Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Blackpool

Препоръчани публикации

Искаш Блекпул да останат, защото играят смело, но в същото време не ти харесват Уигън? Ако зависи от мен, именно тези два отбора ще се спасят. Така е, но и Улвърхямптън играят подобен футбол, пък и като цяло Уулвз и Блекпул имат повече успехи срещу големите отбори за разлика от Уигън (като изключим постиженията им срещу Арсенал). Освен това - какъв е бюджетът на Блекпул щом играят на стадион без отопление? И не е ли някакъв вид героизъм този отбор да побеждава Ливърпул при това с надмощие в целия ход на двубоя, а и да прави такива запомнящи се мачове като последния срещу Болтън. Вярно е , че играчите на Уигън също не са чак толкова класни, но кой беше чувал за имена като Ди-Джей Кемпбъл или Тейлър-Флетчър??? Пък и на Уигън това му е втория сезон и продължава да показват същите слабости в играта си - нека да се даде шанс и на Блекпул - може би през лятото ще подобрят защитата си, кой знае. А и само заради личност като Чарли Адам Блекпул заслужава да запази мястото си в Премиършип, такъв футболист не заслужава да играе във втория ешелон. Въобще колко изобщо не-британци има със водеща роля в клуба в този отбор - все пак това е английската Висша лига и хората повече се радват на успехите на "местните" момчета :) Редактирано на от bobinho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като цяло битката за оцеляване тази година е много завързана, отборите се делят от 1-2 точки и според мен въпросът е не "кой заслужава да изпадне", а "кой най-много заслужава да остане", защото всички отбори в определен момент от сезона са показали защо мястото им е във първия ешелон, но поради липсата на най-важното качество в такива надпревари, качество, с което се печелят титли, а именно - постоянството, сега се намират на тези позиции. Рядко се вижда толкова равностоен сезон - затова и английското първенство е най-доброто в света. Адмирации към всичките тези 20 клуба, пожелавам на изпадащите догодина отново да се върнат в Премиършип и да се надяваме, че идващите отдолу ще ни покажат също толкова стойностен футбол есента ! Малко се отклоних от темата, за което се извинявам :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да шампиони сме но мача не е без значение Когато наш нападател стане голмайстор на ВЛ , тогава може да е без значение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Шампиони сме този мач е без значение.

Има значение бре.Ще играем за собствената чест,феърплей,за публиката,да изпратим сезон с победа,за домашния рекорд,Флеч да натрупа минути,Бербо да стане голмайстор и т.н..Малко ли са тези причини. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов ше е титуляр в тоя мач,както и повечето резерви,спокойно. Очаквам и защитата да е НЕтитулярната. Иска ми се обаче ван дер Саар да играе,щото до финала в ШЛ ше му станат 3 седмици без мач,което не е добре,много е важно да е стабилен на финала,както и цялата ни отбрана. Вероятно Оуен ше влезе второто полувреме. Той е обещал 1 важен гол докрая на сезона и аз все още си го чакам тоя гол - на финала... Може и при дузпите да се разпише,кой знае,футбола е голяма магия. Рууни и Чичарито трябва да бъдат запазени за Барселона,ако мача сега в неделя не върви може да ги пуснат резерви... А ние принципно може да направиме и друго,с мисъл за следващия сезон - пускаме на Блекпул да ни бият,а другия сезон те ни връщат жеста,когато им гостуваме. Но едва ли,хаха. п.п. Не че с Уест Хем преди няколко години не направихме точно това... Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да. И кво ни върнаха те ? _)_ ей тоя. Затва не мерси. Бедняците -> в Чемпиъншип. УХ си отидоха, ся и тия дай Боже!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Биха ли ни следващия сезон,че не помня? Имам спомен,че ни биха 2 поредни мача,един на Болейн граунд,един на ОТ,не беше ли сезон 2006/2007 това,когато ги спасихме в последния кръг? А 2007/2008 май ги бихме там... За тва и казвам това за "размяната". Но не съм сигурен де :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Естествено, че ни биха после прокажените. А в същия сезон, когато ние ги спасихме - ни биха с 1-0 на стадиончето им. Така че.... болестта на английския футбол си отива в Чемпиъншип и не мога да бъда по-на кеф от тва. Много офтопик стана, сори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано сега е същото и с Адам :mood (35): Всъщност и едно палаво х-че устройва Блекпул, това разбира се ако Тотнъм очаквано победят Бирмингам и Уигън не победят Стоук, като гости. 3:3 е добър резултат, тъкмо ще останем без загуба на Олд Трафорд :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много сте ми странни. Понеже е края на сезона и айде да не играем. Хикс ни устройвало. Или пък да ги оставим да ни бият и те да ни върнат жеста следващия сезон! Щo', понеже ако "не ни позволят" няма да можем да ги бием ли ? От кога се нуждаем от такива "услуги" ? Fuck Charlie Adam and Fuck Blackpool! Последен мач е! Трябва да е истинско шоу!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Todorov10
Извинявам се , че се отклонявам от темата , но има ли официална информация за екипите на отбора за идния сезон. Питам понеже днес видях тези на Барса и ми е интересно :) ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън заяви, че срещу Блекпул в последния кръг от английската Висша лига титуляр на върха на атаката на "червените" ще бъде българският нападател Димитър Бербатов. Както вече писах 100% титуляр. Дано да вкара , че тоя Тевез немога да го понасям :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аве нямало да играем,кви са тея глупости.Ясно е,че ще има почивка за основните играчи,заради Барса,ама чак пък да излезем за да паднем-едва ли.Мощно резервите там разни Бебе-та и Обертан-овци да ги видим понаучили ли са се да играят и тва е.Очаквам тегав мач евентуално с резервния състави 1:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ние сме най- големите и такива неща като кой ще отпадне и кой ще остане във врящия казан не трябва да ни касаят. Пет пари не давам за тия. Боли ме фара какъв футбол били практикували. Искам шампионско настроение и Бербатката на върха на атаката. Цялото шити играе за ония изрод, защо един мач и ние да не поиграем за Бербата. САФ може и да е чешит, но си е пич и според мен ще направи този жест. Може да е всякакъв нашия и да ни е късал нервите в много мачове, но също така ни е дал достатъчно позитивни емоции. Заслужава го! P.S. Сори за подписа. Ще го едитна в неделя :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ги тези анонимници и приключваме сезона по шампионски. Даваме им билета право за Чемпиъншип, че не мога да гледам такива отбори дето правят по 1-2 мача свестни и заемат мястото във ВЛ на страхотни тимчета, като Нотингам Форест, Лестър, Норич и т.н. , ех хубави времена бяха, когато изброените бяха в елита. Бербатов съм останал с впечатление, че не е човек, който се бори за индивидуални награди, но ще е хубаво все пак играч от нашия отбор да се поздрави с приза, а не Карлос Мелез. GGMU!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Блекпул тоя сезон направиха дубъл на ливърпул и взеха по 4 точки от Болтън и Тотнъм, докато Форест когато трябваше успяха да вкарат само един гол в два мача на Суонзи. Лестър пък няма кво да ги коментирам. Историята е хубаво нещо, но не ти печели мачовете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ме е яд, ако Блекпул изпаднат... играят си играта хората, евалата им правя аз. Винаги за предпочитане пред отбори като Бирмингам и Блекбърн. А и Холоуей е баси пича, със сигурност ще ми липсва догодина. Така казано де, няма да ми пука особено дори да паднем в неделя. Ние купона така и така ще си го направим след това ;) а да и Адам ме кефи на макс... айде Фърги да го зима, никога не съм искал някой толкова много като него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лестър и Суонзи ли се качват ? Сори за офтопика

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
рединг-суонзи е финала на уембли суонзи играят добър атакуващ футбол като блекпул подобно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да видим дали и наще' ще направят нещо подобно.

City hope Golden Boot will convince Tevez to stay

"Manchester City stars want to put the Golden Boot awarded to Premier-League top-scorer on a plate for Carlos Tevez"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Блекпул тоя сезон направиха дубъл на ливърпул и взеха по 4 точки от Болтън и Тотнъм, докато Форест когато трябваше успяха да вкарат само един гол в два мача на Суонзи. Лестър пък няма кво да ги коментирам. Историята е хубаво нещо, но не ти печели мачовете.

Съгласен съм, но друго си е да се играе на легендарни стадиони от колкото на някакви ниви, като стадиона на Блекпул, където 2 см сняг да завали и отлагат мачовете.

Иначе Блекпул играят хубав футбол наистина, но съм сигурен, че ако не тази, другата година 100 % отпадат. Абсурд да могат да задържат добрите си футболисти в лицето на Дъдли Кембъл, Чарли Адам и Алекс Баптист. Видя се какви играчи купиха през зимата и главно заради това смъкнаха толкова нивото на играта си. Както и да е, срещу който и отбор да играехме предпочитам да завършим сезона с победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this