Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Mubg - Data.bg

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

7 май 2011г., Спортна София, 13:00ч. Мачът остава по програма - Байерн искаха отлагане, но ФЕН не се съгласиха. Положението при нас е ... no comment! Иван, Шошо, Петкашев, Краси, Сашо и Дани (най-вероятно) пропускат. Цеци е с контузия, Рамунски не се знае дали няма да има мач от "В" група. Аз съм с бронхит ... Марто, Кунев, Жоро, Чебо, Явор, Светльо, Стефан, Васко и Бойко - който ще идва да казва до утре вечер. Няма да ви звъня на всички по телефоните! Редактирано на от INGILIZ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да нещо за през седмицата - когато и да е само да не е тая събота.....Сигурен съм , че Ингилизов е опитал, но все пак да питам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Контузията ми се оказа не чак толкова лека и отпадам на 100 % , освен това и не съм тичал 10 дни .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Твърде късно е за отлагане и няма никакъв смисъл да искам такова. Играем колкото сме и това е. В крайна сметка накрая на сезона ще сме там където сме заслужили да бъдем. Ако при тези обстоятелства успеем да се спасим - чудесно, ако не - "Б" група. Надявам се в събота да сме поне достатъчно за пълен състав. Дотук положението е следното: Марто, Васко, Светльо, Яшо, Жоро, аз и Ники (който ще закъснее 10-15 мин. заради мач на "Раковски). Чакаме Чебо, Кунев, Бойко и Дани ... Редактирано на от INGILIZ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, поне няма да сме в намален състав. Всички да са там готови в 12:45

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре момци, успех ви желая! Мисля, че следващата седмица ще мога да дойда и аз... ПОБЕДА!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на всички , че успяхте да се съберете!Вярвам , че ще бием!УСПЕХ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За утре оставаме: Марто, Васко, Светльо, Жоро, Ники, Чебо, Кунев, Бойко и аз Дани ще разбере малко преди обяд. Да се надяваме, че ще успее да дойде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Паднахме с 1:0.....на повечето ни явно се беше отразило почивката и агнешкото....без излишни драми, явно толкова си можем. Излязохме в доста осакатен състав и отпред отново нямаше кой да вкарва. На моменти Ингилизов не беше прав да подвиква "Защо не я подаде, а я би", защото голове се вкарват с удари към вратата. Ние сигурно сме отбора с най-малко отправени удари към противниковата врата. Истината е, че сме трагични в завършващата фаза на атаката. Време е да загърбим различията и дразгите в отбора и да потърсим решение на проблема. В този ред на мисли се надявам никой да не се разсърди, ако привлечем двама-трима по-класни нападатели, защото колкото и да се преструваме че не е така ни трябва малко мощ в атака. Като цяло отзад стоим добре...предвид че падаме няколко мача с 1 гол разлика. Все се шегуваме, че излизаме отпред за 0:0 и отзад каквото стане и все това става. Лично на мен Богдан предния път ми хареса.....Сарате също стоя добре в защита. Ако имате някакви противоречия с тези момчета дано ги изгладите, защото на този етап не виждам кой друг може да вземем за следващия сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Паднахме с 1:0.....на повечето ни явно се беше отразило почивката и агнешкото....без излишни драми, явно толкова си можем. Излязохме в доста осакатен състав и отпред отново нямаше кой да вкарва. На моменти Ингилизов не беше прав да подвиква "Защо не я подаде, а я би", защото голове се вкарват с удари към вратата. Ние сигурно сме отбора с най-малко отправени удари към противниковата врата. Истината е, че сме трагични в завършващата фаза на атаката. Време е да загърбим различията и дразгите в отбора и да потърсим решение на проблема. В този ред на мисли се надявам никой да не се разсърди, ако привлечем двама-трима по-класни нападатели, защото колкото и да се преструваме че не е така ни трябва малко мощ в атака. Като цяло отзад стоим добре...предвид че падаме няколко мача с 1 гол разлика. Все се шегуваме, че излизаме отпред за 0:0 и отзад каквото стане и все това става. Лично на мен Богдан предния път ми хареса.....Сарате също стоя добре в защита. Ако имате някакви противоречия с тези момчета дано ги изгладите, защото на този етап не виждам кой друг може да вземем за следващия сезон.

Сега агнешкото и почивката ли са ни оправданието? Преди тях имаше десетки други оправдания. Нищо осакатено нямаше в състава - играем все едно и също нищо. Прав бях да викам "Защо не я подаде" - резултата го потвърждава. Прав съм защото не е само този мач, а почти всеки. Специално тези удари сме ги виждали докъде водят - последно място в класирането и 1 точка цял втори полусезон. Прав съм да викам "защо не я подаде, а би" при положение, че това е най-грешното решение в ситуацията - има свободни хора на по-добри позиции. Няма да вземем нито един мач просто с удари към вратата, а с правилна игра. Подаването на съотборник на по-добра позиция е по-правилно от някакъв удар, който вероятността да влезе е почти нулева още преди да е отправен. Викам, защото говорим едно, а всеки прави каквото си иска на терена. Първото полувреме ви казах 3 пъти да играете на сигурни пасове и да спрете бразилските номера - никакъв резултат! "Петичките" продължиха до последно и нито едно такова подаване не мина. Интересно ми е как се вписва в понятието "отборна игра" репликата "Е, за к'во да ти я давам дори да си свободен"? Страхотно е да знаеш, че съотборника ти има такова "доверие", стимулиращо, а? Затова викам - тъпо е, обидно е и не води до нищо добро в играта. Станаха банални глупости от рода на "аз тия ги бия" и "така съм я решил". Ами не ги бий щото не влизат и няма полза - т.е. грешно решение. Е, там ни е проблема - всеки мач повтаряме едни и същи множество грешни решения. След мача "е, не върза", "нямахме късмет", "тоя ако беше дошъл", "онова ако не беше влязло" ... и продължаваме да не подаваме защото ще имаме дежурно оправдание.
Очевидно не вкарваме, но не съм сигурен доколко проблемът е в липсата на реализатори. Иван по цял мач ръкомаха с надежда някой да му подаде и когато се случи (по рядко от минаването на Халеевата комета) изтърва едно положение и вече е проблем на отбора. Да си помисли човек, че толкова не си може. Да, де, ама аз съм го виждал да вкарва много, бе?! Значи може. И това не се отнася само за Иван.
Богдан и на мен ми хареса - може да си спира топката, бори се, раздава пасове по конец. И след тях стават голове. А! Пасове - голове ... пасове - голове. На нас ни лиспват вторите защото се опитваме да си спестим първите. Аз нямам противоречия с никой - смятам, че и двамата със Сарате имат място в отбора и съм им го казал. Друг въпрос е дали ще искат да дойдат. Трети въпрос е, че дори да дойдат няма да ни оправят резила от този сезон.

П.П. За една контрола в сряда не можем да съберем 10 човека от 20. Същото е отношението и към мачовете - колкото да минат, а за излагацията имаме оправдания и клишета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес имате ли организация да гледате мача някъде....Харп-а????

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове