Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Schalke 04

Препоръчани публикации

Следващите 2 мача трябва да направим 2 равни.

това е минимума..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме с Еванс, Гибсън и Обертан и ги мачкаме. Основните фигури почиват и убиваме Челси след това. :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва ни свежест! Бербатов, Оуен, Валенсия, Гигс, Рафаел, Флетчър, Скоус трябва да са титуляри, но особено за първите двама не е никак сигурно. Шалке не направиха нищо в Германия, а сега в Англия и то на Олд Трафорд не ми се вярва, че ще направят някакъв подвиг.(2:5 на Меаца не става всеки път)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да вкараме 3-ти гол много рано, убеден съм, че това ще търси отбора.Финалиста трябва да е ясен още първото полувреме.Очаквам 1/2:0, второто излиза Рууни,Видич,Карик.Надявам се да видим Флетчър за 45 минути поне, защото ни трябва в неделята.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нищо друго освен победа.На Олд Трафорд сме много силни,дано продължиме така и за напреде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът е твърда единичка :) П.П. :46170a95483b1b7f: TILIOS, не предизвиквай съдбата с подобни подписи :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов пак да търка пейката, че ако не играем с Рууни и Ернандез няма да имаме острота в атаката ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че ще се случи нещо извънредно, но все пак трябва да си имат едно на ум момчетата .. но от друга страна това е Олд Трафорт .. победа и единствено победа очаквам в тоя мач..!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не сме на финала още, защото ако ни вкарат един ранен гол, всичко започва отначало и ще има треперене. Така че излизаме пределно мотивирани, забравили загубата на Емирейтс и търсим гол, който вече да ни класира. Прогнозата ми е 2:1 с голове на Рууни и Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва ни свежест!
Бербатов, Оуен

Ебати свежестта, честно :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебати свежестта, честно :mood (17):

И кое му е смешното ?
Бербатов и Оуен не играят и са свежи, а Рууни и Ернандес изиграха доста трудни мачове, като по-добре да са на ниво за Челси.

MANCHESTER UNITED, споко. :D
Щом съм сложил този подпис значи съм сигурен в титлата. Говорил съм с точните хора от ФА на Англия. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Във Ш.Л. сме добре вапроса е да вкараме сега 1,2 гола и сме оредени на финала а титлата може да се реши за Вишата лига със Челси дано садията пак не ги потпре както вчера.И дано не е Мартин Аткинсан главния арбитар на двубоя.Последния път в В.Лига завърши зле със Челси сега вече трябва да ги бием на всяка цена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Във Ш.Л. сме добре вапроса е да вкараме сега 1,2 гола и сме оредени на финала а титлата може да се реши за Вишата лига със Челси дано садията пак не ги потпре както вчера.И дано не е Мартин Аткинсан главния арбитар на двубоя.Последния път в В.Лига завърши зле със Челси сега вече трябва да ги бием на всяка цена.

"Ъ" ли нямаш на клавиатурата или?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вкараме ли ранен гол си взимаме мача още след вкарването му . Но тук се надявам Сър-а да подходи с мисъл за Челси , надявам се поне . Тук можем да играем с не повече от 50-60 % . Берба и Андо са задължителни . Нашия може да му дойде мача добре . Гигс дано се пази за Челси с пълни сили . Скоулс и Карик /1 полувреме/ заменен с Флетч . Мача ще е с мисъл за следващия ни мач , но поне до 30-40 минута трябва да се потрудим и след това само да си цъкаме , защото се видя и днес играеш ли за равен става кофти . Добре ще е да ударим слабите страни на Шалке , да подходим с ротирани , но същия тип играчи . Саар - О'шей - Видич - Смолинг - Евра - Валенсия - Скоулс - Андо - Нани - Рууни и Бербо . Само да не си прецакаме сезона за седмица . Да питам кога е мача ни с Челси ? Събота или неделя ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...
Само да не си прецакаме сезона за седмица . Да питам кога е мача ни с Челси ? Събота или неделя ?

Неделя, 08.05.2011.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Manchester United не са Inter. Честно казано не изпитвам никакво притеснение относно тоя мач..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва ни свежест!
Бербатов, Оуен, Валенсия, Гигс, Рафаел, Флетчър, Скоус трябва да са титуляри, но особено за първите двама не е никак сигурно.
Шалке не направиха нищо в Германия, а сега в Англия и то на Олд Трафорд не ми се вярва, че ще направят някакъв подвиг.(2:5 на Меаца не става всеки път)

Фърги - "Ще направя някои промени, за да може да освежа състава. Мачът с Шалке е в сряда, а след това в неделя играем за първенство. Срещу германците ще заложа на Бербатов, Пол Скоулс и Майкъл Оуен."

Каквото казвам аз, то се случва. САФ знае кой да слуша. (rolf)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме с по-скромен състав за да може повечето важни футболисти да са свежи за мача с Челси в неделя и мачкаме ! We're going to Wembley !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е то.Съгласявам се че тук,за тоя мач ключовта дума е "свеж състав",с който спокойно ще достигнем до финала.Так ще запазим най-ключовите си играчи и за Челси.Също ,ако има такива къде висят на един жълт да пропуснат финала или да почиват или много да внимават.Някой знае ли междодругото,кой висят? Имаме нужда от енергията и агресивността на Флеч в и какъв по-удобен момент да направи едно 45-65 минути игра и да се яви и опция за Челси.За евентуален финал срещу Барса за Шампионската лига е пък фундаментален.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this