Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Blackburn Rovers 1 - 1 Manchester United

Играч на мача?  

119 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Не беше Робинсън, а Грийн.

Той и Робинсън ги проваляше, още помня как не можа да отиграе паса на Гари :X :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе пичове, вие изобщо осъзнавате ли какво се случи току-що? Както казва един известен наш сънародник, играч на най-великия клуб на Земята, лет ми тел ю съмтинг, на вас, които се оплаквате от някакви си 8 минути разиграване на топката между защитниците: никога през съществуването си, НИКОГА за ЦЯЛАТА си история, Манчестър Юнайтед НЕ Е водил на Ливърпул по спечелени титли от първенството на страната. Това се случва в момента за пръв път и аз и вие имаме привилегията да го видим, наживо! Какво са някакви си 8-10 минути пред този подвиг, пред тази голяма цел, която постигнахме? НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА, ако ще целият ни отбор да се беше наредил на голлинията ни в последните минути. ПРЕД ЛИВЪРПУЛ СМЕ и само това има значение!!!

:glory (26):

Сър Алекс Фъргюсън сбъдна мечтите ни и всякакви критики и мрънкане в точно този момент са неуместни. Не и ако се наричате фенове на Манчестър Юнайтед. Никакво значение няма кой как е играл, кой е бил титуляр, кой какво е пропуснал или какъв е следващия мач. Насладете се на момента поне веднъж! Възможно е никога повече да не станем свидетели на нещо такова. Да, вероятно ще печелим титли и в бъдеще, но никога вече няма да изпреварим Ливърпул по титли за пръв път в историята! И чувството е неописуемо!

:anti (3):

19!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тез пък ги било срам,а не ви беше срам миналата седмица с/у Челси,смотаняци такива.
Честита 19 титла на всички истински фенове на Юнайтед :anti (3): :anti (3): :anti (3):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След тази радост, която ни доставиха играчите и САФ, мисля че освен да се радваме и празнуваме не ни остава нищо друго. Всичко друго остава на заден план. Честита 19 титла, още веднъж на всички фенове. CHAMP19NS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита 19та титла. Доказахме кой е на върха в Англия :champs (14): :champs (14): :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честитя титлата на всички. Да сме живи и здрави догодина чакаме 20 титла. Колкото до дузпата дали е измислена или не аз мисля, че вратаря на Блекбърн си е виновен, защото топката излизаше в аут а той прави дузпа :D Иначе играч на мача Томас Кушчак :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мислех, че само аз ще съм гласувал за Кушчак. :D Кофти ми е за него, особено след като всички очаквахме това да е сезонът, в който той ще получи повече шансове, в крайна сметка игра по-малко и от миналия - и днес най-накрая започна титуляр и такива безобразни отигравания.. Иначе честита титла на всички. Мачът беше типичен за сезона ни като гост, но Евънс ми хареса.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щом накрая имаме най-много точки няма какво повече да се коментира .Шампиони и това е . Дано и последния кръг бием , че на Олд Трафорд сме в страшна серия . Само Бромич ги изпуснахме , но важното е ,че сме с 19-та титла и скаузърите ги боли ан...но .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честита шампионска титла на всички! Спрете само да се правите на интересни с подхвърляния към Ливърпул, след като повечето сте под 20 години и дори не разбирате силата на това съперничество. Плямпате само някакви глупости, придружени с глупави емотикони.

Не особено приятен мач за гледане, но важна е шампионската точка. Последните минути си бяха чиста гавра с феновете, които са си купили билет за мача.

+1

Ами ако сме над 20 какво става?
Искам да кажа, че след всичко което те ни наговориха през годините сега е наш ред! Плюс това говорим за безобидни закачки

Тези безобидни закачки възпитават към безсмислена омраза и ненавист. Редактирано на от bat_pencho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

АКО ОЩЕ ЕДИН ПЪТ НЯКОЙ НАПИШЕ, ЧЕ ГО Е СРАМ ОТ ЮНАЙТЕД - ДА МУ СЕРЕМЕ НА ПУТКАТА, ЧЕСТНО!

Всъщност точна дума не е "срам" . Обиден съм.
Обиден съм, че трябваше да наблюдавам любимия си отбор как става шампион с 20 минути пасове в собствената половина.
Обиден съм, че показахме малодушие и шибана стратегия, когато трябваше да докажем, че сме най-големите.

Обиден съм на това, че несъществуваща дузпа реши 19-тата ни титла.

Един шампион с претенции за победа на финала на Шампионската лига, трябва да покаже дух, характер и присъствие..
Ние си подвихме опашките, чакайки простата статистика от страх да не ни бутне отбор от дъното на таблицата.

За мен празненствата бяха след победата над Челси. Сега всичко е просто разочарование.

Абстрахирайте се от радостта, че победихме Ливърпул и ми отговорете - Наистина ли сте доволни от това, което видяхме днес? Наистина ли това е Манчестър Юнайтед...? Редактирано на от Vida

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, така е радваме се всички за 19-та титла, но мача не беше нещо особено. Кушчак да хваща чантата, пътя и за хляб... толкова е сакат, че няма накъде просто... Дано наистина играем много по-добре срещу Барселона, че ако играем така и срещу тях не ми се мисли... Надявам се, че дори по-добре ще играем отколкото като играхме срещу Чехлите. А колкото до тоя "фен" на Юнайтед - да ни се махаш от форума, че само място заемаш и ни оскверняваш любимия отбор. Съдийски отбор ако не си виждал - погледни Барселона ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всъщност точна дума не е "срам" . Обиден съм.
Обиден съм, че трябваше да наблюдавам любимия си отбор как става шампион с 20 минути пасове в собствената половина.
Обиден съм, че показахме малодушие и шибана стратегия, когато трябваше да докажем, че сме най-големите.

Обиден съм на това, че несъществуваща дузпа реши 19-тата ни титла.

Един шампион с претенции за победа на финала на Шампионската лига, трябва да покаже дух, характер и присъствие..
Ние си подвихме опашките, чакайки простата статистика от страх да не ни бутне отбор от дъното на таблицата.

За мен празненствата бяха след победата над Челси. Сега всичко е просто разочарование.

Абстрахирайте се от радостта, че победихме Ливърпул и ми отговорете - Наистина ли сте доволни от това, което видяхме днес? Наистина ли това е Манчестър Юнайтед...?

Айде стига си мрънкал, бе!!! В протоколен мач, при Х задоволяващ и двата отбора, имайки предвид мачовете, които ни остават. Трябваше да се хвърляме, да харчим безсмислено енергия, да се контузи някой ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде стига си мрънкал, бе!!! В протоколен мач, при Х задоволяващ и двата отбора, имайки предвид мачовете, които ни остават. Трябваше да се хвърляме, да харчим безсмислено енергия, да се контузи някой ли?

Просто си го представях по друг начин. Можеше да играем на бавни обороти, ама да играем.
Надявам се резервите да смажат Блекпул. И Бербатов да стане голмайстор.

После ще му мислим за Барселона.

Вярвам в Дубъла и се надявам до година по това време да празнуваме 20.

From first to last breath - Red Devil!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита титла на всички фенове на отбора.Сега е време да покориме и европейския връх. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали винаги трябва да има недоволни, спечелихме 19та титла хората ми говорят колко сме били слаби. :X Стига критики бе, дори като печелим критикуваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как имате нерви да анализирате каквото и да било, да обсъждате играта и да недоволствате в този момент. Не разбирам, честно. Пийте по нещо и празнувайте, майната му на всичко, титлата е наша!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не смятам да кажа нито една лоша дума срещу момчетата, Куш или който и да е. Говорим за шампионите на Англия ! Браво момчета. В такива слаби сезони се вижда кой е класният отбор ! Почваме да се готвим за финала с НАТФИЗ и за 20та догодина :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this