Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Blackpool

Препоръчани публикации

САФ централен нападател и толкова :D

Стига с простотиите! Писна ми да повтаряте една и съща глупост........ :mood (4):

Прекрасно ще е титлата да ни бъде връчена на Олд Трафорд и то срещу отбор, който го очаква разгром. :D
Рафаел, Оуен, Бербатов, Гибсън, Андерсон, Смолинг....... заслужават да излезнат титуляри най-после!
Дано се получи мач с много голове и накрая да вдигнем 19 титла!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Готино отборче, но едва ли ще ги спасим както Уест Хям преди години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да ги напълним с колкото може, ей така за спорта. И да изпаднат ако може, да ни направят шпалирче и после да си поемат натам където им е мястото - най-добре! С нетърпение чакам празненствата, айде мощно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам да ги напълним с колкото може, ей така за спорта. И да изпаднат ако може, да ни направят шпалирче и после да си поемат натам където им е мястото - най-добре!

С нетърпение чакам празненствата, айде мощно!

Напълно подкрепям колегата,попринцип битката за изпадащите не ме интересува,но ако мога да избирам определено искам това противно селско отборче вън от Премиърлийг. Дори само заради Литекс-арските си екипи :mood (17):

Иначе този мач го чакам най-вече,заради награждаването,очаквам и повече резерви,да не дърпаме дявола за опашката с некоя нелепа контузия точно преди Барса...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е надали някой се съмнява, че точно срещу тия ще изпуснем 3-те точки.Все пак само 1 отбор този сезон е стигал до Х на Олд Трафорд.Чакаме Чичарито да вкара първия си хеттрик за Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пуснете Берба да ги налази с 2-3 гола и да взима приза :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Todorov10
В този мач е препоръчително да играят резервите на отбора + Флечър , на който му трябва игрова практика за финала в Лондон. Дано момчетата играят за Бербатов за да може да си спечели голмайсторския приз :) ! :glory (23): :glory (23): :glory (23): :glory (00): :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач е за резервите. Спокойно го вземаме. Иска ми се да видим Харго :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ние хубаво искаме да го видим Харго, ама има ли информация, че вече е здрав и готов, ако ще и за 15мин да е. Аз такава новина не съм чел, а доколкото помня той имаше проблем с рамото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук ще играе Бербо няма начин . Може би със Оуен . Нани също , други според мен са Гибсън , Андо , Смолинг , Еванс , близнак /?/ , Кушчак и т.н.т + Флетчър . Рио , Видич , Гигс , Рууни , Саар , Евра може да си почиват и само за празненствата да ги пуснем .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам да ги напълним с колкото може, ей така за спорта. И да изпаднат ако може, да ни направят шпалирче и после да си поемат натам където им е мястото - най-добре!

С нетърпение чакам празненствата, айде мощно!

Подкрепям те напълно. Не ги искам тея в премиаршип, защото като удари един сняг зимата и мизерното им стадионче което няма утопление като замръзне и им отменят мачовете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за вас, но на мен лично Блекпул ми харесва като отбор, не се страхува от големите отбори, винаги играе зрелищно, атрактивно, за публиката ( ето че и последният им мач завърши 4-3)! Предпочитам те и Улвърхемптън да останат вместо да гледаме Блекбърн и Уигън!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но на мен лично Блекпул ми харесва като отбор, не се страхува от големите отбори, винаги играе зрелищно, атрактивно, за публиката ( ето че и последният им мач завърши 4-3)! Предпочитам те и Улвърхемптън да останат вместо да гледаме Блекбърн и Уигън!!!

Така е, те играят като самоубийци :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересното е, че са отбелязали два гола повече от Тотнъм и два по-малко от сити, имат десет победи, колкото 11-тия Фулъм. За тва пък имат най-слабата защита в лигата. Няма как да останат без да вземат нещо от нашия мач, за съжаление.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид формата ни на "Олд Трафорд",едва ли Блекпул имат някакъв шанс.Според мен САФ ще пусне някои резервни футболисти като най-вероятно Берба и Оуен да си партнират.Не знам за вас,но аз лично искам да спечелим последния мач на сезона,въпреки че Блекпул ще отпаднат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this