Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Blackpool

Препоръчани публикации

Надявам се този мач да се превърне в истински празник.Феновете да пеят,от лицата на футболистите да не пада усмивката,както и от щаба разбирасе.Нека всички се заредят с голямо настроение преди финала.И силно се надявам Бербатов да стане голмайстор на лигата.Колкото и да не ми се иска Блекпул да отпаднат,желанието ми за победа и да зардваме феновете си е по-голямо : )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бербо ги наказва и тия отпадат !

А тъй.Да им напълни кошницата на тия с 2 3 гола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако паднем или направим равен, то ще повярвам и на твърденията на някои, че мача ни със Сити за ФА е бил фарс и отпадането от тях е било ясно преди мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3:4 Бербо хеттрик, Чарли Адам - 4 гола. Блкепул се спасяват, като ни подаряват Адам. Амин!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Амин да изпадат тия! Мощно 5-0 и в Кока Кола да играят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но на мен лично Блекпул ми харесва като отбор, не се страхува от големите отбори, винаги играе зрелищно, атрактивно, за публиката ( ето че и последният им мач завърши 4-3)! Предпочитам те и Улвърхемптън да останат вместо да гледаме Блекбърн и Уигън!!!

Искаш Блекпул да останат, защото играят смело, но в същото време не ти харесват Уигън?
Ако зависи от мен, именно тези два отбора ще се спасят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Симпатичен отбор,но наистина нямат място в елита.Уиган са ни редовни абонати и дано се спасят. и Бербо>Тевез

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Блекпул излизат и показват футбол, пичове отвред... Бирмингам и Улвс искам да правят компания на Уест Хем, а Уигън и Блекпул да се спасят!

Симпатичен отбор,но наистина нямат място в елита.Уиган са ни редовни абонати и дано се спасят.
и Бербо>Тевез

и що да нямат място? Редактирано на от DAVIDKO

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача вече е без значение ШАМПИОНИ СМЕЕ!!! Идват Барселона на Уембли тях трябва да ги смажем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

3:4

Бербо хеттрик, Чарли Адам - 4 гола. Блкепул се спасяват, като ни подаряват Адам.

Амин!

АМИН!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако паднем или направим равен, то ще повярвам и на твърденията на някои, че мача ни със Сити за ФА е бил фарс и отпадането от тях е било ясно преди мача.

Обясни ми логиката ти? :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми че явно правим услуги на дадени отбори. Ако го погледнем от друг ъгъл, договаряме победата на Сити, правим равен или падаме от Блекпул, примерно за да получим Уеб за мача с Челси. Ама чак такива конспирации :D Щото пък един евентуален Аткинсън за мача ни с Челси можеше да ни погуби отново :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе пичове я си празнувайте титлата :champs (14): и не се занимавайте с глупости. :mood (33): За мача надявам се да стане некъв спектакъл да зарадваме публиката. :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[attachment=3137:titlepics3.jpg]Здравейте,според мен мача си го взимаме задължително.Нали все пак играем на Театъра.Напред с Бербатов и Оуен , и ги бием отново с 3:2 с 2 гола на Бербатов и 1 на Нани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Така ще е на мача в неделя

Публикувано изображение

Тва сигурно ли е?

Ако го направят така ше е цифра яко :)

А за финала за ШЛ знае ли се нещо?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нищо не са решили още за ШЛ, както и за бенефиса на Гари.

Има някакви подобни идеи, но са само идеи засега.
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Stretford End Flags will be doing a CHAM19NS themed 19 mosaic around the lower tiers of Old Trafford on Sunday, as well as a mosaic for the Champions League Final at Wembley. We hpe to have some more large stick flags in time for sunday, but need YOUR donations to fund them. - Това е :) Това са вариантите за Уембли : Believe Bar scarf Spirit of 68 United badge United Devil ... All will be revealed next week. Редактирано на от reddevil9425

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нищо не са решили още за ШЛ, както и за бенефиса на Гари.

Има някакви подобни идеи, но са само идеи засега.
Публикувано изображение

Много скинарско,явно идеята е оттам (the spirit of 69) :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this