Jump to content
MOSHIC

Трансферни спекулации

Препоръчани публикации

Нещо за Бебе няма ли? :mellow:

Ми Еванс ще се жени скоро така че очакваме от там да изникне едно. :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.caughtoffside.com/2013/05/16/ma...th-real-madrid/

Ем само при това положение бих останал доволен ... Иначе дано Рууни да остане :(

http://www.caughtoffside.com/2013/05/15/ma...n-wide-options/

:о ... За какво ни е тоз ? По - добре да се дават повече шансове на Заха и да го налагаме от колкото да вземаме тоз руфлек :x :D Редактирано на от Deco

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
руни за роналдо, а дано, ама надали... педро е класа, но не мисля, че има шанс за него... барса никога няма да го продадат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никакви педровци в Юнайтед!

що, слаб ли ти се вижда?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Педро??? :mood (22): :mood (22): Извън Испания няма никакъв шанс да играе на ниво по-високо от слабо,то не че и сега играе...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Turboto99
Педро ли ? Че аз тогава веднага ще се откажа от отбора, за да привличат такива каталунски мангаля, които са даже мега слаби. Не ми харесва тази политика на Мойс ( ако е вярно всичко това ). Все гледа да купи евтино и то много слаби и посредствени играчи. Трябва ни поне една мега звезда а.к.а Роналдо, трябва ни още един нападател а.к.а Левандовски, понеже не може да се разчита само на Перси и Чукчето, понеже често не са във форма. И най - много още един халф, т.е. повече от 3 ма класни играчи не са ни нужни. И да се отървем от 3ма , които вече не са за нас ( и които всички знаем кои са) също ще е нужно. Редактирано на от Turboto99

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ахаххаахх Айде дано вземем Педро тогава да се откажеш от отбора.Започвам да паля свещите немислимото да се случи.. Не му харесвала политиката на Мойс :mood (22): Мислете малко с тези глави

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Turboto99
ЕМи да земем и Педро и Фабрегас, и Суарез, и Керъл.. Все евтини и "класни" играчи. Че тогава не само аз ще се откажа ами и форума ще се затрие.. така че ТИ мисли малко с твоята главица, не ни трябват Педровци и други лекета, симуланти и клошари, което е нужно всеки го знае. всичко зависи от Глейзърите да изкарат най сетне едни 100 милиона , стига циганя ;] Ние нали затова сме фенове, заради самата игра на отбора, заради тренъора, заради футболистите, ако те коренно се изменят и фенове от света ще се изменят и ще ги зарежат... Аз да не живея в Манчестър, че колкото и да затъва отбора да съм с него.. Водим се просто фенове от света, всеки друг изказ е на емоционална основа и няма нищо общо с действителността. Знам , че дразня някои хора, ама така е истината боли, а аз не се прикривам а си казвам всичко , което си е :) Тва е. Редактирано на от Turboto99

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ЕМи да земем и Педро и Фабрегас, и Суарез, и Керъл.. Все евтини и "класни" играчи. Че тогава не само аз ще се откажа ами и форума ще се затрие.. така че ТИ мисли малко с твоята главица, не ни трябват Педровци и други лекета, симуланти и клошари, което е нужно всеки го знае. всичко зависи от Глейзърите да изкарат най сетне едни 100 милиона , стига циганя ;]

Ние нали затова сме фенове, заради самата игра на отбора, заради тренъора, заради футболистите, ако те коренно се изменят и фенове от света ще се изменят и ще ги зарежат...
Аз да не живея в Манчестър, че колкото и да затъва отбора да съм с него.. Водим се просто фенове от света, всеки друг изказ е на емоционална основа и няма нищо общо с действителността. Знам , че дразня някои хора, ама така е истината боли, а аз не се прикривам а си казвам всичко , което си е :)

Тва е.

Защо имаме такива фенове бе? Клуба не заслужава такива циреи като тебе... :mood (20): И 5412 пъти да напишеш, че не си 99 пак нема да ти повервам, пък ако верно е така много лошо...

Няма да е зле следващия сезон да почнем да налагаме Евънс по-често.Тоя сезон почна много силно, ма кво стана.. контузии ли не знам, рядко го виждахме в края.Джоунс пък направи изключителен финал на сезона.Ако така се представят и другия сезон няма да имаме ядове в защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да разполагаш с мизерни пари за трансфери всяка година и да завършваш в топ 8 не е лесна работа.Още по-трудно пък е да задържиш играчи като Фелаини вече 5 или 6 сезона, не знам.Докато по това време скаузърите пръскат пари за Керъл (35 млн. паунда), Хендерсън (20) и т.н. Мойс си знае работата, със сигурност първото нещо ще е да поговори с Рууни и да се изяснят изискванията на двете страни.Едва ли ще тръгне да пилее пари за всеки втори нашумял играч, да си налагаме Джоунс,Евънс,Смолинг,Клев,Бютнер,Уелбек,Кагава,Ернандес... щото за тва сме ги взели все пак, на тях се разчита и се крепат надежди за следващото поколение от типа на Скоулс,Гари,Райън... атакуваме ВЛ и ФА, няма кво да ги бавиме :champs (14): Пък в другите турнири квото стане :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-силният трансфер на Мойс би бил да остави Рууни в клуба и да му върне онзи живец за игра, когато оставяше сърцето си на терена в името на отбора! не знам защо Сър Алекс не успя.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много нерви, кавги, напрежение и дразги за нищо. Пилците се броят на 1 септември, а работата на Мойс в Юнайтед ще подлежи на реална, смислена оценка едва към май 2014. Лично аз се надявам да си върнем Роналдо - и поради сантименти, и по обективни причини. Ако той се върне, останалите трансфери, входящи и изходящи, стават чиста формалност. Рууни да си наляга парцалите и да бъде мъж, или един път завинаги да се маха. Не ми се гледат театралните му изпълнения на всеки 2 години.

Общо взето с това темата засега се изчерпва. Като стане някоя сделка факт, всички ще разберем в рамките на броени часове. Дотогава ще четем глупавите спекулации из Туитър, Фейсбук, Сън, Мън и Дрън и това е.

Турбото, където има възходи, има и падения. Или обичаш искрено един отбор, или зяпаш Диемата през уикенда за релакс - а може и двете... Но никой в клуба не е длъжен да се труди за твоя, моя или нечий друг персонален кеф, те се борят за благото на отбора и каузата Юнайтед - както на терена, така и извън него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-силният трансфер на Мойс би бил да остави Рууни в клуба и да му върне онзи живец за игра, когато оставяше сърцето си на терена в името на отбора! не знам защо Сър Алекс не успя.....

Много специален този Рууни, други трябва да му връщат желанието за игра... Аз не го искам вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като иска да си ходи,защо да го държим ? Прав му път.Разбирам да му е за първи път.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко ли загубихме тоя сезон Господ и Маестро та искате и Рууни да си тръгне (човека който ни теглеше каруцата 2-3 сезона...) :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излишните коментари бяха изтрити, а желанието на господина да му бъде премахнат профила беше изпълнено.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.click-manchester.com/sport/manc...ter-united.html

Van Persie set to lure ex-Arsenal star Fabregas to Manchester United

Ето го заместника на Рууни,тъкмо може да играе по-добре в по-задни позиции,ще играе перфектно зад Перси.За да се върне "сърцатата" игра на Рууни,трябва Перси да напусне и той пак да си крета на върха на атаката ;) Това обаче няма да стане и за това мрънкалото ще си замине...Да ходи там в Байерн или в Реал където иска..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена