Jump to content
Sign in to follow this  
Exitence

Fc Barcelona 3 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

27' [1 - 0] P. Rodriguez
34' [1 - 1] W. Rooney
54' [2 - 1] L. Messi
69' [3 - 1] D. Villa Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На е нормално ,такъв велик треньор да пусне толкова грешен състав :shocked: Вече за втори път прави грешка срещу Барселона ! просто ни надиграха в центъра и от там дойде згубата ... Жалко наистина :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ееее не е истина,съро за толкова години не разбра че ми трябват високи топки срещу барса! нито един играч не заслужаваше да е на терена,но пък барса са просто много силни...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб мач на Фъргюсън. По глупаво ръководене на мач не съм виждал в близките 2011 години, да падаш и да не си пускаш резервните офанзивни футболисти-глупава работа Валенсия не направи нищо с изключение на няколко нарушения, Евра пък беше пот всякаква критика, всички по опасни положения бяха през неговата зона. Абе общо взето само ВДС игра добре иначе още щяха да ни бият. Евала на човека страхотен вратар да е жив и здрав. Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На е нормално ,такъв велик треньор да пусне толкова грешен състав :shocked:
Вече за втори път прави грешка срещу Барселона !

първият път ок, но 2 пъти..... :(

Гигс е велик и това е неуспоримо, но Гигс е на 37 години, а годините не прощават на никой и тази вечер все едно играхме с 10 човека... все още става за някой мачове, но не и за срещу Барселона, които владеят топката през 70% от времето, а другия отбор трябва да тича след тях

жалко..

на всичкото отгоре има и информация, че Бербатов е напуснал стдиона преди началото на мача и изглежда българин в Юнайтед няма да видим скоро... Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Барса спокойно можеха да бъдат победени с 4-5-1 !!! Не съм очаквал САФ да даде такова доверие на Ернандес и да тръне да се надиграва по този начин със Барселона .... :huh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каквото и да си говорим Барселона ни надигра и заслужено спечели титлата.Сезона ни обаче небива да се забравя,по големи сме от Ливърпул!!!
Само още едно нещо мога да кажа Едвин ван дер Сар Обичаме те и никога няма да те забравим :a45a0353a574588f: :a45a0353a574588f: :mood (28): :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На е нормално ,такъв велик треньор да пусне толкова грешен състав :shocked:
Вече за втори път прави грешка срещу Барселона !
просто ни надиграха в центъра и от там дойде згубата ...
Жалко наистина :angry:

На същото мнение съм, изписаха се 50хиляди статий за "заплахата" Чичарито, който за мене второто полувреме беше зрител!
Разбирам да оставих голамсйстора си на скамейката, но дори да не попадне в групата това не го разбирам.
Нямаше кой да ни организира играта.
Евра беше навсякъде по терена, но не и на мястото си.
За мене главния виновник си е САФ обиждайте ме и кфо ли още не но това е факт, нямаше как да избере по грешен състав!
Незнам мислех че ще плача от радост но .............. Редактирано на от Atanass

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ еба майката на мача. Но ако някой в тоя форум напише отново "САФ да го духа", кълна се, кълна се, кълна се - ще се постарая да го намеря и да му изям гърлото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не искам да омаловажавам уникалната игра на Барса, но допуснахме сериозна грешка. Сър Алекс се опитваше да се надиграва с тях, което с Чичарито няма как да стане. Без добри дрибльори като Руни и Бербатов е просто невъзможно. Освен това Руни трябваше да има свобода да се връща повече в защита - като резултат от точно обратното, двамата с Ернандез твърде често оставаха изолирани. Не само това, не разбрах защо Нани не се появи по-рано, също така и защо Оуен не влезе на мястото на Чичарито, след като се видя, че последният просто няма ден (както коментирах и по-рано, е неподходящ за този мач и по-точно за стратегията на сър Алекс, но поради липсата на Бербатов в групата, Оуен бе единствената алтернатива напред). Някаква информация дали Бербатов е бил контузен, или изборът е бил изцяло на сър Алекс? ПП: Не съм от бербофенчетата, когато става дума за Юнайтед винаги забравям, че съм българин и съдя Бербатов просто като един от отбора. В случая наистина той бе по-подходящ от Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се че сър АФ го е много яд че не пусна Бербатов !!! И още веднъж видяхме че Барселона е НАЙ-ВЕЛИКИЯ клуб за последните няколко години - поклон ! А Чичарито доказа че не е готов за толкова важни мачове ! Барса ни скри топката буквално ! Лека Вечер и от мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отбора имаше сърце и кураж този мач .. но липсваше гения на Бербатов.. предпочете Оуен пред него, а даже не го и пусна в игра ... Грахчето му чух името 5 пъти за целия мач от който 3 пъти бяха засади .. Просто Сър-а обърка състава и за съжаление имахме много слаба пейка .. която на практика нищо не промени!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина 4-5-1 с Руни напред беше перфектното решение. Ако ни тръгне играта в центъра всичко заспива. Но да хвърлиш играч, който е ритал в Мексико, няма и 23 години, титуляр пред 80 000 човека на Уембли във финал на ШЛ... Само докато го пиша и ми става странно. Друг е въпроса, че Барса изиграха мега добър мач. Явно само Жозе им е схванал цаката...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тихо.Очакваното се случи,Барса са по-добри просто.Жалко за Едвин Ван Дер Сар,благодаря на Бога,че те имаше.Тихо,не плюйте Гигс или който и да е играч : ).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не мисля, че разполагаме със състав в момента, който да може да победи тази Барселона. Ще ни превъзхождат в центъра дори с 6 халфа да излезнем. Няма да си кривя душата, надявам се и вие да престанете с жалките ругатни по адрес на САФ - не можем да се мерим с Барселона в момента и това е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 vo se izvinqvam za latinicata za men igrach na macha e chicherito prosto nemoje da padash i da imash napadatel na peikata i da ne go puskash a i barsa si bqha po silni v toz mach

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Опааа и каква стана тя сега??? Каде са великаните??? Каде е великия тренер??? Кой е виновен сега пак ли Бербо??? Пълни безидейници!!! Трагици!!! СЪРО + трима четирима в пенсия!!! Иначе ще си седим на лаврите от вишата лига. ПАРОДИЯ РАЗМАЗОХА НИ ЧАК СЕ ГАВРЕХА С НАС.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Барца бяха по-добри момчета. Не се заблуждавайте, не търсете причини и жертви. Парца бяха просто по-добри и това е. Признайте си го и ще ви олекне. И аз съм на мнение, че трябваше да започнем с по-наситена халфова линия, но това означаваше само Рууни в атака, който лесно може да бъде пазен от Пике и масчерано... просто нямаше как да стане. Шави, Иниеста и Меси сами изиграха абсолютно целия мач. Евра пусна 3-те гола през зоната си, трагично представяне. Дано Бербатов остане, само за това се моля в тоя момент. Шампиони сме на Англия, аз само това исках, жалко за Сър Алекс - човека направи толкова много да постигне мечтата си за още една титла в ШЛ и не успя... Довиждане и БЛАГОДАРЯ Едвин Ван Дер Саар - завинаги един от нас! Ние сме Юнайтед, Юнайтед от Манчестър!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...Грахчо ще бъде изяден защитата на Барса....

Колко пъти "великия", "голмайстора", "редкия талант" /рядък е да, но е дефект, не талант!/ пипна топката?

...ще го ядем дебел, Флетч не е в оптимална форма...

След мача задължително те искам в темата "След мача"! Да си поговирем тогава, кой-кой ще изяде. :) Не забравяй!

Мразя да съм прав в такива случаи, но това стана, добре че беше ВДС иначе отнасяхме поне още 1-2 гола, такава игра на Юнайтед не съм виждал от ... предният финал с Барселона - безидейна, слаба. Рууни вкара гол - добре, но защо второто полувреме се опитваше да финтира по 5-6 играча на противника внесто да подава, Чичарито колко удара има? Нани влезе като резерва, не е нападател и пак има с 1 повече.
Направо съм бесен, дано наистина Бербатов си е тръгнал от Уембли!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ернандес? На ви Ернандес. Да оставиш единствения си играч. който има първо докосване равносилно на това на Меси е безумие. Не знам какво го прихвана Сър Алекс тая вечер. Загубата е негова и само негова. Да оставиш Нани, който ти спасява сезона цяла година на скамейката за сметка на ПАРК, който игра все едно за пръв път пипа топка.. Съдията ни даде рамо - Валенсия беше за червен картон още първото полувреме. Единственият ни играч се казваше Уейн Рууни. Благодаря му за това, че показа че има малко живец в Юнайтед. Барселона за съжаление са най-добрия отбор в света в момента. И го доказаха. С цялото си уважение към всички вас мога да заявя с чиста съвест - Меси ще се превърне в Кралят на футбола. Лека нощ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

САФ еба майката на мача.

Но ако някой в тоя форум напише отново "САФ да го духа", кълна се, кълна се, кълна се - ще се постарая да го намеря и да му изям гърлото.

Толкова муден състав… САФ вместо да пусне Бербатов той пуска Райън Гигс… К’во да говорим.....
Чичарито... много го хвалихте, ама ся к’во? Бяга като луд, един шут към вратата не отправи.

Браво, Меси, САФ да д*ха ;)

Жалко е ,че такива хора пишат във форума :\
За втория цитат става въпрос ... Редактирано на от Kashev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this