Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Blackburn Rovers - Manchester United

Препоръчани публикации

Фърги пуска всички титуляри срещу Блекбърн

Мениджърът на Юнайтед не иска да рискува и ще заложи на най-доброто в утрешния мач

Манчестър Юнайтед почти си гарантира титлата с победата над Челси, но Сър Алекс Фъргюсън не приема нищо за даденост.

Мениджърът на "Червените дяволи" смята да подходи максимално сериозно за предстоящата визита на Блекбърн от предпоследния кръг на първенството. Утре Юнайтед отива на "Иууд парк" и дори точка ще подпечата рекордната 19-та титла.

През този сезон обаче Манчестър се представя доста неубедително при гостуванията си и нееднократно вече се проваляше. Блекбърн от своя страна се бори за оцеляването си във Висшата Лига и ще се хвърли на нож. Затова Фърги няма да дава почивка на никой и ще заложи на най-добрия си състав.

"Най-важното нещо е да подходим правилно към мача. Това е голям мач. Ще играем с най-силния си състав", обяви Сър Алекс на днешната пресконференция преди кръга.

Все пак шотландецът ще си позволи да направи една значителна промяна и това е да даде почивка на 40-годишния ветеран на вратата Едвин ван дер Сар.

"Може да дам почивка на Едвин утре. Като се има предвид програмата от последните няколко седмици и фактът, че той игра във всичките мачове, важно е да използвам възможността да му дам почивка".

Сър Алекс осъзнава и колко опасен може да бъде мача срещу отбор като блекбърн, който се бори за оцеляването си.

"Винаги е трудно да се гостува на Блекбърн. Те също се борят. Според мен им трябва само една точка".

"Ще дадат най-доброто от себе си, за да вземат тази точка или дори да ни победят. Затова ние трябва да положим същите усилия".

"Ще е труден мач и за двата отбора. Но ще заминем там със самочувствието от победата срещу Челси, в която показахме страхотна игра. Сега имаме нужда от още една такава победа".

gol.bg

...

Сър Алекс: Чичарито ще играе, докато не вземем титлата

Манчестър Юнайтед ще започне подготовката си за новия сезон в отсъствието на утвърдилия се като титуляр в атаката Хавиер Ернандес, разкри мениджърът на тима сър Алекс Фъргюсън.

Докато останалите звезди на червените дяволи си почиват през лятото, Чичарито ще играе за националния отбор на Мексико на турнира Голд Къп и по-тази причина той ще получи по-голяма почивка от съотборниците.

Сър Алекс декларира, че Ернандес ще е титуляр, докато Юнайтед не спечели необходимата една точка, за да триумфира с рекордната 19-ата титла, а това означава, че дотогава Димитър Бербатов ще бъде резерва, тъй като Уейн Рууни е непоклатим в стартовите 11.

„След като играе на Голд Къп, Хавиер ще получи подобаваща почивка, която ще започне от тогава“, обясни Фъргюсън, чийто състав ще започне подготовката с турне в САЩ.

„Ако постигнем необходимия ни резултат утре, той ще получи почивка. Ако не го направим, той ще играе следващата неделя“, категоричен е шотландецът.

Ако Юнайтед не загуби гостуването си на Блекбърн и стане шампион преждевременно, то Димитър Бербатов почти сигурно ще е титуляр в последния мач за сезона във Висшата лига срещу Блекпул у дома.

По традиция Бербатов остава резерва и във важните мачове от Шампионската лига и за наше съжаление, вероятно така ще бъде и за финала срещу Барселона на 28 май в Лондон.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано си решим рано мача и титлата.Едва ли ще излезем с нагласа за Х.Очаквам да победим :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето ви съставчето според Гардиън.
Публикувано изображение Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съмнява ме да е това като познавам Сър-а :) Пак ще изненада с нещо, а и си мисля че Бербо ще почне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз си мисля, че Бербо ще почне ама журналята в Англия не са на нашето мнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Братята са задължителни. Според мен: Сар Рафаел Смолинг Видич Фабио Валенсия Андерсон Гибсън Нани Бербатов Оуен Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С какъвто и състав да излезем, днес титлата се връща където й е мястото - в ръцете на Фърги. :ourtrophyback:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Братята са задължителни.

Според мен:

Сар

Рафаел
Смолинг
Видич
Фабио

Валенсия
Андерсон
Гибсън
Нани

Бербатов
Оуен

Не мисля, че Оуен ще започне титуляр. Може да вземе участие на даден етап от мача, но чак отначалото не знам. За Берба също имам резерви, но ако той е титуляр или ще е с Чичарито или с Рууни, а може би пак сам. Все пак ако Сър-а наистина ще пуска най-силните, то се знае горе долу как ще е състава. Все пак до финала с Барса има време и днес може да си играят " обичайните заподозрени ", а да почиват другата седмица.

P.S. Сър-а каза на пресконференцията вчера, че ще даде почивка на Саар, така че и това отпада. Редактирано на от Ivan Galabov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единственото, в което съм сигурна относно състава е, че Евра, а може би и ВДС няма да играят. Очаквам Da Silva Bros. + Rio/Vidic + Smalling. За другите не знам, не ми се вярва да поемем какъвто и да е риск и да излезем с напълно различен състав от този срещу Челси. Все пак колкото по-рано си подсигурим нужната точица толкова по-спокойни ще бъдем и ще мислим само и единствено за финала. Няма значение срещу кой играем, дали се борят за оцеляване или за нещо друго - никакво подценяване, важното е да си изпълним задачата. П.П.: Иначе дъното на таблицата е много интересно - шест отбора драпат да се задържат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знаете ли кога е мача ни със Блекпул , ден ? Събота или неделя и ако може часа . 10х

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бербатов да играе със сърце? От колко време гледаш футбол? Играе за отбора, но не играе със сърце ;)
Пример за играч със сърце е Рууни :]

ФАКТ !

Бербо няма да играе бе, спрете се..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Знаете ли кога е мача ни със Блекпул , ден ?
Събота или неделя и ако може часа . 10х

Другата неделя в 18 часа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя Съро,пак не пази играчите за финала... и с резервите ще бием днес,ами ако се контузи някой важен играч?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може ли някой да каже кои играчи от нашият отбор са с 8 и 9 мача през сезона за ВЛ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя Съро,пак не пази играчите за финала... и с резервите ще бием днес,ами ако се контузи някой важен играч?

Е ти пък кво искаш да ги замрази в камери до 28ми ли? Нали трябва да се поддържа формата , по 1 мач на седмица няма да им навреди.Недей подценява Блекбърн и от по-слаби отбори сме падали.Аз съм твърдо против включването на Кушчак и други резерви, струва ми се прекалено рисково.Нека си осигурим титлата пък , Фърги да влиза срещу Блекпуул ,ако ще.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс: Тази титла е благодарение на Бербо, Чичарито, Видич... на всички

Опитният халф на Манчестър Юнайтед определи успеха като изцяло отборен

Ако Манчестър Юнайтед спечели рекордната си 19-та титла, то тя ще бъде изцяло отборен успех и нито един футболист не може да бъде отличен повече от другите, категоричен е Райън Гигс. Халфът, който макар и още на терена, вече е със статут на легенда на Олд Трафорд и за него трофеят ще бъде 12-ти.

До края на сезона Червените Дяволи имат гостуване на Блекбърн и домакинство на Блекпул, но каквото и да става, през този сезон Юнайтед побеждаваше предимно като едно цяло, а не благодарение на някой от футболистите си.

"Тази титла беше изцяло отборен успех. Ако попитате 10 души, кой е играч на сезона, вероятно ще получите 10 различни отговора", споделя Гигс и допълва: "Нани беше важен с головете и асистенциите, Димитър Бербатов с головете си, Хавиер Ернандес направи невероятен дебютен сезон, Видич бе брилянтен както винаги, Валенсия се върна във важен момент, а Ван дер Сар бе постоянен. Списъкът продължава, но никой не може да бъде отличен повече от другите."

"Според мен, заслужаваме титлата поради няколко причини. Имахме някои невероятни мачове, но трябва да отбележа умението ни да достигнем искания резултат и когато не играем добре. Разбира се, не слагаме тигана, защото не сме още шампиони. Но е очевидно, че имаме огромни шансове."

Дори и повторение на миналогодишното 0:0, което Блекбърн и Юнайтед сътвориха на "Иууд Парк", ще бъде достатъчно на Червените Дяволи да се окичат със златните медали. А колкото по-рано бъде спечелена титлата, толквоа по-добре, защото на 28 май предстои финал за Шампионската лига рсещу Барселона.

"Надяваме се да успеем още този уикенд. На "Иууд Парк" винаги е тежко, а и Блекбърн ще се бори за живота си. Те са ни и местен съперник, но ние сме в добра форма, играем силно и сме уверени в победата", завършва Гигс.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може ли някой да каже кои играчи от нашият отбор са с 8 и 9 мача през сезона за ВЛ?

Players used this season UNDER 10 apps: Bebe (2), Brown (7), Hargreaves (1), Kuszczak (4), Kiko (7), GNev (3), Obertan (7), Valencia (9)....Everybody else has qualified. That includes Evans (11), Fabio (10), Gibson (12) and Owen (10).

Кофти за Браун.. най-много да ги направи 9. Редактирано на от United1878

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой ще може ли да постне добър линк с мача, че скапаните Blizoo са пак в "авария". Благодаря на отзовалия/те се. :) Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this