Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Blackpool

Препоръчани публикации

Ако Блекпул изпаднат най-вероятно ще си разпродадат по-добрите играчи. От това може да се възползваме ние, ако вземем Чарли Адам. Видя се в пърлия мач как изпълнява корнери, има страхотно центриране. Надявам се САФ да го вземе за заместник са Скоулс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чарли Адам, та Чарли Адам. Добър футболист, но толкова. Той е свикнал отборът да играе за него, а в отбор като Юнайтед няма да е така. Блекпул да изпадат и това е! Отборите, които са в изпадащата зона си заслужават да са там. Бирмингам взеха Карлинг къп, което е голям подвиг, а и знаете кой биха на финала. Добър отбор са и трябва да останат, което се отнася също за Блекбърн и Уулвърхямптън. Последните три отбора в момента да изпадат и така ще е най-добре. Бием мандарините със стил на Олд Трафорд, вдигаме титлата и гледаме към отбора на Уефа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чарли Адам е офанзивен халф, няма как отбора да играе за него. Той играе за отбора и по скоро за нападателите. От него се очаква да е двигатела на отбора и да дава добри пасове в предни позиции.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Todorov10

Чарли Адам, та Чарли Адам. Добър футболист, но толкова. Той е свикнал отборът да играе за него, а в отбор като Юнайтед няма да е така. Блекпул да изпадат и това е! Отборите, които са в изпадащата зона си заслужават да са там. Бирмингам взеха Карлинг къп, което е голям подвиг, а и знаете кой биха на финала. Добър отбор са и трябва да останат, което се отнася също за Блекбърн и Уулвърхямптън. Последните три отбора в момента да изпадат и така ще е най-добре. Бием мандарините със стил на Олд Трафорд, вдигаме титлата и гледаме към отбора на Уефа!

+1 :sleep:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как може да кажеш, че отбора играе за него :mood (22): Той е мозъка в отбора им, млад е, само на 25 години, има невероятен ляв крак, вкарва страхотни голове от пряк свободни удари и има ебати центриарнето, те половината им голове са от негови асистенции. Само слепец може да отрече качествата му...

http://www.youtube.com/watch?v=8w9EyPWnJCA
http://www.youtube.com/watch?v=0n6Kp1JiFGg
http://www.youtube.com/watch?v=ol5gxLlN7zk Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги: Бербатов ще е титуляр срещу Блекпул

Димитър Бербатов ще бъде титуляр в последния кръг за Манчестър Юнайтед - двубоя срещу Блекпул.

В момента Берба остава на върха в голмайсторската листа, но вече е изравнен от Карлос Тевес - и двамата имат по 20 попадения.

Мениджърът на Червените Дяволи Сър Алекс Фъргюсън разкри, че Бербатов и други играчи, които напоследък са по-често резерви, ще започнат като титуляри в срещата.

Шотландецът цели да запази и основните си играчи за финала на Шампионската лига срещу Барселона. След като Юнайтед спечелиха шампионската титла през миналия уикенд, напрежението в редиците им изчезна. Не е така обаче с "Мандарините, които се борят за оцеляване.

"Очевидно от мен се очаква да оставя някои играчи да почиват и точно това ще направя. Трябва да мисля за финала на Шампионската лига", сподели Фъргюсън. "Трябва да съм сигурен, че ще избера правилния състав и ще запазя точните хора за Барселона. Все пак има играчи, които така или иначе имат нужда от мачове. Дарън Флетчър, Пол Скоулс и Андерсон ще играят. Както и Бербатов, Евра и Ван дер Сар", продължи Фърги.

"Ще дадем всичко от себе си, за да не ни критикуват. Единственото, за което могат да ни критикуват, е ако загубим мач и това се отрази на другите отбори", завърши специалистът.

sporta.bg

Рууни не иска почивка срещу Блекпул

Уейн Рууни сподели пред The Sun, че не желае да получава почивка в последния кръг на Премиършип срещу Блекпул.

Сър Алекс Фъргюсън заяви, че ще даде почивка на определени играчи, предвид финала в Шампионската лига само шест дни след края на първенството, но това не притеснява английския национал, който се надява да е сред титулярите в неделя.

Очаква се атаката на Червените Дяволи да бъде водена от Димитър Бербатов, който ще получи последен шанс да грабне голмайсторския приз в Премиършип. Българинът има 20 гола до момента, какъвто е активът и на Карлос Тевес от градския съперник Сити. Аржентинският нападател обаче има пет попадения от дузпи.

„От мениджъра зависи кого ще пусне в игра, но не мисля, че някой ще пожелае почивка. Аз самият се надявам да играя в неделя", каза Рууни.

Роденият в Ливърпул играч подчерта важността на двубоя от гледна точка на поддържане на върхова форма преди решителния сблъсък с Барселона на Уембли.

„Да триумфираш с титлата е невероятно чувство. Хубаво е, че когато погледнеш назад, ще има нещо, което да показваш на децата си", продължи Рууни.

25-годишният национал има вече четири титли на Англия с Червените Дяволи, откакто се присъедини към клуба от Еверън през 2004-та година.

sporta.bg

Адам няма търпение да излезе срещу идолите си

В неделя Чарли Адам се надява да надвие своите идоли и така да задържи Блекпул във Висшата Лига.

Шотландският полузащитник е израстнал подкрепяйки Юнайтед и е удовлетворен от възможността да се изправи на Олд Трафорд срещу друг майстор на паса - Пол Скоулс.

Въпреки че капитанът на "Сийсайдърс" обеща да научи нещо от ветерана на Юнайтед, той се надява момчетата на Иън Холоуей да постигнат резултат, който ще ги задържи в елита.

"Винаги когато можех идвах на Олд Трафорд, за да гледам Юнайтед, а също така следях мачовете им, когато имах тази възможност", разкрива Адам в интервю за United Review. "Голяма част от семейството ми са фенове на Юнайтед и аз обичах да гледам играчите на Юнайтед. Когато ти самият си футболист, искаш да видиш най-доброто от играта. Ако не можеш да научиш нещо идвайки на Олд Трафорд, къде другаде ще можеш?"

"Винаги съм научавал по нещо когато съм бил на терена заедно с Пол Скоулс. Когато се изправиш срещу него, виждаш колко добре знае къде е всеки един играч на терена и къде да прати топката още преди да я е овладял. Надявам се, че той ще играе в неделя."

Адам добре знае важността и трудността на неделния двубой и погледна с насмешка на предположенията, че Юнайтед може да пусне по-слаб състав, мислейки за финала на Шампионската Лига през следващия уикенд.

"Да, Юнайтед вече са шампиони и ще мислят повече за Барселона и може би ще дадат почивка на някои играчи", коментира шотландецът. "Но няма такова нещо като слаб състав на Юнайтед."

"У дома те загубиха само две точки за целия сезон. Които и играчи да са на терена, все ще са национали. И пред нас стои трудната задача да се опитаме да ги победим."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба два ще набута, а Рунката да почива, че Адам да не му чупи крака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не искам само аржентинския педерунгел да измести нашето момче. Бербатов заслужава приза повече от него!!! Очаквам хеттрик и много настроение в играта на всички. Ще им напълним кошницата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе при равни голове Тевез взима приза, нали?

Не. Поделят си наградата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не. Поделят си наградата.

Не печели ли този, който има по-малко мачове :?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как може да кажеш, че отбора играе за него :mood (22):

Само слепец може да отрече качествата му...

Как да не играе за него ? Ти сам каза, че е мозъка на отбора им и най-добрият им играч. Всичките футболисти на Блекпул разчитат на него и играят за него, което е нормално за отбори от техния ранг.
Аз не отричам качествата му, но мисля, че получава прекалено много хвалби, а не е постигнал още нищо голямо нито в собствената си кариера, нито отборно. Ще видим къде ще заиграе и тогава ще говорим пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратарят на Манчестър Юнайтед Едвин ван дер Сар ще има честта да изведе с капитанската лента "червените дяволи" в последния си мач във Висшата лига преди пенсиониране. Холандецът ще се откаже от футбола след финала на Шампионската лига с Барселона на 28 май. Ван дер Сар дойде в Юнайтед от Фулъм преди шест години и се оказа отличен трансферен удар. Сега той ще получи капитанската лента за гостуването на Блекпул, а след това ще завърши кариерата си с пети финал в Шампионската лига. "Той е фантастичен. Абсолютно невероятен", сподели сър Алекс Фъргюсън. "Отдадеността и професионализмът на Едвин са страхотни. Тренировката на вратар е много по-различна от тази на полеви играч. Включва постоянни хвърляния във всякакви посоки, спасявания на удари, боксирания. Трудно е да си представите какво могат някои футболисти на дори повече от 40 години. Но той е специален. Има нещо в него", добави Фърги МОМЧЕТА, тъй като нямам възможност да гледам мача, ако някой знае къде го има качен за да го изтегля да даде един линк, ще съм безкрайно благодарен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

МОМЧЕТА, тъй като нямам възможност да гледам мача, ако някой знае къде го има качен за да го изтегля да даде един линк, ще съм безкрайно благодарен

Най-вероятно в понеделник ще го има в Замунда ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе при равни голове Тевез взима приза, нали?

Димитър Бербатов - Мачове 31 Минути 2123 голове 20 асистенции 3 ж.к.1 ч.к 0

Карлос Тевес -Мачове 30 Минути 2443 голове 20 асистенции 5 ж.к 5 ч.к 0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се да покажем добра игра и да постигнем доста изразителна победа.Все пак трябва да сме в настроение за награждаването ... :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Берба квото и да направи, Тевес ще го направи двойно в неговия мач.Адски ще е нахъсан, така че не виждам как ще вземе приза.Дано го вземе, ама просто ми се струва малко невъзможно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе колкото и да си нахъсан, ако не ти е писано, няма да стане. Рууни миналата година дали не беше нахъсан да го вземе тоя приз, ама получи някво разтежение в слабините и до там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Евра: В неделя ще подавам само на Берба

Публикувано изображение

Дано и Нани е на същото мнение. :mood (17):
Не искам, просто ще ми е адски криво точно г-н Who's That T... From Argentina да вземе приза. Бербатов заслужава и най-гадното е, че всички знаем, че ако се случи няма да е защото нашият човек не си е вършил работата. И не, че можем да виним който и да било, но наистина ще бъде нелепо и несправедливо по отношение на Бербатов. Най-малкото този приз ще му се отрази много добре психически и ще е като един допълнителен стимул за финала на ШЛ. Толкова да искам това да се случи ... дано късметът е на негова страна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойта прогноза е съвсем сериозно 4-0 за нас с два гола на Бербо, по един за Скоулс и Рафаел. Нешо подобно на мача с Уигън по-рано - тегаво начало, но след това тотална надигравка им правят наще. П.с. Имам и една идея за мача на 28-ми - понеже всички очакват САФ да пусне Хавиер и Рууни в атака, и следователно каталонците са тренирали как да спират Чичарито, си мислех защо пък да не ги изненада Съра и да не пусне Берба и да се видят в чудо ония испанци? Супер малко вероятно е, но ще обърка всички планове за финала на Барса, и то там на място, което е по-ценното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Баси феновете 80 процента от коментарите са свързани със скапания приз за голмайстор дето истинските фенове за квито се имате не би трябвало да ви пука..вместо да се кефите,че след мача момчетата ще вдигнат трофея и ще отпразнуваме 19-ката насред Театъра..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на момчето. А сега сметни колко процента от твоите коментари са против един определен играч на отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this