Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Barcelona - Manchester United

Препоръчани публикации

Чичаритко може да вземе да направи едно чудо в тоя мач ;)
Само дано няма дузпи, че........

Спокойно, САФ ще пусне Берба да бие някоя дуспа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чичаритко може да вземе да направи едно чудо в тоя мач ;)
Само дано няма дузпи, че........

Че какво ? Нима не сме печелили с дузпи ? :happy:
Ван дер Сар сравнен с Валдес е направо от друга планета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Логично ми звучи голмайсторът на ВЛ и играчът с най-много асистенции да са титуляри в най-важния мач за сезона, ама както и да е..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Логично ми звучи голмайсторът на ВЛ и играчът с най-много асистенции да са титуляри в най-важния мач за сезона, ама както и да е..

Ем така е ,но Бербо в ШЛ няма гол.Пък и предвид това,че напоследък си изгуби титулярното място,то най-много да го пусне в 80 мин. за да има кой да плюят след евентуална загуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя състав дето са го дали от The Sun е абсурд.Нани да не играе е малко смешно, като се има впредвид, че от него идват всички опасни неща.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Глупости. Нани няма да играе, щото е прекалено офанзивен. Парк за такъв мач е задължителен. Флетч също. Не знам само какво му е състоянието, а и няма игрови опит...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя състав дето са го дали от The Sun е абсурд.Нани да не играе е малко смешно, като се има впредвид, че от него идват всички опасни неща.

Валенсия и Парк, харесва ли ти или не. С тях двамата ще е къде къде по-добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван дер Саар Фабио- Видич - Фърдинант - Евра Валенсия - Карик - Гигс - Парк Рууни Ернандес Нещо такова очаквам.Може би О'Шей да играе на мястото на Фабио.Очаквам от Карик ,Гигс и Парк , та дори и от Валенсия ,супер корава игра в защита и бързо и експлозивно нападение.Чикчирика да стои на ръба на засадата и да ги държи в напрежение ,а Рууни да си е чист офанзивен халф.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Унгарският рефер Виктор Касай ще ръководи финалната среща от Шампионската лига между отборите на Барселона и Манчестър Юнайтед. Помощници на главния съдия ще бъдат Дьорд Ринг и Габор Ерош. --------------------------------------------------------------------------------------- Тоя страничния съдия Габор Ерош да не е от Локомотив Пловдив? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече съм сигурен,че поне откъм съдийски решения няма да имаме проблеми.Ние хората с име Виктор много обичаме отборите,които работят усърдно победата и мразим такива,които през целия мач си разиграват топката с цел да спечелят някое нарушение(напомня ми na националния отбор на Италия преди.Цял мач в защита и накрая едно положение им прави мача).Успех на адаша :P Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми се вярва да започнем с Валенсия, Парк и Нани, защото няма да има качествено крило на скамейката. Най-вероятно Нани да е резервата... Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Заради името му обаче, има съмнения, че октоподът е фен на Реал Мадрид" :mood (33): :mood (33): Нани е резерва, това можеше да се отгатне от доста време, след като не можа да си възвърне формата от първата половина на сезона. А иначе очаквам днес или утре Барса да реват срещу съдията, за да назначат някой техен човек, както в мача с Реал, когато реваха 2 дена и накрая им дадоха техния човек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че какво ? Нима не сме печелили с дузпи ? :happy:
Ван дер Сар сравнен с Валдес е направо от друга планета.

Как че какво?! Финалът 2008 направо почнах да треперя .. страшно е изнервящо. Наистина ужасно изнервящоо .. естествено, че предпочитам 14935848 пъти да спечелим с дузпи, отколкото да паднем .. ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вяра му е майката, дори и нещата да не се развиват както на нас ни се иска, оповавайте се.. Юнайтед, прави чудеса.

We'll never die, we'll never die
We'll never die, we'll never die
We'll keep the Red flag flying high
'Cos Man United will never die ..

Най - читавото мнение, което прочетох в тази тема.. точно, кратко и ясно!
:glory (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мнението ми е ,че едвали Ман Ю ще излезе с чисти нападатели в лицето на Руни и Ернандес.По вероятно е да се насити центъра на терена като по скоро се пречи на Барса да организират играта,което те умеят перфектно очевадно.За мен Руни ще е напред зад него ще е Гигс,дефанзивни Карик и Флетчър, по крилата Валенсия и Парк вероятно.Целта с Парк естествено ще е отново да се затваря играта допълнително,като се използва енергията му,нищо чудно да сменят местата си с Гигс от време на време за да станат 3-дефанзивни в центъра.Не знам от къде ще дойде изненадата в тоя случай,като финала преди 2 години с Барса,беше с подобна постройка на играта.Надявам се да не съм прав и стария да ме опровергае,но честно казано се съмнявам,като напоследък в такива мачове подхожда страхливо,заради липсата на кой знае каква класа в центъра на терена.Всичко намирисва че Юнайтед ще разчита на късмета си без да контролира играта и ще дебне на контра,да мушне някой скъпоценен гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам как я виждате тая работа Фабио титуляр. Шийзи ще бъде , убеден съм. Що се отнася до Ернандес ... колкото и да ми е симпатичен , много се надявам да не е сред стартовите 11. Задължително трябва да сме само с Рууни. А 5-те халфа колкото и да ги мисля , идея нямам кои ще предпочете СърО ..... Единствените сигурни , според мен , са Карик и Парк.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не гадаем, аз съм сигурен че все още и Фърги не е решил кои ще играят...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам как я виждате тая работа Фабио титуляр. Шийзи ще бъде , убеден съм.

Аз пък не знам за друго, но съм сигурен, че О`Шей няма да е титуляр. :mood (11):
Сигурни са: ВДС, Рио, Видич, Евра, Карик, Валенсия, Рууни. Остават още четирима...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Парк и той е сигурен. В тоя мач трябват играчи, които да пресират в средата Шави и Иниеста. Според мен Гигс--Карик-Парк в средата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз мился , че тая схема ни отърва: ВДС Рафаел Видич Рио Евра Валенсия Скоулс Рууни Гигс Парк Ернандес Редактирано на от garcia

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава на Сън ще бъде.Просто вижте цял сезон с кои играеме във важните мачове и ще ви стане ясно.Само О'Шей може да играе вместо Фабио заради опита си и ако не е контузен.Флетчър е твърдо аут според мен(поне като титуляр),защото изобщо не е във форма след тоя вирус.Чичарито 100% ще играе и той ще е сам нападател подпомаган от Рууни от по-задна позиция.Гледам някои не слагат Гигс сред титулярите.Та той е един от най-важните ни играчи,а и най-вече заради опита си е също твърд титуляр. Очаквам като повечето ни мачове треперене,но накрая победа. :champs (18): Редактирано на от berba7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз мился , че тая схема ни отърва:
ВДС
Рафаел Видич Рио Евра

Валенсия Скоулс Рууни Гигс Парк

Ернандес

Това ми се струва най-доброто предположение дотука.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this