Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Blackburn Rovers - Manchester United

Препоръчани публикации

Гигс: Ще бъде голямо постижение да бием Ливърпул по титли

Уелсецът вярва, че Юнайтед ще узакони трофея си на "Иууд Парк" още в следващия мач

Живата легенда на Манчестър Юнайтед Райън Гигс призна, че фактът, че неговият отбор ще изпревари Ливърпул по спечелени титли във Висшата лига, е нещо наистина много голямо.

Червените Дяволи са само на точка от рекордната си 19-а титла в шампионата и едва ли тимът ще се издъни до края.

Вчера Юнайтед успя да победи втория в класирането Челси с 2:1 и по този начин на 99,9 процента си осигури трофея от Висшага лига.

"Ливърпул е най-големият конкурент на Юнайтед в исторически план и наистина ще бъде голямо постижение, ако успеем да спечелим 19-ата титла. Тя е много близо", коментира Гигс, цитиран от "Скай Спортс".

"Ние почти сме я взели, макар че математически нещата още не са приключили в наша полза", добави бившият уелски национал.

"Ще се опитаме да победим Блекбърн Роувърс в следващия мач на "Иууд Парк" и да узаконим титлата си през този сезон. Очаквам атмосферата да бъде невероятна. Както винаги ние ще търсим победата, тъй като Манчестър Юнайтед не се задоволява с равенства", каза още той.

Към днешна дата Червените Дяволи са лидери в класирането и имат в актива си 76 точки, вторият Челси пък има 6 точки по-малко.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба ще е 100% титуляр, може да излезем и с 4-5-1, както при реванша с Шалке. п.п. От колко е финала на ФА ? нали е на 14 и той.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[quote name='Banky' date='May 9 2011, 02:13 PM' post='364807']
Да бием,че да видим с/у Блекпул СЪРА дали ще влезе в игра,както беше казал :D :D :D
[/quo

Не ми се вярва да влезе в игра,но много ми се иска ,ще бъде незабравима гледка:)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсурд това да е състава... Има правило,че във всеки мач на ПЛ трябва да играеш с най-доброто,което разполагаш,освен тва в събота ще има точно 2 седмици до мача с Барселона,не вярвам отсега да се пазят титулярите за тоя мач,евентуално срещу Блекпул ше им се даде почивка на част от титулярите. Все пак титлата все още не е спечелена на теория и предполагам всички искат това да стане идната събота,а не да се чака до Блекпул. И във връзка със спора за даване на златен медал - да,в Англия все още важи правилото за минимум 10 изиграни мача от 1 футболист за да получи златен медал накрая. Оуен има точно толкова,ако не се лъжа. Така че най-сетне (бивш) играч на Ливърпул ще може да се нарече шампион на Англия,нещо което е немислимо,ако не е в Юнайтед :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абсурд това да е състава...

Има правило,че във всеки мач на ПЛ трябва да играеш с най-доброто,което разполагаш,освен тва в събота ще има точно 2 седмици до мача с Барселона,не вярвам отсега да се пазят титулярите за тоя мач,евентуално срещу Блекпул ше им се даде почивка на част от титулярите. Все пак титлата все още не е спечелена на теория и предполагам всички искат това да стане идната събота,а не да се чака до Блекпул.

И във връзка със спора за даване на златен медал - да,в Англия все още важи правилото за минимум 10 изиграни мача от 1 футболист за да получи златен медал накрая. Оуен има точно толкова,ако не се лъжа. Така че най-сетне (бивш) играч на Ливърпул ще може да се нарече шампион на Англия,нещо което е немислимо,ако не е в Юнайтед :mood (22):

Е т'ва не е ли силен състав ебати ?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абсурд това да е състава...

Има правило,че във всеки мач на ПЛ трябва да играеш с най-доброто,което разполагаш,освен тва в събота ще има точно 2 седмици до мача с Барселона,не вярвам отсега да се пазят титулярите за тоя мач,евентуално срещу Блекпул ше им се даде почивка на част от титулярите.

:mood (31):

Schmeichal
Neville Stam Rio Irwin
Ronaldo Scholes Keane Giggs.
Cantona
Rooney

така?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни се нуждае от почивка, според мен няма да играе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рууни се нуждае от почивка, според мен няма да играе.

И аз мисля, че Рууни няма да играе. Просто няма смисъл от него в тоя мач. Единия нападател 100% ще е Бербо, а другия сигурно Оуен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че Рууни няма да играе. Просто няма смисъл от него в тоя мач. Единия нападател 100% ще е Бербо, а другия сигурно Оуен.

аз смятам че руни ще почива..няма смисъл да се рискува срещу тея дърводелци да го контузят..бербо ще вкара 2 гола и 1 гол на Нани..1:3 точен резултат :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една,прсото една единствена точица до славата.Момчетата трябва да я вземат,за да свалят напрежението,да имат време да и се порадват и после да се подготвим подобаващо за Барселона. Да попитам само,предвидено ли е (ако я спечелим на 100% разбира се) да ни се връчи титлата на стадиона на Блякбърн или ще го оставят за последния кръг ,за театъра? Питам,понеже в събота е и финала за ФА Къп и е малко калабалък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Титлата ще я дадат в последния кръг - това обявиха от ФА. И по-добре така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич се готви за парти насред Иууд

Неманя Видич иска още в събота срещу Блекбърн, Юнайтед да станат шампиони на Англия.

Защитникът не иска надпреварата да продължи до последния ден, когато Юнайтед приемат застрашения от изпадане тим на Блекпул, след като победата над Челси ги доближи на крачка от рекордната 19-та титла.

Нулевото равенство на "Иууд Парк" миналият сезон се оказа решаващо за четвъртата подред титла на Червените Дяволи. Съботната визита ще е идеалното отмъщение, но сега вече същият резултат ще е достатъчен за спечелването на шампионата.

"Мисля, че шест точки аванс два кръга преди края са напълно достатъчни," заяви Видич за MUTV.

"Очевидно е, че трябва да излезем срещу Блекбърн с мисълта за вече спечелена титла. Не искаме до чакаме до последно. Имаме огромно предимство и сме почти победители."

"Най-важното е да спечелим купата. Да бъдеш капитан на Манчестър Юнайтед е голяма чест, но да вдигнеш трофея е дори по-голяма."

"Надявам се да играем добре в предстоящия двубой и да празнуваме още срещу Блекбърн."

Сръбският защитник се възхити на решението на Сър Алекс Фъргюсън (което се оказа правилно) да направи промени в състава за полуфиналния сблъсък срещу Шалке насред Олд Трафорд.

"Понякога си мисля, особено в края на сезона, че натоварването не е толкова физически, колкото психически," добави той.

"Мениджърът усети, че отбора има нужда от почивка и резултатът беше налице - бягахме много, имахме енергия и не се раздавахме през целия двубой.

"Мисля, че това беше страхотен ход от страна на мениджъра и щом печелим мачове, значи решенията са добри, но сме късметлии, че този път бяха правилни."

http://www.manutd-bulgaria.com/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Титлата ще я дадат в последния кръг - това обявиха от ФА.
И по-добре така.

Ясно.Сега прочетох същото и в офицялния сайт.Ми така ще е най-добре,да я вдигнем пред 76 хиляди наши фенове,на нашия си стадион.Но,искам да я спечелим още този уикенд и последния мач да е с мисъл само за партито
и преди него да сме започнали вече подготовката за Барса.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс може да пусне който си иска, тъй като неведнъж пуска "Б"-отбора през последния месец.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВДС ---> Рафаел - Смолинг - Видич - Евра ---> Валенсия - Скоулс - Андерсон - Нани ---> Рууни - Чичарито 0:4 и Флетчър да поиграе 30-40 мин. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всъщност има множество вариянти и също тълкувания,кои да играят до края на сезона. От една страна,титлата все-още не е наша математически и трябва да я спечелим,па макар да ни трябва и един равен,отборите с които играем се борят за своето оцеляване и няма да са със смъкнати гащи.От друга страна,найстина е важно да са ни налични всички футболисти за финала в ШЛ и има известен риск някои да получат контузии и няма да е лошо да бъдат запазени,но пък макар,че е края на сезона и има умора,то по-този начин рискуваме определени играчи да излязат от ритъм,като не игратя чак до 28.05.Сега вече календара се поразреди и имаме по мач на седмица и доволно време за възстановяване.Ако на някои момчета не им стига по мач или два за златен медал,е хубаво да получат шанс.Флеч трябва да играе и в двата по 90 минути ,ако е готов,за да натрупа практика,щото ще има важна роля за финала.Бербатов , предполагам ще играе,за да може да увеличи головата си сметка.Има и още и още и изводи могат доста да се направят.Все пак нека се доверим на мениджъра и щаба,те са там,в кухнята,значт състоянието на играчите си и какво е нужно да се напорави ,че да си спечелим титлата и отбора да излезе максимално подготвен за суперфинала с Барселона. п.с. Ако някой може да налучка състава на Фърги за оставащите два мача в първенството,го признавам за гении и препоръчвам за наследник на старчето ни. :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че има кой знае какво да се мисли това кой да е на терена срещу Блекбърн - всичко зависи от плановете на сър Алекс за финала. Тези със скорошни контузии и/или много мачове през последните месеци ще почиват (Фърдинанд, Парк и т.н.). Тези, които напоследък не попадат в титулярния състав кой знае колко често, но има вариант да се появят срещу Барселона, ще играят, защото имат нужда от минути на терена (Бербатов, Андерсон, Нани). Като се вземе предвид, че мачът срещу Блекпул е седмица преди този срещу Барселона, повечето от титулярите сигурно ще са в игра за да не загубят ритъм. Има ли някакви новини за контузиите на Евра и О'Шей?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Флетчър ако ще играе поне няква част от финала задължително титуляр, бих казал дори и в двата мача...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво става наистина с Евра и Ошей, ще могат ли да играят на финала с Барса. Дайте някакво инфо, че аз нищо не мога да намеря.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън беше казал, че Евра ще е готов още за мача с Челси. Явно в крайна сметка още не е бил готов на 100% за неделя, но едва ли е нещо сериозно. Иначе за Блекбърн предполагам, че ще излезем със състава от мача с Челси. Нямаме мач през седмицата и едва ли ще се подцени тоя мач. Няма да е много приятно титлата да се чака до последния кръг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this