Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

Трябва да си свършим работата, всичко, което каза onyx e толкова вярно. Не може да се надяваме на Х-ове и тем подобни бакалски сметки. Нямаме време за това. Освен това не ми се иска на Иууд Парк да сме длъжни да взимаме 3-те точки, в предпоследния кръг от сезона - НЕ МЕРСИ. Трябва още в мача с Челси да си оплетем кошницата.

Аз съм по-склонен да вярвам, че ще бием Челси отколкото Блекбърн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хайде наште ! Този мач е важен и със сигурност си го взимаме, ако съдиите не им помагат на онея помаци :@ ! Зимаме го и гледаме към НАЙ-ГОЛЕМИЯ трофей в Европа :) Glory MU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
----------------------ВДС-------------------- ------О`Шей---Рио---Видич---Евра------ Валенсия---Карик---Андо---Гигс---Парк --------------------Рууни-------------------- Моето предложение за състав...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио: Челси знаят, че можем да ги победим

Рио Фърдинанд вярва, че двата успеха над Челси миналия месец могат да дадат импулс на Юнайтед за победа в неделя.

Преди да спечелят и двата си мача срещу Сините в четвъртифиналите на Шампионската Лига, Червените Дяволи бяха записали три загуби в предишните четири мача - излючение прави двубоя за Къмюнити Шийлд.

Трите поредни поражения в лигата, всяко едно от тях болезнено по свой начин, означава, че Карло Анчелоти има леко предимство срещу момчетата на Сър Алекс. Въпреки това, Фърдинанд вярва, че двата успеха в мачовете от Шампионската Лига са обърнали психологическото предимство в полза на Юнайтед.

"Челси знаят, че ние можем да ги победим", заяви Рио в петък.

"Играхме много добре и в двата мача, особено там на "Стамфорд Брийдж". Дали това, че ги победихме два пъти съвсем наскоро се върти в главите на играчите на Челси, не знам. Но ние ще излезе срещу тях уверени."

Защитникът на Юнайтед каза, че докато неделния сблъсък между съперниците за титла ще бъде "един огромен финал", то след това ще има още работа, която трябва да се свърши.

"Мачът ще бъде от огромно значение за това къде ще отиде титлата", заяви Фърдинанд. "но все още нищо няма да е приключило напълно. След това и два отбора имат още два важни мача. В нашия случай срещу тимове, които се борят за мястото си във Висшата Лига."

Приятелят на Фърдинанд Франк Лампард ще се превърне във враг за пореден път в неделя. Цетралният защитник на Червените Дяволи и полузащитникът на Челси започнаха своите кариери заедно в отбора на Уест Хям, а след това станаха и съотборници в Английския национален отбор. Но Фърдинанд разкри, че двамата рядко контактуват по време на решителната фаза от сезона.

"По това време на кампанията, Франк и аз не си говорим, ако трябва да съм честен", заяви Рио. "Това като неписано правило между нас... по време на сезона си изпращаме съобщения с прогнози си, но когато дойде време за решителната фаза от кампания и ако и двата сме замесени в битката за титлата, не контактуваме помежду си."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Понеже и равен ни стига, мисля, че Сър ще заложи на сигурност. Много народ в средата с мисъл преди всичко да не загубим. В мачовете до сега се видя, че МЮ е по-силният отбор, когато се играе активно. Но пък съдийството е на страната на Челси. Затова и аз бих заложил на сигурността в този мач. Мисля, че фъргюсън няма да рискува. Не ми се дава прогноза, че с Арсенал очаквах поне равен, пък какво стана. Съставът ще го реши Фъргюсън. Мисля, че ще заложи на Видид и Рио, бекове Евра и Фабио, в средата Карик и Флетчър, крила Гигс и Валенсия. Рууни пред вътрешните халфове и самотен напред Ернандес. Нани, Бербатов и Оуен резерви, ако мачът тръгне зле. От този състав може да има ротация само между Нани и Гигс, с цел по-офанзивно начало и ако нещата не тръгнат -свеж Гигс. Бе важното е да не загубим. После имаме с Блекбърн и Блекпуул и ако не загубим, мисля, че сме рекордьори( е :mood (22): Съра ще е :champs (14): рекордьор, а ние ще :mood (28): Редактирано на от vlados

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Манчестър Юнайтед не е отбор за хиксове, не е с такава нагласа, това би било жалко. Тук не става въпрос само за титлата, има нещо повече или поне, според мен е така. Това са Челси, само като чуя тази дума и вътре в мен, напират шепоти и размисли, които крещят "победа", "смазване", "разруха".. аз лично, не очаквам нищо.. освен една качествена победа, над тези милионерчета :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Рууни и Евра са добре, ще играят срещу Челси

Имаше съмнения, че двамата могат да пропуснат дербито, но Фъргюсън ги опроверга

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън потвърди, че Уейн Рууни и Патрис Евра ще бъдат на разположение за двубоя срещу Челси през уикенда.

Червените Дяволи трябва на всяка цена да спечелят срещата, за да могат да увеличат шансовете си за титла във Висшата лига.

Двамата асове на английския гранд имаха проблеми и се очакваше, че ще бъдат под въпрос за сблъсъка със "Сините".

В крайна сметка обаче се оказа,че те ще бъдат на линия за двубоя на Олд Трафорд.

"Патрис бе ритнат лошо срещу Шалке и бях готов да го заменя, но той ми каза, че всичко е наред и доигра мача", коментира сър Алекс, цитиран от "Сън".

"Уейн също е добре и ще бъде на линия за Челси", добави шотландският специалист.

Новината, че двамата ще бъдат на разположение на отбора за предстоящото дерби, е меко казано страхотна за всички привърженици на Червените Дяволи.

Към днешна дата разликата между Юнайтед и Челси е само три точки, но при победа отборът на Фъргюсън на 99 процента ще си гарантира титлата.

gol.bg

...

Нани: Имаме психологическо предимство пред Челси

"Мачът ще бъде труден, но ако играем нашата си игра, тогава няма да имаме проблеми", вярва португалецът

Крилото на Манчестър Юнайтед Луиш Нани смята, че той и съотборниците му имат психологическо предимство пред предстоящия си съперник Челси.

Двубоят между двата тима ще бъде решаващ за титлата във Висшата лига. Към момента Червените Дяволи са лидери в класирането и водят с три точки пред лондончани, но при успех за тима на Карло Анчелоти, тогава ситуацията може да придобие пълен обрат.

"Най-важното към момента за нас е мачът с Челси, а не този с Барселона. Още не мислим за финала на Шампионската лига. Ще ни бъде много трудно да надвием отбора на Карлето, но ще играем у дома, а освен това имаме доста добри моменти срещу този съперник", каза португалецът, цитиран от "Сън".

"Знаем, че ако искаме да спечелим мача ще трябва да играем със самочувствие и да вярваме в успеха. Постигнахме много добри резултати срещу този противник в Шампионската лига и мисля, че психологическото предимство е на наша страна", добави ибериецът.

"От нас се иска просто да се концентрираме върху нашата игра и да демонстрираме най-доброто от себе си. Ако го направим, тогава всичко ще бъде наред", завърши крилото.

gol.bg

...

Райън Гигс: Ще се опитаме да убием интригата в шампионата още в неделя

Уелсецът се закани на Челси, надява се той и съотборниците му да сложат край на надеждите на лондончани за титла

Живата легенда на Манчестър Юнайтед Райън Гигс сподели очакванията си преди предстоящия двубой срещу Челси.

Уелсецът е на мнение, че той и съотборниците му трябва възможно най-бързо да убият интригата за титлата във Висшата лига.

Надеждите на Гигс са свързани с успех срещу "Сините" на Олд Трафорд, който до голяма степен ще помогне на Юнайтед да си осигури трофея на 99 процента.

Разликата между двата тима е само три точки, но при победа за гостите от Лондон в предстоящото дерби, тогава Юнайтед може да бъде свален от върха.

"Ще се опитаме да решим нещата в първенството възможно най-бързо. Аз лично се надявам това да стане още в мача с Челси", коментира Гигс, цитиран от "Сън".

"Няма да играем защитно, напротив. Ще атакуваме още от първата минута, както нашият отбор прави, когато играе на Олд Трафорд, добави ветеранът.

"Публиката иска атакуващ футбол. Надяваме се да вкараме голове на Челси по най-бързия възможен начин и да ги победим", каза още той.

"Мачът няма да бъде лесен, тъй като срещу нас ще имаме много силен отбор, който се намира в доста добра форма. Осъзнаваме, че дистанцията между двата тима е твърде малка, но според мен не трябва да се тревожим от това нещо. От нас просто се иска да излезем на терена и да победим", завърши уелсецът.

gol.bg

...

Тери: Няма причина да не повторим успеха си на Олд Трафорд

"Можем отново да бием Юнайтед на техен терен, както направихме през миналия сезон", отсече бранителят

Капитанът на лондонския Челси Джон Тери изрази увереността си, че неговият тим може да повтори успеха от миналия сезон на Олд Трафорд и по този начин да спечели титлата от Висшата лига.

Двата тима се изправят един срещу друг в неделя, а срещата ще бъде решаваща за това кой ще стане шампион на Англия.

Разликата между "Сините" и Червените Дяволи е само три точки, а лондончани имат нужда от задължителен успех, за да заличат пасива от пунктове, с които изостават.

"През миналата година вече показахме, че можем да печелим на Олд Трафорд. Предстоеше ни решаващ мач и успяхме да го вземем, след което станахме и шампиони", коментира Тери пред "ТалкСпорт".

"Няма причина да не можем да повторим това нещо още веднъж и наново да стигнем до победа над Юнайтед на техния стадион. Искам на всяка цена да защитим титлата си и се надявам да успеем да го сторим. Имахме трудни моменти през този сезон, но за наша радост успяхме да се върнем на правия път и отново постигаме победи", добави английският национал.

gol.bg

...

Сър Алекс: Бием Челси и взимаме титлата

"Благодарение на силното представяне на Олд Трафорд сме лидери в класирането", коментира шотландецът

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън е убеден, че неговият отбор ще спечели титлата, ако успее да победи Челси в неделното дерби между двата тима.

Разликата между Червените Дяволи и "Сините" в класирането е само три точки, а при успех на отбора на Фърги, тогава титлата ще отиде на 99 процента на Олд Трафорд.

Ако обаче Челси успее да надделее в сблъсъка, отборът на Карло Анчелоти ще измести своя съперник от първата позиция в класирането.

"Всички сме наясно каква е важността на срещата в неделя", заяви Фъргюсън, цитиран от "Скай Спортс".

"Трябва да изиграем фантастичен мач, за да стигнем до победата. Мисля, че ако успеем да спечелим трите точки в предстоящата среща, тогава със сигурност ще вземем титлата", добави шотландецът.

"За наша радост се справихме добре срещу Шалке през седмицата и някои от основните играчи си отпочинаха, като не взеха участие в изминалия мач", каза още той.

"На практика ще разполагаме с напълно свеж отбор за неделя", не пропусна да отбележи мениджърът на Манчестър Юнайтед.

Червените Дяволи са без загуба през този сезон на собствения си стадион и това дава голямо предимство на състава на сър Алекс.

"Нашата домакинска форма е отлична и това до голяма степен ни помогна да бъдем лидери в класирането", коментира шотландецът.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както знаем мачът е изключително важен за отбора и феновете , мисля обаче ,че за един футболист е дори по - важен - Пол Скоулс! Помните препдолагам, как ни вадеше в началото на сезона? Знаете предполагам как изгаря да играе във всеки мач , знаете също и ,че е на 37 години, така че според мен е изклучително важно за него самият да започне в този мач(Както и във финала с/у Барса). Не почне ли измежду титулярите , мисля ,че ще прекрати кариерата си... А ,начинат ще е ужасен.. Ще напусне Юнайтед като ненужен ,точно както Гари.. Това ще е жалко.. Както и да е.. Излизаме 4-5-1! Надявам се с Гигс ,Скоулс и Карик в Центъра , Валенсия и Руни по крилата,а отпред Бербо Бием и сме шампиони! Глори Глори

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: Челси

Победа над Чесли ще доближи Юнайтед само на точка от титлата...

Форма на двата отбора
Няма как да избягаме от статистиката: Челси спечелиха пет от последните си шест срещи във всички състезания и са на гребена на вълната. Трябва да се отбележи обаче, че единственият мач, в който те не победиха бе срещу Юнайтед. На Олд Трафорд. Междувременно, Червените Дяволи влизат в двубоя след като загубиха последния си двубой в лигата, но в средата на седмицата се класираха за финала на Шампионската Лига.

Контузени и възстановени
Според Сър Алекс, Дарън Флетчър, който се появи в игра за 15-ина минути в срещата срещу Шалке, все още не е готов да започне като титуляр. Полузащитникът пропусна предишните 12 мача заради вирусно заболяване. Мениджърът заяви, че Патрис Евра "би трябвало да е добре", въпреки че получи лека контузия в сряда вечерта, докато на Уейн Рууни бе дадена почивка и се очаква да е в стартовата единайсеторка в неделя. Единственият играч, който не е на разположение, е дългосрочно контузения Оуен Харгрийвс. Челси са в още по-добра форма, като нито един техен футболист не е извън състава или е нужно да преминава късен фитнес тест.

Последен двубой
В класически сблъсък в четвъртфиналите за Шампионска Лига, Юнайтед имаше предимство от един гол преди реванша на Олд Трафорд, където голове на Хавиер Ернандес и Джи-Сунг Парк преди и след попадението на Дидие Дрогба подпечатаха победата с общ резултат от 3:1 и класиране сред последните четири отбора в надпреварата.

Ключов играч
В сравнение с врявата около привличането на Фернандо Торес в последния ден от януарския трансферен прозорец, пристигането на Давид Луиз на Стамфорд Бридж премина почти незабелязано. Но играта, която показа на терена привлече погледите на всички. Бразилският централен защитник се оказа във свои води и впечетли във всички 11 срещи в които участва досега. Забележителен с голямата си коса, Луиз е известен не само с качествата си на бранител, но и с включванията си в атака, като той вече отбеляза на два пъти за Сините.

Цитат
"Трябва да сме фаворити за титлата, само защото имаме преднина от три точки пред втория. Но, както разбрахме в неделя срещу Арсенал, този аванс може много бързо да се изпари. Пред нас стои трудна задача - остават три срещи и драмата предстои." - Сър Алекс Фъргюсън.

Интересни факти
Интересни факти? На кого му пука за тях. Залогът в неделя е само един и това са трите точки. Отборът, който победи е много вероятно да вдигне купата на Висшата Лига. Сблъсъците между Видич и Торес или Лампард и Карик ще са на втори план в този двубой.

Главен съдия
Хауърд Уеб е човекът използван за големите мачове. Смятан от много хора за най-добрият рефер във Висшата Лига, през изминалия сезон и УЕФА и ФИФА признаха талантът на бившият полицай, като той бе избран да ръководи финалите в Шампионска Лига и Световното първенство.

Знаехте ли че?
Последният път, когато Юнайтед допусна гол през първото полувреме на Олд Трафорд в двубой от Висшата Лига бе по време на загубата с 2:1 от Челси миналия сезон, когато Джо Коул шутира покрай Едвин ван дер Сар до близката греда.

Съперници за наблюдаване
Манчестър Сити ще си осигурят място в четворката при оставащи им три мача, ако победят Евертън и Тотнъм загубят домакинството си на Блекпул в събота. Арсенал имат труден сблъсък със Стоук Сити на Британиа Стейдиъм в неделя.

www.manutd-bulgaria.com Редактирано на от sradka1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
може ли някои да ми даде линк или информация за резултатите от срещите през последните 5 години. благодаря ви предварително

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да ги бием най-накрая!!! Досега все Мартин Аткинсан им помага , но тоя път го няма и сега бием ли титлата може да се каже че е наша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Снощи за първи път ми се случи да сънувам футболен двубой. Сънувах втория гол за 2:0 за Ман Ютд срещу Челси. Ернандес се разписа с глава след меле в наказателното. Еми дано се сбъдне :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз долу-горе така ги виждам нещата за утре ... ---------------------Едвин------------------ Шийзи----------Рио-------Вида------Евра Валенсия----Гигси-------Карик-----Нани -------------------------Парки-------------- --------------------Рууни------------------ Като единствено допускам Рууни да е отляво вместо Нани , а отпред да е Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Снощи за първи път ми се случи да сънувам футболен двубой. Сънувах втория гол за 2:0 за Ман Ютд срещу Челси. Ернандес се разписа с глава след меле в наказателното. Еми дано се сбъдне :mood (5):

Дано :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен това трябва да е това състава:ВДС,РАФА,РИО,ЕВРА,ВАЛЕНСИЯ,ФЛЕчАР ИЛИ КАРИК,СКОУС,ГИГС,БЕРБО,РУНИ ама надали ще е този :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-важното може би е момчетата да не играят с нагласата за равенство .. непременно игра за победа и титлата си е наша.. (:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гари Невил: Очаквам страхотно дерби между Челси и Юнайтед

"Червените Дяволи се намират на отлична позиция да атакуват титлата", коментира легендата на гранда от Манчестър

Легендата на Манчестър Юнайтед Гари Невил се наслаждава на борбата за титлата във Висшата лига и очаква класическо дерби между бившия му отбор и Челси.

Двата тима ще се изправят утре на Олд Трафорд в решаващ двубой, който може да определи новия шампион на Англия.

Към момента отборът на сър Алекс води с три точки пред лондончани, но тимът на Анчелоти може да стопи разликата, ако успее да стигне до успеха в предстоящото дерби.

"Ако Юнайтед бе спечелил поне точка при гостуването си на Арсенал през изминалия уикенд, тогава спечелването на титлата щеше да бъде чиста формалност и дербито с Челси нямаше да има толкова голямо значение", призна бившият защитник пред официалния сайт на Червените Дяволи.

"Манчестър Юнайтед прави нещата по трудния начин през този сезон. Мачът в неделя ще бъде много важен и голям. Напрежението преди срещата със сигурност е много голямо и със сигурност има чувство на тревожност и в двата лагера. Очаквам публиката да напълни стадиона и да създаде страхотна атмосфера за футбол. Аз лично очаквам с нетърпение сблъсъка и се надявам да го спечелим", добави Невил.

"Въпреки, че футболистите може би ще бъдат леко притеснени преди мача, заради неговото голямо значение, аз мисля, че ние се намираме на отлична позиция да атакуваме титлата", завърши легендата на Юнайтед.

gol.bg

...

Сър Алекс: Страхувам се от съдийски грешки в дербито срещу Челси

"Хауърд Уеб е най-добрият, но не сме застраховани от грешки", смята шотландецът

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън призна, че се страхува от съдийски грешки в изключително важното дерби срещу Челси, която ще се играе утре на Олд Трафорд.

Двата тима ще излязат в директен мач за титлата във Висшата лига и победителят от двубоя почти сигурно ще успее да си осигури трофея.

Разликата между Червените Дяволи и "Сините" е само три точки, но тя може да бъде много бързо стопена, ако момчетата на Карло Анчелоти стигнат до успеха.

Фърги от своя страна не е никак доволен от съдийството по време на дербитата срещу Челси.

През миналия сезон "Сините" спечелиха титлата, след като надвиха своя противник на Олд Трафорд с 2:1, но попадението на Дидие Дрогба бе от чиста засада.

Преди два месеца пък лондончани стигнаха до нова победа над Юнайтед със същия резултат, като тогава претенциите на шотландеца бяха за спестен червен картон на Давид Луис, който изравни резултата в дербито.

В последния двубой между двата тима от Висшата лига рефер бе Мартин Аткинсън и след мача Фъргюсън се нахвърли върху него заради което бе жестоко наказан.

Утрешното дерби обаче ще бъде свирено от Хауърд Уеб.

"Ако трябва да бъда честен, най-големият ми страх е свързан със съдийските грешки. Едно грешно решение може да ни отнеме титлата. Въпреки това обаче аз смятам, че Хауърд Уеб е най-добрият рефер. Надяваме се да имаме малко късмет в дербито", коментира шотландецът пред "Дейли Меил".

gol.bg

...

Флетчър няма да играе срещу Челси, готвят го за Барса

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Дарън Флетчър няма да започне в мача срещу Челси в неделя. Сър Алекс Фъргюсън все пак призна, че се надява халфът да бъде напълно готов за финалната битка в Шампионската лига срещу Барселона на 28 май.

Флетчър изпусна финала през 2009 срещу каталунците заради наказание, а тежък вирус го изкара от последните 12 мача на Червените Дяволи.

Той записа 20 минути в средата на седмицата срещу Шалке 04. Сър Алекс заяви, че това е първата крачка към пълното му възстановяване за срещата на „Уембли” след по-малко от месец.

„Тези 20 минути му се отразиха добре. Това е стъпка напред, но момчето има още малко работа. Няма да е сред титулярите в неделя. Но тренира добре и си възвръща остротата, нужна за един такъв мач”, коментира мениджърът на Юнайтед.

„Що се отнася до финала в Лондон, той има три седмици. Ако постигнем тази цел, това ще е голям плюс за нас. Флетчър е играч за големите мачове. Имаме гостуване на Блекбърн, домакинство срещу Блекпуул, дори и бенефиса на Гари Невил, така че разполагаме с мачове, които да му помогнат да намери оптималната си форма”, каза още Фъргюсън.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

..абе къде бях чел , че ако на 22 срещу блекпул сме шампиони преди мача ... Сър-о щял да излезе да играе :))

Сензационно: Фърги се завръща на терена

Алекс Фъргюсън е обещал на Иън Холоуей, че внезапно ще се появи на терена срещу Блекпул в последния ден от сезона, ако Манчестър Юнайтед си е осигурил титлата дотогава. Това пише днес британският таблоид „Сън”.

69-годишният Фърги е направил обещанието, когато неговият колега е изразил своето възхищение от начина, по който Юнайтед е преодолял Шалке в полуфиналите на Шампионската лига.

Хололуей обясни: „Отидох да го поздравя за тяхното представяне. Те бяха смайващи.”

„Разговаряхме и той ме попита срещу кой играем. Казах му – срещу Тотнъм и Болтън и накрая срещу теб.”

„Заявих му, че се надявам да са спечелили титлата дотогава и той каза: ‘Ако сме я спечелили, ще играя срещу теб, синко’. Ще го накарам да изпълни обещанието си”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак си направихме сами живота тежък! Цяла година трепетни моменти, молитви, стиснати палци, кутии нервно изпушени цигари и безброй скъсани нерви - но това е, дойдоха решителните ФИНАЛИ!!! Първо утре, а след това и на Уембли - на 28-ми май! Искрено се надявам, че всичко което ни се насъбра в тази година, ще се трансформира в ураган и водопад от екстаз и дива радост и Видич и Бербо ще пият шампанско от купите на Premier League и Champions League!!! Трябва да смачкаме Челси и Барселона - МОЖЕМ ГО!!! Духът на Мат Бъзби бди над Юнайтед, събираме цялата си воля и помитаме всичко по пътя си и купите са наши!!! А утри специално искам Челси в калта - смачкани, смачкани, СМАЧКАНИ, толкова много, че на Давид Луис да му се изправят къдриците! Миналата година за една точка ги изтървахме - сега NO MERCY!!! GLORY, GLORY MAN UNITED!!! :devil3: :greets: :mood (6): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първият финал е днес.Очаквам тежък мач, но дано играчите са спокойни и да се поздравим с победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ае да мрът бе мамицата им, мразя ги, мразя и руската им к***а и испанската, и еврейската и котдивоарската и всички!!!! Победа и нищо друго писна ми от измислени отбори....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this