Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

С един Х или победа си гарантираме титлата! Нямаме загуба на ОТ, кои са тия, че да ни я донесат? Това е мача на сезона за ВЛ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изравяме терена и си взимаме победата , и принадлежащата ни ТИТЛА!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямаме право да падаме за 2ра поредна година и оня дето оправя жените на другите да е с купата. 1Х

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре да ги биеме и да си бетонираме титлата, че аман от тях вече наистина. Цял сезон ние сме на върха, заслужихме си го да му еба майката. Половината отбор почиваше и не игра срещу Шалке, затва съм обнадежден! Дано тоя път няма голове от засади и тем подобни идиотщини.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача на мачовете ! Излизаме и ги убиваме тия нищожества , че взе да ми писва от тях !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко или нищо срещу тези смешници.Титлата ни принадлежи от Нова Година насам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е нашата ''Шампионска Лига'' , нашия финал ! Излизаме достойни за победа и играем за купата , дано спечелим , но без мисъл в нито един момент от мача за равен или за отпускане ,въпреки,че е вариант . Този ни мач решава купата , дано го изиграем възможно най добре . Уеб се надявам да няма тежката дума и да повлияе отново за Челси , дано си вземем мача бе значение със средставата ! Успех на момчетата !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да ги бием тоя мач и да си узаконим титлата, и след това почивка за основните футболисти за големия финал в ШЛ. Имаме да им връщаме от миналата година на тия калитковци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако бием - яко все пак титла, ако не здраве да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аре да ги биеме и да си бетонираме титлата, че аман от тях вече наистина. Цял сезон ние сме на върха, заслужихме си го да му еба майката. Половината отбор почиваше и не игра срещу Шалке, затва съм обнадежден! Дано тоя път няма голове от засади и тем подобни идиотщини.

Абе ние да им набутаме 5 парцала па те нека вкарат 4 от засади.

За мача дано не излезнеме за равен.Момчетата си починаха и трябва от първата минута яка преса и да не им даваме да виждат топка.
Някякси вътрешно усещам че ще си вземем мача не искам да вярвам че няма да станеме шампиони. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Двете победи в ШЛ срещу тия ми доставиха ОГРОМНО удоволствие. Това бяха най-добрите ни мачове този сезон. Видя се, че когато сме мобилизирани и играем, както можем Челси изглеждат като едно средняшко отборче. Този мач трябва да го вземем. НЕ ме интересува как, само да го вземем!!! Ако ще и с половин на нула. Не мога да ги гледам тия изкуственяци долни, не мога да ги дишам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След като стана ясно името на съдията съм малко по спокоен ,че най-вероятно поне няма да ни порежат. Излизаме и бием 2-0.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не трябва да има прошка този мач !

---ВДС---

---Рафа---Рио---Вида---Евра

---Валенсия---Карик---Флетч---Гигси---Нани

---Руни---

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
време е да им развалим напразните надежди на тази синя ззззган Добре дошли в крепостта!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден и много важен мач не трябва да падаме. Навит съм на равен и на победа. Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Със свеж и опитен състав,играем в нашата крепост.Залога е титлата в Премиършип срещу един от най-големите ни дразнители в последно време.Болката от кражбата на Стамфорд Бридж все-още е жива.Има ли смисъл да изреждам още фактори,които ще са причина да сме мотивирани на 100%?Мога само да им кажа на Челси: "WELCOME TO THE HELL" :devil3 :devil3: :devil3::

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямаме право да загубим..трябва да се хвърлим за 100% победа и всичко да се нареди както трябва..челси имат да губят точки в последния кръг на Гудисън, но въпреки това всичко си зависи от нас не трябва да чакаме другите отбори да се дънят..напред към рекордната титла :) !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this