Jump to content
MOSHIC

Трансферни спекулации

Препоръчани публикации

Залагам на 50 страници утре ^^ :mood (23): :champs (18): Ако утря не вземем никой, ще настане пасмина, бълвоч и псувни навсякъде и хващаме топ5 в английката, а не ми се мисли за ШЛ, но предпочитам 10-ти в англия , но пък спечелен ШЛ като цяло, ама няма как да стане ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли си мислите, че искаме Йозил?

Прав си, колега, за какво ни е качествен офанзивен играч, като винаги можем да пуснем Бебе :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да го искаме. Няма право просто Арсенал да подпишат с такъв играч, а ние да не привлечем никои. Да се намесваме и да им го отмъкваме..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли си мислите, че искаме Йозил?

Ако е за продан и не сме е проблем...
Вярно е, че имаме нужда от централен , но при дърварите йънг, валенциа и дяда ви Гигс, на йозил няма да му е много лесно да се докаже. Защото, за профаните ще отбележа, че може да играе и на фланга. Сигурен съм, че венгер ще се постарае повече, Юнайтед явно просто не желае да купува футболисти от световна класа. Примерни - колкото щеш..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

If arsenal get ozil someone needs to beat the shit out of Ed woodward..am serious...its illogical for arsenal to beat #mufc to a player!

Manchester United have transfer listed Ed Woodward!

:mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Арсенал вземат Йозил - ок, няма проблем. Обаче ако го вземат, при положение, че сме имали интерес и то с "неограничен бюджет", то Мойс да ме извинява, но скоро ще му тегля една майна. И на всичко отгоре ако се окаже, че не сме го взели заради Ерера, направо ще откача. Много "ако-та" се събраха, но така изглеждат нещата, според мен. Утре задължителен Фелайни + Йозил, ако имаме интерес/Ерера. Ако това не стане, предлагам да го линчуваме :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе как Арсенал ще ни бият за трансфер бе? Та това е нечуван срам бе. Тоя Ед моменталически да си подава оставката ако това се случи. Разбирам Сити или Челси да ни бият, имат пари, АМА АРСЕНАЛ.... съжалявам, колеги, но това на мен ми идва вече в повече. Не стига, че днес мачовете не се развиха като хората, та трябваше и това да прочета...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А Йозил трябва да е ненормален да предпочете оферта на арсенал пред такава на Юнайтед. Склонен съм да мисля, че преговарящия екип просто пак спи. Като случая със Снайдер. Просто стоят и гледат отстрани. А Йозил е истински играч от световна класа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как няма да ни бият за трансфер Арсенал? То Мойс в Евъртън май имаше повече пари за трансфери. Вече има ново треньорско ръководство време е да се направи лека чистка на 2-3 играчи и да се докарат нови 2-3 и всичко ще е наред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

BREAKING: Ozil chose #AFC over #MUFC because Wenger offered €7m/year, Manchester United only €5m/year

:mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фейла е пълен. Тва Озил да е на пазара и Арсенал да ни бият за него. Пфф. Ма нека държим Йънг с 120К заплата. Ако сме имали интерес и Арсенал са ни надцакали - ЕД да си ходи. АКо не сме имали интерес и Озил се продава - ЕД да си ходи. Мамка му утре имам тежък ден на работа няма да смогна на тая тема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма страшно един Озил какво толкова :mood (35): Но не сериозно,ако днеска не бяхме загубили от Пуул сега нямаше всички да искаме толкова отчаяно трансфер или трансфери но едва ли :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал, които не желаят да плащат 100000 на Уолкот ни бият с по-ВИСОКА ЗАПЛАТА :mood (23): :mood (23): :mood (23): Тоя Ед усещам, че някой скоро много жестоко ще го бие!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И 10-0 да бяхме били, кой нормален човек няма да иска Йозил?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И 10-0 да бяхме били, кой нормален човек няма да иска Йозил?

Тва е същото като с Перси.

На пазара ли е - правиш всичко възможно да го вземеш. Няма значение дали имаш 10 човека на тая позиция.

УТРЕ ПО СТРАНИЦА НА ЧАС. МИНИМУМ :mood (35): Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересно е за мен и че не продаваме... А има доста плява, която освен пари в банката, ще освободят и сериозни средства за заплата. Ама май никой не ни ще точилките. За пример, ако е вярна цитираната заплата на А.Йънг, това си е чисто безумие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ед, удряй здраво на масата за "очите"!!! Феновете няма да могат да ти простят Арсенал ... АРСЕНАЛ да те надцакат за Йозил! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ед, удряй здраво на масата за "очите"!!! Феновете няма да могат да ти простят Арсенал ... АРСЕНАЛ да те надцакат за Йозил! :mood (17):

ДА видим кой ще се изложи повече утре. Венгер или Мойс/ЕД. По-скоро кой ще остане на дъното. Щот другите си напазаруваха стабилно само най-стиснатите си пазят паричките

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А как да продадем Йънг? Кой друг отбор ще се навие да му плаща 120 хиляди на седмица? Варианта е той да намали драстично заплатата си, но не ми се вярва. Нищо чудно да го държим до изтичането на договора му, който не знам до кога е. Иначе с Йозил ръководството определено ще компенсира пасивността си през лятото до момента, ма не ми се вярва особено. Въпреки това ще съм изключително доволен, макар и това да означава, че Кагава хептем няма да помирише терен, а или ако го направи, то ще трябва да играе на крилото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Sky Sports have revealed that Arsenal made a £42.5 million bid for Mesut Ozil.

Цените били високи на играчите, ама вижте щом Арсенал вадят тези пари, ние какво правим..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

100% съм сигурен, че ако Йозил се продава ще избере Арсенал..

...защото иска да печели трофеИ с тях... :mood (35): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Възможно е заради Подолски и Мертезакер. Май били много добри приятели с първия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена