Jump to content
Sign in to follow this  
Exitence

Fc Barcelona 3 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

Светът не свърша, ако някакъв фен, доколко си фен ти сам си знаеш, да не те определям, мисля че другите си прецениха достатъчно добре, обижда на поразия хора и футболисти, които писаха история и ЩЕ ПИШАТ такава за Юнайтед.
И как определи, че силите на Сър Алекс, Гигс и Скоулс са свършили?! Да си вторият най-успешен тим в Европа не е малко, като се има предвид отбора на барса, който наистина е трудно победим, но все пак с правилната тактика имахме шансове, но айде да не се връщам назад .. Как определи?!
Докато има хора в този форум, които подкрепят и обичат отбора, такива като теб ще остават незабелязани. Едвам изчака загуба, за да изкуфее Сър-а, да пенсионираш Гигс и Скоулс, нали?! Не заслужаваш внимание, за това няма да споря повече с теб ;)

Ако бяхме били сигурно щеше да им даде още по 10 години игра...сам щеше да им напечата новите договори. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен вярният състав е: Със схема 442, Нападатели Рууни и Бербатов ....
В халфовата линия да са: Нани,Карик,Парк и Валенсия.
Централни защитници: Евра,Видич,Фърдинанд, и Смолинг.
А на вратата естествено Ван Дер Сар :devil3:

И тогава мисля че щяхме да станем шампиони :champs (14):
А феновете на Юнайтед щяхме да крещим :mood (28): Фъргюсън!
За мен това е правялният състав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все си мисля, че ние бяхме доста по-изморени от дългия сезон и това оказа своето въздействие...освен, че парца бяха по-добри де, това не се оспорва...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Силен първи пост.

Публикувано изображение

Еха. Сигурно се е разплакал като е видял, че си го прибавил в Игнор списъка, а? :shocked: :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this