Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Barcelona - Manchester United

Препоръчани публикации

Купата е наша!!! COME ON UNITED!!!!! :ourtrophyback: :notarrogantjustbetter: :glory (28): :glory (28): :glory (28): :glory (32): :glory (17): :glory (26): :glory (31): :champs (18): :devil1: :glory (13):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
СЪРЦЕ !!! ДРуго не ни върши работа . Саар - Фабио - Видич - Рио - Евра - Тони Валенсия - Карик - Гигс - Парк - Рууни и Ернандес ,освен ако Сър-а не ни изненада в кюп и Барса и пусне пред защитата играч , които да остави на пейката Ернандес . Нещо като опорен пред двамата такива . Успех ! Велик мач ще е . 19-ата ще ме топли този сезон повече от всичко , за това момчетата са освободени и би трябвало да са от напрежение . ШЛ е само бонус за които ще играят двата най добри отбора , Великолепната Барса и Сплотения колектив на Юнайтед .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е да им върнем за 2009, и да си вземем купата при нас. Много съдийски реверанси им се събраха последните години на барса, дано всичко им се върне в събота на куп.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Red-devil9
Биеме ги с гол на Видич към края... :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Tруден избор за мениджъра

Сър Алекс Фъргюсън признава, че няма друг избор освен да разочарова няколко от неговите играчи, когато прави селекцията си за съботния финал на ШЛ.

Понастоящем Червените Дяволи нямат никакви проблеми с контузени футболисти преди спектакъла срещу Барселона на Уембли, което значи че Босът ще има затруднения с избора не само на титулярната единайсеторка, но също и на резервните футболисти.

"Не е лесно, защото това е човешката страна на играта," заяви Сър Алекс на препълнената с журанлисти пресконференция на Карингтън. "Футболистите работиха здраво през целия сезон, а през тази година всичко се свежда до избора на правилния състав. Няма да е лесно."

"За нещастие някой трябва да им каже и това съм аз. Не е лесна работа, но трябва да спечелим мача - всички разбират това. Всички допринесоха и това прави избора ми още по-труден. Надявам се да избера правилния състав, а и резерви."

Отборът воден от Пеп Гуардиола е сочен от мнозина за фаворит да победи Юнайтед на Уембли, но Сър Алекс е уверен, че с играчите, с които разполага може да поведе отбора към спечелването на четвърта купа на Европа.

"Играли сме срещу Барселона три пъти и мога да кажа, че винаги има решение за всеки един добър футболист. Надявам се в събота да намерим решение за Лионел Меси. Трябва да призная, че те имат и други добри играчи, но и ние имаме такива. Ето затова срещата е толкова вълнуваща. Ще намерим вярното решение за двубоя. Всичко е свързано с това кое е най-добро за нас; какъв е най-добрият начин да спечелим срещата. Най-накрая всичко ще се сведе до това как ще се справим в нападение. Сигурен съм, че Барселона са запознати с трудностите, които може да им създадем. Трябва да вярваме, че нашите играчи ще се представят на нужното ниво. Мисля, че се подготвихме много добре и сме напълно готови."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ще информират като науча каква ще е хореографията ... Info on Wembley mosaic will be out later this week, after the Gary neville one has been done. It will cover all tiers at the United End of Wembley. The top 2 tiers will form a United bar Scarf, the lower tier will have a 68 theme to it.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Убеден съм, че победата е наша.506 статистики са на наша страна, плюс това имаме по-добър състав и мениджър.Играхме вече на Уембли тоя стадион, така че трябва да се чувстваме по-комфортно.Бием ги мамка им мръсна, победата е наша!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам откога не съм чакал някакъв мач с чак такова вълнение,да броя дните и т.н... Може би от Германия-Англия на световното,но пак не беше точно така,спокойно мога да кажа,че от май месец 2009та,когато тези два отбора пак играха един срещу друг не е имало толкова голям мач във футбола изобщо. Пределно ясно е,че това са двата клуба,които доминират в последната петилетка световния футбол,за нас това ше е 3ти финал в ШЛ в последните 4 години,за Барса 2ри,но ни водят с един полуфинал. Въпреки че мнозина ги считат за фаворит,от гледна точка на статистиката такова нещо няма,последните години имаме 1 победа срещу 1 тяхна и 1 едно равенство. Даже в сезон 98/99 като се срещнахме в групите направихме 2 равни мача,абсолютно равенство между двата клуба. Изглеждат по-силни главно заради това,че нямат никаква конкуренция в испанското първенство,но то в крайна сметка е по-слабо от английското. Все пак са огромна класа и неслучайно заедно с Челси са най-големия ни съперник в последните години. УЕФА и нейните арбитри имат огромен принос Барса да е тук,такъв има и страхотната им средна линия и бързина,с която смазват всяква съпротива на съперника,докато при нас основните причини са опита,с който играем в последните години в ШЛ - неслучайно последните 5 сезона не може да се говори за нелепо наше отпадане (може би с изключение на мачовете с Байерн,но там си имаха известна логика нещата),нещо което преди тва ни беше запазена марка,а другата е добрия жребий,квото и да си говориме уцелихме по-лесния поток и полуфиналите с Шалке бяха направо протоколни,макар че например на 1/4-финала бяхме в най-тежката двойка,докато Барса се разходи до мините в Донецк. И двата отбора разполагат с играчи,които са вряли и кипяли в големи битки,може би като колектив ние сме крачка напред,но пък каталунците ни превъзхождат като единици. В никакъв случай няма някаква съществена разлика в класите на който и да е компонент от състава,играта и т.н. на двата отбора. Вярвам че Сър Алекс е по-големия стратег от Гуардиола и това този път ще е от полза на Уембли,защото в Рим просто не беше... Почти всички статистики,поличби и т.н. са на наша страна,но това в крайна сметка няма да значи нищо,когато в събота двата отбора излязат един срещу друг... Макар че Шампионската лига винаги си е имала една особена харизма и такива неща са от значение,това многократно се е повтаряло през годините и едва ли е случайно... Съставът и как трябва да играем не искам да коментирам,не съм Сър Алекс и винаги са ме дразнели тея прогнози за съставите преди даден мач,ще видиме кво ще избере,но е важно този път да не им оставиме средата. Цял сезон имаме проблеми със средната линия,определено най-слабото ни звено,докато при Барса е най-силното и това във финала просто не трябва да е така. Не трябва да се надиграваме сляпо с Барса,ясно е,че са по-бързия и техничен отбор,но пък ние можем да пресираме по-добре,лично мое мнение е,че дори трябва да рушиме играта и да я накъсваме,не държа на красива победа,искам просто победа. Най-важното е да сме стабилни в защита,това е ключовият елемент за успеха ни в този мач (а и в ШЛ изобщо). Нападението печели Висшата лига,но защитата печели Шампионската лига... И да си вкараме положенията,а такива ще има,дори 1 чисто да е,но да бъде гол. Много е важно хора като Саар,Рио,Гигс и Скоулс с безценния си опит да са на ниво в събота и да имат ден,те могат да направят разликата,както и гения на Рууни и головия усет на Чичарито,при Барса положението е същото,но все ми се ще да мисля,че това ще бъде нашия мач. Да не забравяме и домакинския фактор,ние цял сезон като домакини сме страхотни,а като гости е съвсем друго... Въпреки че в ШЛ това не личеше и бяхме доста силен гост. Уембли не е Олд Трафорд,но все пак е в Англия,знае се,че Барселона и е много некомфортно на английска земя - било то на Олд Трафорд,Стамфорд Бридж,Емирейтс и дори Анфийлд... Сега е време да им е неудобно и гадно на Уембли. Надявам се и на обективно съдийство във финала,подпирали са ги дотук - окей,но стига вече. Нека на финала съдиите да са незабележими,а не да бъдат основните играчи на Барселона... Никой няма сметка да се преебе това зрелище,което предстои... При всички положения квото и да стане,Юнайтед вече изпълни,че даже преизпълни целите си за сезона. До края на ноември изглеждаше,че няма да спечелим нищо този сезон,отбора определено не вървеше добре в никой турнир,затънахме в контузии и нещата бяха направо плачевни в 1 момент. Лека-полека всичко се нареди,в края на сезона всички са здрави. Лично за мен целта винаги е била титлата в Англия и финал в ШЛ,а ние ги постигнахме и двете. Всичко останало е бонус,макар че като си стигнал финала на турнира загубата изглежда отвратителен вариант. Може би с един ненаказан Рууни щяхме да елиминираме Сити за ФА и да гоним требъл в събота,но ако спечелим сега да ви кажа честно,изобщо няма да ми пука за онзи нещастен полуфинал на Уембли. А ние трябва да спечелим,просто трябва... Можем. Вярвам. :) Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да изядът тревата...да играят със сърце и да покажат кой е краля на Европа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм на това мнение,затова и писах,че не държа на красива победа или надиграване,а просто на победа. Грозна,анти-футболна,късметлийска,НО ПОБЕДА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предстои най-тежкия мач за сезона,дано излезем с високо вдигнати глави от него...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Напоследък имам не малко сънища свързани с финала в събота.Направо съм болен на тая тема.Единия от тях беше следния.Представете си блок с 4 входа.На 1вия и 4тия вход са застанали двата отбора(Барселона и Манчестър) а отпред входовете има две маси с куфари върху тях,които съответно бяха с медалите и купата ни от Москва и респективно тяхната от Рим.След 1вия сигнал Руни и Чичарито се втурват на бегом до 4ти вход за да им вземат купата,а другите ни полеви играчи си седяха до нашата купа.Съответно играчите на Барса правят същото,като те го правят с всички свои играчи.Странното нещо в случая беше как ние имахме ключа за тяхното куфарче,а те не.Ясен спомен ми е това как Руни и Ернандез пак на бегом се връщат с купата пред 1ви вход за да отпразнуват с нашите,а играчите на Барселона гледаха в недоумение. :mood (23): :mood (23): Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
MANCHESTER UNITED го каза напълно изчерпателно, а w00t - бахти филма :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изгледах финала в Рим преди две години на запис. Тогава загубихме поради една проста причина-Роналдо. Знам, че сега всички ще скочите, ама се замислете малко. Да, Роналдо е огромен футболист, да Роналдо даде много на Юнайтед. Но това, че през целия финал, той и единствено и само той искаше да спечели мача САМ, без съотборниците си ни загуби финала. Не трябва да се разчита на един играч да взима инициатива и да поема нещата в свои ръце. Това не трябва да се допуска. Роналдо искаше сам да бие Барселона. В този мач за него нямаше други играчи, беше само той. Юнайтед печели като колектив, не като единици. Миналия сезон имаше един играч-Руни, по-миналия Роналдо. Тази година играча е КОЛЕКТИВЪТ. Въпреки че всички твърдят, че Юнайтед е по - слаб. НЕ Е ПО-СЛАБ. Юнайтед е един юмрук, който когато играе сплотено удря със страшна сила. Челси изпита това нещо и в 4-те мача тази година. И в 4-те мача бяха ТОТАЛНО смачкани и надиграни с преса, надмощие, борба, пълно отдаване за каузата. Никой не играеше за себе си, а само и единствено за отбора. Така ще бием Барса. Заедно, като перфектен колектив. Искам само пределна концентрация в защита. Не трябва да допускаме лесно голове. Имаме най-силната двойка централни защитници и вратар в света. В средата ни трябват много бойци като Парк и Флетч. Те ще спечелят мача. С тотална преса и борба за всяка педя терен. Трябва да ги удушим с преса. Ако ги оставим да си разиграват, Иниеста и Шави ще намерят празните пространства и става страшно. Отпред Руни и Ернандез да вкарват дори и невъзможните ситуации. На мнение съм, че Юнайтед е по-добър отбор от Барса. Барса е един отбор, съставен от симуланти и артисти. Несъмнено много добър отбор. Неслучайно тази Барса спечели световното. Но Барса последните години е силно бутана от съдиите и това до голяма степен им помогна. Най-фрапантното беше мача с Челси на полуфинала 2009-а, което за мен е най-голямото обезглавяване в историята на футбола... Редактирано на от pon4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Загубихме, защото Фърги искаше да види Андо гол, за това го пусна и се надяваше да вкара гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма смисъл да се връщаме към загубения финал. Трябва да гледаме напред и това е мача в събота! Излизаме и ги бием, вЕрвайте ми!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така е. От връщане смисъл няма. Барса бяха по-добрият отбор и спечелиха, но сега нещата стоят по различен начин. САФ може да ги смаже тактически, сигурен съм. Отваря ни се огромна възможност за 4-та титла и трябва да се възползваме. Много ще ни дойдат два загубени финала в кратко време и то от един и същи отбор. И на мен не ми пука как ще ги бием, ако ще и да е най-грозната и отвратителна победа във футболната история. Сега е момента, в който трябва да покажем, че Юнайтед притежава най-силния характер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ШЛ ни е втора по-важност титла всеки сезон, дори може да се каже, че дали мястото с ФА, но това е малко пресилено.Постигнахме най-важната победа, а именно ПЛ.От тази 19 титла натам, всичко друго е бонус.Така че сезона е адски успешен дори и със загубен ШЛ.Но пък този дубъл е много важен, и ще е добре да настигнем отбори като Реал и Милан по отличия в ШЛ.Дано неделя станем свидетели на 4-тата ШЛ в историята ни! :greets: Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this