Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Blackburn Rovers - Manchester United

Препоръчани публикации

Един Х като направим и вече сме шампиони да не забравяме че и на 90% ще спечелим като ги наплашихме първият мач като ги надиграхме със 7:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача е важен , но не толкова колкото да излезем без контузени от него и така до финала , но трябва да си грабнем шанса и точката /поне/ . Да пуска вс без Гигс , Рууни и Евра . И да играят за Бербата , да покажат колко го ценят .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички веселия ще бъдат официално потвърдени , когато спечелим точки в този мач.Ще бъде трудно , но не и невъзможно , но със сигурност Блекбърн няма да ни се дадат лесно.Все пак смятам , че ще ги бием и то с убедителен резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дано пусне Бербо поне заради онези 5 гола :)

Ще го пусне, нали голмайстор ще го правим. ;) Следващите два мача отбора трябва да играе за него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За него... по-скоро той трябва да играе за отбора.Чичарито ще го задмине.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо винаги играе за отбора, време е малко и отбора да поиграе за него. Няма да си играя да пиша глупости ами ще ти дам да гледаш това клипче, малко е старичко, но му хвърли един поглед. http://vbox7.com/play:a4656309 На абсолютно същото мнение съм като Слави.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължително трябва да пусне Бербо , още повече че Тевез снощи записа първите си минути след контузията, да не стане някъв филм да го изпревари :D!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бербо винаги играе за отбора, време е малко и отбора да поиграе за него. Няма да си играя да пиша глупости ами ще ти дам да гледаш това клипче, малко е старичко, но му хвърли един поглед. http://vbox7.com/play:a4656309 На абсолютно същото мнение съм като Слави.

Ти май доста бързо забрави какво направи Роналдо за нас :shocked: :shocked: Или може би си фен на отбора от 3-4 месеца.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти май доста бързо забрави какво направи Роналдо за нас :shocked: :shocked: Или може би си фен на отбора от 3-4 месеца.

Роналдо е дал много на отбора това е факт, няма какво да спорим. Аз няма да кажа лоша дума за него. Опитвам се да кажа, че Бербатов е отборен играч и играе със сърце и душа за отбора си. Роналдо играе със сърце и душа за себе си, но какво лошо има в това. Факт е, че отборът по негово време мачкаше. Роналдо иска да бъде най-добрия, всъщност кой не иска, не можем да го обвиняваме за това. Това са неговите цели и един човек когато иска да постигне нещо трябва да се бори. Това не го прави по лош футболист. Трябва да се отнасяме с нужното уважение и към двамата, това са велики играчи. Всеки от тях е специален по свое му. Аз все пак предпочитам отборният играч, той гони слава за отбора си. Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роувърс са в тежко състояние , много лесно може да се наредят до последните пет отбор ако не играят на предела от възможностите си . Тук дадат ли мача след това отиват на Уулвс . Едва ли ще искат да треперят до края . Все пак дано си вземем точката , по важното обаче за мен е да се разминем без контузени и да можем да играем с най доброто с-у Барса .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да отмъстим за резервите.Все пак вчера са паднали на Олда. Редактирано на от iv0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мача е много корав Х, якото е, че тва ни урежда перфектно. Купата няма да ни я дадат на "Иууд Парк", така че срещу Блекпул на ОТ ще има голямо парти :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ман.Ю взима 3 точки и става безспорният шампион в Англия !!! :champs (13): :champs (13): :champs (13): :champs (13): :champs (13): :champs (13): :champs (13): :champs (13): :champs (13):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно пък СлаГи Трифонов е най-големия лицемер и интересчия в България,неговото мнение е толкова меродавно и обективно,колкото това на Ахмед Доган или на Серьожата Станишев :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ся па спора Роналдо-Бербатов възраждаме тука хахаххах, нали беше на мода Бербатов-Чичарито бе ? Много бързо ви омръзна та се върнахте на Роналдо. Ми аре тогава да дадеме малко тон: "Бербатов трябва да играе вместо Рууни! Рууни беше в супер тъпа форма в началото, а Бербо изкара целия сезон и ся трябва да играе на негово място, независимо от форми морми а у.!" А ся да видиме :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ся па спора Роналдо-Бербатов възраждаме тука хахаххах, нали беше на мода Бербатов-Чичарито бе ? Много бързо ви омръзна та се върнахте на Роналдо. Ми аре тогава да дадеме малко тон:

"Бербатов трябва да играе вместо Рууни! Рууни беше в супер тъпа форма в началото, а Бербо изкара целия сезон и ся трябва да играе на негово място, независимо от форми морми а у.!"

А ся да видиме :D

Ааааа не, Берба е дърво :mood (35): :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма никакъв спор Роналдо-Бербатов, просто ме издразни, че човек от форума прати някъв клип на Педал Трифонов.... То тоз гей гледа фурбол 5 пъти в година после ще ми прави коментари :D:D хахахха да си гледа шоуто, пък после футбола. Или по скоро въобще да не се занимва с футбола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Педал Трифонов.... То тоз гей гледа фурбол 5 пъти в година после ще ми прави коментари :D:D хахахха да си гледа шоуто, пък после футбола. Или по скоро въобще да не се занимва с футбола.

Пък и "шоуто" ако спре ще е прекрасно!
Да не говорим, че само я използва темата, за да се изкара "велик" накрая! :mood (17):

"... Аз предпочитам да си общувам с велики хора... (тц) Отборни играчи. И аз самият съм такъв." :mood (4): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе хора клипа го дадох с цел да кажа, че Бербатов играе със сърце и душа за отбора си. Това няма нищо общо с Роналдо просто клипчето е и за него, можеше на мястото на Роналдо да е всеки един футболист, чиста случайност. Аз си гледам и коментирам Бербатката. Колкото до шоуто на Слави, то вече наистина стана много тъпо, но не ми се вярва, че ще го свалят от екран.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма никакъв спор Роналдо-Бербатов, просто ме издразни, че човек от форума прати някъв клип на Педал Трифонов.... То тоз гей гледа фурбол 5 пъти в година после ще ми прави коментари :D:D хахахха да си гледа шоуто, пък после футбола. Или по скоро въобще да не се занимва с футбола.

Той може да гледа футбол 5 пъти в годината, но човека си е прав. Бербатов играе със сърце за отбора си. Ти не си ли съгласен?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той може да гледа футбол 5 пъти в годината, но човека си е прав. Бербатов играе със сърце за отбора си. Ти не си ли съгласен?

Бербатов да играе със сърце? От колко време гледаш футбол? Играе за отбора, но не играе със сърце ;)
Пример за играч със сърце е Рууни :]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this