Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Нов договор за Йънг

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Ашли Йънг подписа с Юнайтед

Ашли Йънг замени цветовете на Астън Вила с прочутото червено на Манчестър Юнайтед.

25-годишният англичанин е второто ново попълнение на Олд Трафорд това лято след защитника на Блекбърн Роувърс Фил Джоунс, който подписа на 13 юни.

Официалното изявление от клуба публикувано в четвъртък следобед гласи следното: "Манчестър Юнайтед има удоволствието да обяви, че постигна споразумение с Астън Вила за трансфера на Ашли Йънг."

"Играчът премина медицински тестове в Манчестър тази седмица и подписа 5-годишен договор с клуба."

Йънг започна професионалната си кариера в Уотфорд преди да премина на "Вила Парк" през януари 2007, където записа 193 мача. Има отбелязани 30 гола за Астън Вила, но освен това се утвърди и като човек, който създава изключително много възможности за гол пред съотборниците си. Всъщност, в последните пет сезон във Висшата Лига само Сеск Фабрегас има повече асистенции от него.

В ексклузивно интервю пред MUTV Йънг заяви, че Астън Вила ще му липсва, но обясни, че "възможността да дойда и да играя за един от най-великите клубове в света, не бих могъл да отхвърля".

"Това е шанс... надявам се да стана част от история, помагайки да спечелим 20-та титла", каза той. "Това е перспектива за която съм си мечтал от дете: да играя за един от най-големите клубове в света."

Защитникът на Юнайтед Рио Фърдинанд приветства новото попълнение в Туитър, заявявайки "още един страхотен млад и гладен за успехи играч".

www.manud-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз ше взема да се разпиша първи. Едит: дееба :D На момента ми стана противен още в Уотфорд, като направи левия ни бек смешен, който и да беше той, и подаде за гол. Покрай националния си изкупи малко греха, честит да ни е иначе. Ега мачка яко следващия сезон...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз ше взема да се разпиша първи. Едит: дееба :D

Сори :mood (36):

Дано покаже пълния си потенциал, защото Съра не го е взел заради красивите ми очи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Можеше и по-добър играч да вземем, но вече е минало. Не ми допада много, но дано пожъне успехи с нас. Колко милиончета ни струва ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде честито, обаче играч като него иска титулярно място, така че малко става иснетерсно за Нани. Дано успее да се наложи в отбора, много голове и асистенции да направи тоя сезон.За колко сме го взели?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани след контузията на крака беше доста посредствен. Все пак се надявам конкуренцията да развие още повече и Валенсия и Нани :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за Нани ама ако някой ше изстине ше е Валенсия, според мене...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е нужно никой да изстива.Може пък и на 3мата да се намери място на терена.Все пак спомняте си миналата година неприятната контузия на Антионио как ни остави само с 1 характерно крило- Наньо и добре ,че той избухна със сума ти асистенции и не се усети много липсата на еквадореца.Сега САФ е решил да се подсигури и да направи една стабилна пейка.Въпросът остава сега в средата и вратарския пост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми честит да ни е! Желая му успех и дано ме опровергае , като Валенсия!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Денис Ъруин приветства Ашли Йънг

Денис Ъруин изрази задоволството си от привличането на Ашли Йънг като сподели, че според него, младият футболист ще се радва на успешна кариера на Олд Трафорд.

В четвъртък клубът обяви, че се е стигнало до споразумение с Астън Вила за подписа на 25-годишния играч, а Ъруин вече предрече светлото бъдеще на английския национал.

"Мисля, че е добро попълнение и очаквам да се представи добре с червената фланелка," каза Ъруин пред ManUtd.com. "Той притежава чудесни качества и е истинска заплаха, щом става дума за статичните положения, това е нещо, което ни липсваше през последните години."

"Ашли може да играе на всяка една позиция зад нападателя и центрира перфектно. Има усет за гола и сега, когато му се дава възможност, смятам че ще се възползва и ще отбележи няколко гола през следващия сезон."

Йънг е вторият трансфер на Червените Дяволи след купения от Блекбърн Фил Джоунс. Ъруин сподели, че няма да бъде изненадан, ако до края на трансферния прозорец възпитаниците на Сър Алекс се увеличат с още няколко имена.

"Фактът, че изгубихме Нев, Скоулси и Едвин, а и Оуен Харгрийвс напусна, означава, че се нуждаем от подсилване, тъй като за да сме конкурентноспособни трябва да притежаваме голям състав. Фил и Ашли са чудесни играчи и съм сигурен, че и двамата ще се справят на Олд Трафорд."

"Мисля, че много пари ще бъдат похарчени от всички отбори през следващите месеци, така че не бих се изненадал, ако привлечем още някой футболист."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички и от мен ! Доволен съм от този трансфер ! Пожелавам му да мачка от тук нататък и да ни радва с хубава игра !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито и от мен за трансфера. Според мен е добро попълнение, надявам се да се представи добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Валенсия: Йънг е добър футболист, може да ни помогне много

"Не се страхувам от конкуренцията, ще се боря здраво за мястото си в титулярния състав", отсече еквадорецът

Крилото на английския шампион Манчестър Юнайтед Луис Антонио Валенсия е готов да се бори здраво с Ашли Йънг за мястото си в титулярния състав.

Последният премина на Олд Трафорд вчера и се очаква да засили изключително много конкуренцията по фланговете.

Със сигурност ще бъде доста интересно кой ще играе по крилата, тъй като в момента "Червените дяволи" разполагат с трима футболисти от много висока класа - Валенсия, Йънг и Нани.

"Сезонът е дълъг и всеки ще получи шанс при сър Алекс", коментира еквадорският национал пред английския таблоид "Сън".

"Ашли е добър футболист и вярвам, че може да помогне на отбора да постигне повече успехи през следващия сезон", добави южноамериканецът.

"Колкото до мен, ще се боря с всички сили за мястото си. Изкарах два сезона в Юнайтед и със сигурност ще бъда в клуба и за новия. Мисля, че ще остана на Олд Трафорд поне още няколко години", отбеляза Валенсия.

Еквадорецът е свързван с трансфер в Ювентус и Реал Мадрид, но той не знае да има нещо конкретно към него.

"Има спекулации около бъдещето ми, но не знам нищо. В момента съм концентриран върху предстоящото ми участие на Копа Америка с Еквадор", завърши крилото.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за вас,но аз лично съм повече от доволен от трансфера на Йънг...Тримата с Нани и Валенсия ще мачкат по крилата!Публикувано изображение :devil3: Публикувано изображениеОбщо взето сега нещата стоят така:
вратар-?
топ защита
топ крила
посредствен център
топ нападатели.Което ще рече,че просто трябва да вземем 2-ма силни централни халфа,като Адам и Гюркюф и 20-тата е сигурна. Публикувано изображениеПубликувано изображение Редактирано на от Lavi_19

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някакво инфо за него, кой номер ще носи? И кога ще има някаква пресконференция с него, да кажа тва-онова?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Red-devil9
Английска звезда в разцвета на силите си само за 16М,е на това му викам трансфер.Очаквах да се дадат доста повече за този играч,но дали трансфера ще е качествен само времето ще покаже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ме кефи като играч,ама дано помогне и Съра го направи звяр..иначе средна класа играч,доста по-слаб и предсказуем в сравнение с един Ленън от Тотнъм.И все пак добре дошъл да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове