Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Barcelona - Manchester United

Препоръчани публикации

Толкова муден състав… САФ вместо да пусне Бербатов той пуска Райън Гигс… К’во да говорим..... Чичарито... много го хвалихте, ама ся к’во? Бяга като луд, един шут към вратата не отправи. Браво, Меси, САФ да д*ха ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не става въпрос за окачване на бутонки. Кой да ги окачи, Гигс ли? Става въпрос за ужасяваа халфова линия и тотално, ама тотално сбъркан състав. И което е по-жалкото - сбъркана резервна скамейка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Догодина. Единственото хубаво нещо от Трансфера на Бербатов това лято ако се случи е, че отборът ще се отърси от всички фенове на Бербо, а не на Юнайтед. Гледам изцепки от сорта на "Това беше последния ми мач, който гледам като фен на Юнайтед, Бербо заслужава повече".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Опааа и каква стана тя сега??? Каде са великаните??? Каде е великия тренер??? Кой е виновен сега пак ли Бербо??? Пълни безидейници!!! Трагици!!! СЪРО + трима четирима в пенсия!!! Иначе ще си седим на лаврите от вишата лига. ПАРОДИЯ РАЗМАЗОХА НИ ЧАК СЕ ГАВРЕХА С НАС.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Огромно разочарование.Играхме с 8 човека на терена през по-голямата част от мача.Гигс,Валенсия и Чичарито просто бяха незабележими,разбира се Валенсия с многото си натушения.Заслужена загуба,видя се къде сме всъщност.Не искам да плювам по никой ама не може да гледаш как те смазват и да не правиш никакви промени.Нани трябваше още на почивката да се появи,а Бербатов нямаше как.Иначе все пак не трябва да виним никой,защото тези играчи са ни донасяли много радост и съм сигурен,че ще го правят и занапред.Дано се подсилим с някой класен през лятото най-вече в центъра.Догодина повече макар,че едва ли всяка година ще сме на финал. Редактирано на от berba7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тези халфове толкова ;( ;( ;( Много боли но си го эаслужихме. Никой не е виновен просто Барса са извънземни и трябва да го признаем. Ман Юнайтед са в сарцето ми !!! FOREVER !!! GGMU !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направо ги Набербатиха .. 5 класи са отгоре. Абе не Усетихте ли с каква лекота биха???

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моля администраторите да се намесват, четем помия по САФ и по легенди като Гигс. Моля да се взимат мерки!!!! Ние не сме Арсенал да си плюем по мениджъра след всяка загуба. САФ ни докара дотук покажете малко уважение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
грешен пост Редактирано на от FinaL

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една загуба и мишките излезнаха от дупките ! СТАВАЙТЕ ФЕНОВЕ НА БАРСА - ВЕДНАГА ! САФ И ГИГС - БОГОВЕ ! МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно е да се плюва по отбора и треньора,а друго е да се критикува.Все пак щом си доволен от мача хубаво.Ама на мен ми е гадно именно,защото съм от този отбор и винаги ще бъда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Една загуба и мишките излезнаха от дупките ! СТАВАЙТЕ ФЕНОВЕ НА БАРСА - ВЕДНАГА !
САФ И ГИГС - БОГОВЕ ! МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД !

Вторият ти ред е верен, но първият е абсолютна глупост!

Когато някой направи грешка, то грешката е факт, както спокойно може да се каже, че този Юнайтед е изграден от САФ и Гигс, което също е факт. Факт, е че за втори финал с Барса САФ обърка тотално тактиката - излезе със същият отбор, който победи Шалке? С 4 полузащитника, от които един Гигс на 37 години и ако някой каже, че Гигс се е справил в този мач, ще го помоля да гледа мача още веднъж поне. Именно възрастта пречи на Гигс в момента и той си потичкваше около топката и просто не можеше да смогне, изглеждаше, че играем с 10 души и защо не беше сменен? Барса ни смаза, но тук не става въпрос за класа според мен, та ние сме Юнайтед = топ класа - за каква класа говорим изобщо, грешката беше треньорска.

И стига сте ги защитавали - Гигс и САФ за мен са номер едно и винаги ще бъдат, но тук не говорим за цялостният им принос, а за конкретния двубой. И те са хора, и те бъркат.

Срещу Барселона има два начина за игра - или постоянна защита с контри или да излезеш с 5 полузащитника. И Фъргюсън е напълно наясно с това, но просто е инат и искаше нещата да станат по неговия начин, но уви...

Интересно ми е как ще коментирате късното използване на смените и НЕ ИЗПОЛЗВАНЕТО на последната смяна от страна на САФ? Кажете ми с ръка на сърцето, че това е адекватен контрол на мача от страна на мениджъра?! Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this