Jump to content
MOSHIC

Трансферни спекулации

Препоръчани публикации

До довечера дали няма да смени още 4-5 отбора ? Как е да те намразят в Италия без даже да си изиграл 1 минута там ? На т'ва се вика българска работа.Ще видим до края на деня кое ще е по-добре за семейството му(или за джоба му) :) Дано все пак подпише с Фулъм,че тука ще е голяма излагация вече :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека ги разиграва! Цяло лято никой не извади кирливите 5 млн. за него,а чак сега се сетиха.Нека,нека... Иначе и аз мисля,че в Тотнъм няма да е сигурен титуляр,но поне отива в по-голям отбор,където може и да додрапа до ШЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.sportal.bg/news.php?news=383447 :mood (17): :mood (17):

Тия първо Керъл, сега и Адам. Роджърс явно разбира и бързо махна двама дърводелци, дето изкараха 1 сезон :mood (17):

Адам в Стоук - колко добре седи, най-подходящия отбор за него :mood (17): . Не, че при дърварите от пуул не му отиваше де, ама май новия им мениджър е кадърен, та ще вземе да ги постегне малко.. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Скот Синклер вече е играч на Манчестър Сити. Същото може да се каже и за вратаря Ричрад Райт. Манчини обаче очаква още трима играчи - Дъглас Майкон, Матия Настич и Хави Гарсия или ще има изненади?

Ще даде 30 млн за Хави Гарсия ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Иначе и аз мисля,че в Тотнъм няма да е сигурен титуляр,но поне отива в по-голям отбор,където може и да додрапа до ШЛ.

Ако искаше ШЛ щеше да отиде в ЮВЕ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще даде 30 млн за Хави Гарсия ли?

Не знам, копирах го от спортала, ама едва ли парите са проблем. Ако всички са съгласни - ще ги даде, що не.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако искаше ШЛ щеше да отиде в ЮВЕ.

Явно предпочита да остане в Англия,а ако сравняваме Тотнъм и Фулъм,то е ясно кой е с по-големи амбиции.Все пак и за това се говореше,че няма да подписва с Фулъм до последно,като се надява на някаква друга оферта от Англия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-големият майтап ще е да остане в Юнайтед и като имаме мачове срещу Юве,Фулъм и Тотнъм да играе титуляр. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
14:54 СДЕЛКА: Междувременно Фулъм взе младия нападател на Твенте Крис Дейвис. За мен вече отивaнето му във Фулъм е история.Съмнявам се да вземат 5-ти нападател след Родайега,Петрич,Парк и този младок Дейвис... Редактирано на от TheRedDevil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Парк Чу-Йон преминава медицински прегледи, преди да финализира трансфера си от Арсенал във Фулъм. Нападателят от Южна Корея ще бъде привлечен под наем с опция за закупуването му.

Нещата стават още по странии....

Парк отиде вече в Селта под наем с опция за закупуане, не знам тва къде си го чел :mood (17):

Иначе, Тотнъм са отново в играта за Юго Йори според разни източници от Франция, а преговарят и за Моутиньо с Порто. Според мен днеска най-интересно ще е около Уайт Харт Лейн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов си има лични причини, за да не отиде в Юве, където щеше да играе на най-високо ниво.
Иначе просто няма начин да предпочете да остане в Англия.

От "Sky Sports" се шегуват: Ако някой е виждал Димитър Бербатов някъде из страната, моля да ни пише

:mood (35):

На Тотнъм вратарите не станаха ли прекалено много ? :mood (17):

Юго Лорис пристига при тях, а имат Кудичини, Гомес, Фридъл....

Кавани го закотвиха в Наполи с клауза за откупуване 60 милиона.

Винаги накрая на трансферния прозорец стават интересни трансфери. Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

''Нямам представа къде е Димитър, той може да е навсякъде в момента"

Фъргюсън

Всъщноят някой има ли представа къде е нашия... освен Данчев. :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Иначе, Тотнъм са отново в играта за Юго Йори според разни източници от Франция, а преговарят и за Моутиньо с Порто. Според мен днеска най-интересно ще е около Уайт Харт Лейн.

Да,ще е интересно

Sky Sports understands Tottenham Hotspur have agreed a club record Ј22million deal with Porto for Joao Moutinho.

Marca believes Elche are targeting Federico Macheda and have offered the Italian a loan move to the Spanish Second Division. Kiko impressed scouts with a brace in the Under-21 win against Tottenham at Moss Lane in midweek.

Levante are also showing an interest in signing Federico Macheda on loan, reports tuttomercatoweb.com. Sir Alex is said to only be entertaining a temporary move for a player he rates highly.

Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След като стана ясно,че Митко иска да остане в Англия поне отпадат дестинации като Турция,Германия,Русия и Франция.... Та някъде из Англия се разкарва :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Където Елена му каже, там ще е :mood (17): Ясно е, че ще е в Лондон, пък в кой квартал вече- скоро ще се разбере. Ако може да се совне в Тотнъм, по-добре ще е за него, все пак са по-стойностен отбор от Фулъм, макар и май не с много повече :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига глупости,това с Елена ми се струва просто извинение за пред медиите...наистина ли мислите,че след като от толкова много време иска да напусне,не са го обсъдили в семейството,а решават да го направят последния ден и то докато е в самолета за Италия ? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, не ме интересува къде ще премине. Важни са две неща - първо да отиде на правилното място за него и второ - да приключва всичко час по - скоро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербата е разбрал,че Фулъм нямат форум в България и няма да ходи при тях. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересно защо още не са го обявили официално.

Бербо евентуално ще има доста нови съотборници

Le Parisien claim that Lyon have accepted a bid from Fulham for Michel Bastos

Иначе Тотнъм след Моутиньо са се насочили и към Йоренте. Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Евала ше му направя на Бербо ако върже и Фулъм ! Иначе си го чакаме под наем в Берое де... :D

Зверски тандем ше е с Жоро Андонов. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Всичко най-хубаво, Мите.Заслужаваш поне още 2-3 години футбол на високо ниво. Редактирано на от kevern

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена