Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Schalke 04

Препоръчани публикации

Абе при тоя почти решен мач е нормално да се пускат твърди резерви като Берба и Нани :mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво ще правим с Барса ? :mood (27):

Квото направихмне 2008ма срещу тях пак в Англия - победа и после ни дават Купата :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Квото направихмне 2008ма срещу тях пак в Англия - победа и после ни дават Купата :mood (28):

С тия съдии тяхните и аз взех да се чудя... Освен да си доведем наши на Уембли :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днеска още първото полувреме трябва да решиме мача (поне 4-0 да е общия резултат).Близо сме до финала и искаме отмъщение!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че това е мача, в който Бербатов би могъл да си направи 6-те гола :D

Те тия 6 гола са за ВЛ а не за ШЛ.

Относно мача трябва да подходиме много сериозно да не изядеме дървото. Редактирано на от axsel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По възможност вкарваме гол като любезни домакини още от съблекалните, за да им "улесним" живота. На ОТ е логично да вкараме повече, но не бих подценила Нойер, а и не вярвам, че Шалке ще покажат отново същата игра, която видяхме миналата седмица. Дори още не мога да повярвам, че се представиха толкова слабо. Предполагам, че освен в нападение ще има промяна и в защита ... не знам дали сър Алекс няма да пусне Кушчак. Всъщност очаквам или промяна при централните защитници или на вратарския пост, но и двете - едва ли. Ще дам моето предположение за стартовия състав, а дали ще позная и половината е съвсем друг въпрос. :mood (17): ВДС/ Кушчак - Рафаел Смолинг Видич Евра - Валенсия Карик Флетчър Нани - Оуен Бербатов Може и при по-смел поглед над нещата сър Алекс да пусне Обертан, но ... по-добре като резерва. :mood (20): Съмнявам се Валенсия и Флетчър, а може би дори Бербатов да изкарат пълни 90 минути. Валенсия може да е машина, но все пак предстои тежък мач, а той натрупа доста игрово време като се има предвид контузията, която доскоро лекуваше. Флетчър има нужда да поиграе, но 180 минути за една седмица вероятно ще му дойдат в повече. Мисля, че целта е ясна - да си подсигурим максимален брой свежи футболисти за мача в неделя, без да подценяваме Шалке.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Довечера чакаме гол номер 300 за Юнайтед в ШЛ.Тва се пада първия гол, който ще вкараме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чета и ви се чудя, Хей все пак играем полуфинал и то с Германци.Мачът е повече от решаващ какво чета тука протоколен мач- такова нещо няма мачът е полуфинал . Всяко едно подценяване води до какво беше а какво стана. Вижте си постовете преди и след мачове когато е имало изненади и ще видите, че те не са хич малко. Така че довечера ни чака яка битка. Другото е само летене в облаците . P.S. Картинката с 19-ката е хубаво да се махне поне до след мачът с чукчетата да не предизвикваме дяволът . Иначе днес купувам 42 инчовия телевизор три каси бира и мезетата и викам онова чукче комшията да му покажа как се играе футбол. В неделя сме пак двамата и тогава дано не яде бой, щото предния път малко остана да лети през четвъртия и една седмица бягаше от мене и се криеше като партизанин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чета и ви се чудя, Хей все пак играем полуфинал и то с Германци.Мачът е повече от решаващ какво чета тука протоколен мач- такова нещо няма мачът е полуфинал . Всяко едно подценяване води до какво беше а какво стана. Вижте си постовете преди и след мачове когато е имало изненади и ще видите, че те не са хич малко. Така че довечера ни чака яка битка. Другото е само летене в облаците .

P.S. Картинката с 19-ката е хубаво да се махне поне до след мачът с чукчетата да не предизвикваме дяволът .

Иначе днес купувам 42 инчовия телевизор три каси бира и мезетата и викам онова чукче комшията да му покажа как се играе футбол. В неделя сме пак двамата и тогава дано не яде бой, щото предния път малко остана да лети през четвъртия и една седмица бягаше от мене и се криеше като партизанин.

Много трудно Шалке би ни отстранил с оглед показаното от първия мач. Все пак работа е на футболистите да не подценяват отбора им ,а не на феновете :D ,на нас ни е позволено.Истинският въпрос беше зададен по-горе- какво ще правим с тая проклета Барса? Редактирано на от Yovo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

... Истинският въпрос беше зададен по-горе- какво ще правим с тая проклета Барса?

Едно от нещата е да не им се връзваме на циркаджииските изпълнения и на провокациите, за да не получаваме червени и жълти картони. Да се надяваме, че и съдията (който и да е той) също няма да се връзва. Иначе ще си правим това, което можем най-добре - Win! :champs (14): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Едно от нещата е да не им се връзваме на циркаджииските изпълнения и на провокациите, за да не получаваме червени и жълти картони. Да се надяваме, че и съдията (който и да е той) също няма да се връзва. Иначе ще си правим това, което можем най-добре - Win! :champs (14): :mood (33):

Звучи добре :) , но още ми е пресен спомена от финала преди 2 години. Тогава разправях наляво надясно как ще ги бием и после цяло лято отнасях бъзици.Тази година ще пробвам със скептична нагласа ,пък дано остана приятно изненадан :) .

И все пак имаме още 1 мач до финала.Очаквам Нойер да откачи довечера , дано Бербата не се сдуха пак. Сигурно е ,че ще играем с интересен състав , остава да видим какво е измислил боса.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз се надявам на нещо такова... -----------------Кушчак-------------------- Рафа/Уесли-----Рио----Еванс/Смолинг---Фабио Валенсия---Гибсън---Скоулси------Обертан --------------Бербатов--Оуен------------ Бием ги 1-0 или изкарваме едно скучно , пестеливо 0-0 без кой знае колко ситуации и пред 2те врати.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз се надявам на нещо такова...

-----------------Кушчак--------------------
Рафа/Уесли-----Рио----Еванс/Смолинг---Фабио
Валенсия---Гибсън---Скоулси------Обертан
--------------Бербатов--Оуен------------

Бием ги 1-0 или изкарваме едно скучно , пестеливо 0-0 без кой знае колко ситуации и пред 2те врати.

Миналия мач, Раул и тоя другия им нападател Еду ли как се казва, не можаха да направят в общи линии нищо, точно заради Рио и Видич. Не вярвам ако и 2мата ако са здрави, да не са титуляри. Обертан също no chance според мен, ама ще видим :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич в никакъв случай не трябва да играе , според мене , 'щото има картон. Не казвам , че ако играе със сигурност няма да се опази , но за всеки случай ..... не ми се ще на финала да сме без него. Който и да е до Рио измежду Смолинг и Еванс ще се справи , сигурен съм. А за Обертан .... не казвам , че ще е така ... просто ми се иска Нани и Гигс да получат почивка. :) Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чета и ви се чудя, Хей все пак играем полуфинал и то с Германци.Мачът е повече от решаващ какво чета тука протоколен мач- такова нещо няма мачът е полуфинал . Всяко едно подценяване води до какво беше а какво стана. Вижте си постовете преди и след мачове когато е имало изненади и ще видите, че те не са хич малко. Така че довечера ни чака яка битка. Другото е само летене в облаците .

P.S. Картинката с 19-ката е хубаво да се махне поне до след мачът с чукчетата да не предизвикваме дяволът .

Иначе днес купувам 42 инчовия телевизор три каси бира и мезетата и викам онова чукче комшията да му покажа как се играе футбол. В неделя сме пак двамата и тогава дано не яде бой, щото предния път малко остана да лети през четвъртия и една седмица бягаше от мене и се криеше като партизанин.

Върло, върло. :mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може ли групата за мача? Искам Бебе и Обертан титуляри по крилата и Бербо и Оуен централни нападатели. Напрао ги изнасяме. :D Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора трябва да внимаваме с тея - http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...3_5818964_n.jpg Щото ако някой почне така лекично да играе грубо следват провокативни циркаджийски симулации, а следващия път червен картон :) Не трябва да даваме повод на съдиите да ни закопаят срещу клоуните.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Неска само да не изгонят някой от нашите, другото... айде 2 часа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни е със разстежение такаче е контузен не го ли разбрахте бе Бербатов ще играе и ако има резултат той ще е 0:0 1:0 за нас или 2:1 за нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тихо, тихо, че и аз за картони си мисля ... Точно за един определен човек имам някакви опасения и дано изобщо не излиза днес. Знам ли и аз ... просто толкова добре се развива всичко, че чак ми става едно странно ... някак си съмнително е. :mood (17): За мен най-хубавото след класирането за финала е завръщането на Флетчър. Толкова да ми липсва този човек. :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this