Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United 2 - 1 Chelsea

Играч на мача?  

176 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Честита титла !!!!! САФ И ГИГС СА ОГРОМНИ !!!! ПОКЛОН
МАНЧЕСТЪР 19 ЮНАЙТЕД

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НЯМАМ ДУМИ, ВЕЛИКИ, ВЕЛИКИ ВЕЛИКИ, 19,19,19,19,19,19,19 !!!!!!!!! ПАРК Е ВЕЛИК, ГИГС Е БОГ, РУНИ Е МАШИНА, РЕВЕ МИ СЕ ЧЕ ВДС СИ ОТИВА :( ВСИЧКИ БЯХА ТИТАНИ....И ВСЕ ПАК ДА ОТБЕЛЕЖА... ДЖОНИ ИГРА КАТО МЪЖ!!!!!!!!!!!!!!!! ВСЕ ТАКА ОТ СЕГА!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:anti (3): Честито на всички! Отборът с най-много титли - официално факт(след мача с Блекбърн)!!! Перфектно първо полувреме и ненужно отпускане през второто... Къде са сега всички долни мишки, които говореха, че Бербатов за нищо не става, защото е изпуснал две положения ? Рууни какво направи ? Пропусна на празна врата, като имаше още 2 положения и също така Ернандес изпусна 3 положения ? Нали сте обективни, а къде сте сега ? Лицемери и комплексари...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:anti (3):

Честито на всички!
Отборът с най-много титли - официално факт(след мача с Блекбърн)!!!
Перфектно първо полувреме и ненужно отпускане през второто...

Къде са сега всички долни мишки, които говореха, че Бербатов за нищо не става, защото е изпуснал две положения ?
Рууни какво направи ? Пропусна на празна врата, като имаше още 2 положения и също така Ернандес изпусна 3 положения ? Нали сте обективни, а къде сте сега ? Лицемери и комплексари...

Колега, нека не сега, след такава емоция... Има време... ;) Честито!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колега, нека не сега, след такава емоция... Има време... ;) Честито!!!

Знам, че не сега е времето и мястото, но мразя мишкарите и искам справедливост!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Къде са сега всички долни мишки, които говореха, че Бербатов за нищо не става, защото е изпуснал две положения ?
Рууни какво направи ? Пропусна на празна врата, като имаше още 2 положения и също така Ернандес изпусна 3 положения ? Нали сте обективни, а къде сте сега ? Лицемери и комплексари...

Сега не е момента, но е прав.

ЕВАНСССС!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лицемери са, да! Но няма да им позволя да ми развалят кефа!! :champs (14): :champs (14): :champs (14): :champs (14): :glory (26): :champs (13): :anti (6): п.п Снимка с прегръдката м/у Чичаро и Берба ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Невероятен Парк <3. Прекресан мач, честита победа на всички и дано се представим на ниво и срещу Барселона :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Саар как се изгаври с тях в края, иронично "избърса" пот от челото си след жалък опит да бъде преодолян почти от центъра. Ако някой намери gif на този момент, ще бъде доста добре. :mood (33): Момента с Луиз и татко Карло също си заслужава. "Защо аз" ? :mood (33): Не е като Уеб да не им спести две дузпи и едно изгонване, но този път еуфорията е завладяла всички ни и това остава на заден план. 19 > 18 !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито! Ето това е любимият ти отбор да те направи щастлив, даже много повече от щастлив. Не мога да опиша радостта си- огромна е. Обичам ги всичките! Вече може да си честитим титлата, нямам търпение да ни я връчат. Иначе чувствата ми са смесени заради Едвин, страшно много ще липсва на всички ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита титла, дяволи! Може ли само някой да ми намери gif от момента, в който Руни помля Луиз с коляно напред... Много ме зарадва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито и от мен на всички! Страхотен мач изиграхме и не оставихме никакво съмнение кой е истинският шампион. Даже можеше да ги разгромим, но Рууни и Чичарито не бяха достатъчно концентрирани пред вратата, но пък показаха огромно желание и движение. Валенсия отново беше феноменален, направи за смях Ашли Коул. Парк също вършееше по целия терен, Карик беше почти безпогрешен. Гигси отново показа магия и няколко невероятни шпагата. Защитата ни беше страхотна и Вида и Рио и останалите. Между другото много ми хареса финта на Вида - повежда си с крак топката и с тупаница елиминира противника! Това е истинският капитан! Ван Дер Саар само показа колко много ще ни липсва с поредните си изключителни и в същото време безкрайно хладнокръвни прояви. Много съм щастлив. :glory (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:anti (3):

Честито на всички!
Отборът с най-много титли - официално факт(след мача с Блекбърн)!!!
Перфектно първо полувреме и ненужно отпускане през второто...

Наистина не е сега времето.

Честита титла на всички. :champs (14): :champs (14): :champs (14): МОМ. ПАРК тва момче беше навсякъде. :mood (28):
Този сезон направихме няколко уникални работи.
1: Бербатов вкара 3 на Ливърпул.
2:Бербатов вкара 5 на Блекбърн.
3:СЪРО ШЕ ИГРАЕ ЦЕНТРАЛЕН НАПАДАТЕЛ В ПОСЛЕДНИЯ МАЧ. :mood (28): Редактирано на от axsel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Саар как се изгаври с тях в края, иронично "избърса" пот от челото си след жалък опит да бъде преодолян почти от центъра.

Тва не му е за сефте, имаше един мач срещу Фулъм май преди 2 сезона, топката мина до гредата и той на камерата направи супер луда физиономия. http://i41.tinypic.com/vxhp45.gif :mood (35): Редактирано на от Rooney90

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Glory Glory Man United,Glory Glory Man United,Glory Glory Man United! Честита рекордна 19 титла на всички фенове! Благодаря ви за всичко момчета, ВИЕ СТЕ ВЕЛИКИ!!! Поклон пред целия отбор, донесъл ни толкова много радост!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Red-devil9
Просто днеска ми напълниха душата с тази игра. Тотално смачкаха Челси с игра!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слава и чест!! Просто сме си МАШИНИ!!! Посрещнете шампиона на Англия :champs: :ourtrophyback:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това, почти сигурно, бе последният мач на Ван дер Сар на ОТ...

Има още 1 - срещу Блекпул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this