Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Reds View: Петър Билярски - Reddevil9425

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Интервю с Петър Билярски (reddevil9425) фен на месец март...

Devilment: През последните три месеца Юнайтед изгигра общо 4 двубоя с Челси? Как ти се видяха срещите?
reddevil9425: Ами, първият беше доста противоречив. Първото ги смачкахме по всички показатели, а после след елементарни индивидуални грешки ни взеха мача. Мачовете от Шампионската си бяха пълно показно как се играе в големите турнирни мачове. Много добра тактически изиграни и искам да благодаря специално на Сър Райън, защото ако не беше той нямаше да бием. За днешния мач нямам коментар, просто защото са ми малко думите в моменти като този, искам да да благодаря на Парк и Гигси за прекрасната игра.

Devilment: През април Червените Дяволи бяха набрали скорост и сякаш помитаха всичко по пътя си до един мач, изигран на Уембли в столицата. Полуфиналът с Манчестър Сити не беше точно това, което всички очаквахме. Къде сбърка тимът според теб?
reddevil9425: Мисля си, че нямаше особенна острота в онзи мач. Нани и Валенсия не си свършиха работата добре, Карик направи приличен мач, но с грешката за гола отново накара всички да го критикуват, Бербо направи 2 непростими пропуска, но след този сезон всичко му е простено. Като цяло, според мен, бяхме излезли прекалено уверени в победата и точно за това и загубихме.

Devilment: Като спомена Бербатов, именно той, голмайсторът на Висшата Лига, продължава да търка резервната скамейка. Оправдано ли е решението на Сър Алекс?
reddevil9425: Хаха. Много хубав и точен въпрос за мен. Аз съм един от тези, които през целия му престой при нас не спираха да го критикуват, но след фиестата която направи този сезон обаче всички негови критици трябва да замълчим. Та да си дойдем на въпроса, и ще отговоря с един много прост отговор: щом великият шотландец е решил така, значи е така, не ние феновете трябва да решаваме. И може би се вижда, че решението да заложи на Рууни - Чичарито е правилно и се отплаща.

Devilment: В края на април Юнайтед пътува до Германия за полуфиналната си среща от Шампионската Лига с Шалке 04. С какви очаквания изгледа самия двубой и оправдаха ли се те след последния съдийски сигнал?
reddevil9425: Като фен на Юнайтед би трябвало да съм длъжен да очаквам победа от всеки мач, но след мачовете на Шалке в Шампионската Лига и спрямо не толкова добрата ни игра тогава, очаквах равен. След последния съдийски сигнал обаче ме хвана яд, че не сме ги били с повече. Юнайтед показа, че разликата в класите е както разстоянието от Манчестър до Гелзенкирхен.

Devilment: Напоследък Рафаел не попада често в стартовия състав заради контузиите. Опитай се да направиш паралел между двамата братя. Кой от тях е по-ефективен, според теб?
reddevil9425: Още един много подходящ въпрос, като се има впредвид, че Рафа ми е един от любимите футболисти. Жалко за контузиите, но така дава шанс на брат си да покаже, защо когато бяха купени Фабио бе смятан за по-добрият. По-ефективен в офанзивен план несъмнено е Рафаел, но точно желанието му за атака е слабото му място.Фабио играе и с двата крака почти еднакво добре, и обича да играе на сигурно, в защита залагам на него. Ако ми бе поставен въпроса кой измежду двамата избирам нямаше да мога да отговоря. Мога да им пожелая само да надминат успехите на братята Невил, защото имат този потенциал.

Devilment: И като за последно, на 28-ми е финалът за Шампионската Лига. Един срещу друг ще се изправят два от най-добрите отбори в последните години. Какви са твоите очаквания?
reddevil9425: Може да прозвучи невероятно, но след 19-тата титла слагам Шампионската лига на второ място. Срещу Барса трябва да се играе изключително агресивно и умно, както го направиха Реал през първото полувреме на мача за купата на краля. Не трябва да се дава място на Шави-Иниеста-Меси да си подават и направим ли го това, не мисля, че ще имаме особенно големи проблеми. Очаквам в средата Парк - Флетч - Гигс(Карик) и да ги смажем. Пожелавам на всички фенове на най-великият отбор на земята късмет на 28-ми с 4-тата и отново да ни е честита рекордната титла в лигата. Можем само да сме щастливи, че сме свидетели на нещо толкова голямо в историята на любимия ни отбор.BEL4VE!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this