни камъни", но този път направо ще трябва да преминем през Големия бариерен риф (и то с дървен плавателен съд). :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе те може и да са го знаели, ама да не са вярвали, че ония ще са толкова нагли да искат ние да го платим... интересно ми е дали, ако наистина сме стигнали до този етап на сделката ще се изциганим и ще им теглим майните...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А ако не е 36 млн. а примерно както по-рано бяха предложили 35.5 по ниско ли е ДДС в пъти или е малка разликата? Да не би затова толкова да предлагаха с малко по-малко от клаузата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Накрая и Фелайни нема да вземем, пък към нов ще се насочваме в последния ден :mood (17): . Фелайни не го купихме кога трябва са ни искат повече, нормално. Тва с данъците в Испания е ясно отдавна. При Тиаго май беше същото, Байерн доколкото си спомням платиха 25млн-а за Тиаго, а не 18 колкото му беше клаузата. Просто тия дето движдат сделките при трансферите са уникални некадърници, то е ясно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От доста време съм във форума, но за първи път съм наистина притеснен за състоянието на отбора и развитието на сезона. През кампанията винаги има "подводни камъни", но този път направо ще трябва да преминем през Големия бариерен риф (и то с дървен плавателен съд). :unsure:

Несъмнено това чувство ще се настанява при голяма част от феновете на отбора, няма как. Тепърва ще разберем колко всъщност ВЕЛИК бе сър Алекс. А и Гил далеч не ми бе любимец, но ето... този Ед изглежда има още много да учи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
*TRANSFER UPDATE* "Tancredi Palmeri @tancredipalmeri Manchester United's representants are in Spanish Liga hq, according to tv La Sexta. Should be for Herrera"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не мога да преценя дали Ерера струва 43 милиона, тъй като нямам почти никакви наблюдения над Билбао. Беше споменато, че Йозил не струвал 50 милиона. Отново подкрепям, но Йозил мачкаше както във Вердер, така и в Реал, а ние сме на пътя да купим "недоказан анонимник" за 43. Статията, която беше постната преди 3-4 странички за него (Йозил), как сами сме си вкарали автогол с това, че не сме си поклатили малкият пръст да го привлечем, е показателна за текущото състояние на хората, които отговарят за трансфери в клуба - потресаващо. И все пак съм на мнението, че най-слабият мениджър на света е по-добър от всеки един от нас тук, така че единственото, което ни остава е да вярваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе за т'ва,че Ед е некадърник не са виновни от Билбао.Като цяло това е един от клубовете,които уважавам заради цялостната им политика.След като залагат само и единствено на местни момчета,нормално е или да не искат да го пускат,или да му е толкова надута цената... Редактирано на от TheRedDevil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пръскам се от смях с тая тема (ROFL) :mood (33): :laugh: :manutdd: 500 милиона фена по света с по 50 000 форума сега псуват наред кат нас :D Жална ни мама, за 2 месеца ебаа мамата на отборУ ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Несъмнено това чувство ще се настанява при голяма част от феновете на отбора, няма как. Тепърва ще разберем колко всъщност ВЕЛИК бе сър Алекс. А и Гил далеч не ми бе любимец, но ето... този Ед изглежда има още много да учи.

Лошото е, че уж сме "сериозна фирма", а на ключови постове слагаме стажанти. Не изглежда особено професионално.

Относно Сър Алекс, едва ли някой истински фен на Юнайтед е имал съмнения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В момента сме на 19-то място по похарчени пари тва лято. Под нас единствено са... Арсенал, но с оглед почти сигурните трансфери на ,,Емиратс'', то представяте ли си да станем отбора похарчил най - малко средства през лятото? И то като шампион... ебахти майтапа. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Левски и ЦСКА са похарчили повече от нас, ти ми говориш за отборите в Англия :mood (17): . В Лига 2 има отбори похарчили повече .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нормално е. Шампиона в НБА също не получава draft picks и се ъпгрейтва със 'свободни агенти'. Явно и ние ще се подобряваме с 'ненужни' или по-скоро такива, които не са желани от друг сериозен отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нормално е. Шампиона в НБА също не получава draft picks и се ъпгрейтва със 'свободни агенти'. Явно и ние ще се подобряваме с 'ненужни' или по-скоро такива, които не са желани от друг сериозен отбор.

Мда, но пък требълджиите Байерн купиха Гьотце и Тиаго. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена