Jump to content
Sign in to follow this  
Exitence

Arsenal 1 - 0 Manchester United

Препоръчани публикации

ужас :mood (23): нани трябваше да подаде на бербо ама нали е ламя :mood (4): първото полувреме спахме а вторето играхме :mood (4): като цяло френското тимче ни изиграха :mood (4): дано бием челси :mood (4): :mood (4): купата ще е наша :mood (23):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каквото и да пишете Арсенал играха по-добре ( а знаете че никога не хваля съперника ) и затова спечелиха днес не ни беше ден !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът с Челси ни е мачът на сезона. Днес нищо не се получи като хората, адски ме е яд, но това е положението... :glory (28): :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дузпите са 1 на 1. Бесен съм !!! Ако не станем шампиони само ние ще сме си виновни.Не може такава слаба игра.Почти всеки от наще футболисти гледаше да играе 1 на 1.Нямаше я колективната игра,която показахме срещу Шалке.Излязохме за равен,което е голяма грешка вместо да търсиме победата и да си решим първенството.Много слаб Нани (не само този мач ами и напоследък след контузията срещу Ливърпул),никакъв го нямаше.Няма играч на мача,никой не се отличи от посредственото представяне на отбора днес.Слаб мач и за Ернандес.Той сериозно трябва да подобри техниката,пасовете и спирането си.Иначе има страхотен завършващ удар,но нямаше ситуация днес да го покаже.Трябва да се стягаме и дано това не е повратен момент в сезона в който да изгубим спечелена титла,иначе ... :46170a95483b1b7f: Редактирано на от berba7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Паднахме. Карик и Андерсон сдадоха центъра, вероятно трябваше да сме с 5ма в центъра. Но какво толкова, в началото на сезона всички се оплакваха от нуждата на играчи, и че трябват много трансфери и до никъде няма да стигнем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И тъпото е, че вече головата ни разлика е колкото тази на Челси (38).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше и едно положение, при което май Евра ме задържан, на мен ми се стори като дузпа. Арсенал заслужено спечели. Бяха по-добри. Умората е голям фактор, те не играха през седмицата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде дузпа,музпа...т'ва на Видич какво беше бее аланкоУлута ?! Арсенал си ни насраха днеска и изобщо не ме е срам да си го призная.Чак като влезна Бербо малко се разиграхме , а пък Валенсия не ни даде т'ва дето очаквахме.Нани за пореден път слаП , но айде да не казвам нищо , че скалата на предупрежденията се вдига... Нищо не променя тая загуба , ама нищо ! 19

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо не кажеш нещо за Видич ? За кой поред мач със силен противник прави глупости. Някой преди мача беше казал, че се притеснява за Фабио, но аз се притеснявах за Видич. Добре, че съдията не даде дузпа и червен картон, а при ситуацията на Оуен си имаше също дузпа, но нямаше как да я свири...

Ами кво да кажа в днещно време на мач има поне по една грешка на съдията която се оказва решаваща. Няма кво да се лъжем и ние не бяхме цвете за мирисане в тоя мач, личеше си умората, но тоя съдия си пролича, че снощи е употребил значително количество. Ощети както и нас така и Арсенал, не даде двете дузпи, а и първото полувреме сигорно 3-4 пъти топката се удря в него. Тези ситуации трябва да се свирят, защото наистина една дузпа за тях и една за нас, но не се знае дали някои от двата отбора няма да я изтърве.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е тва "Арсенал са по-лоши от Шалке" го казах аз. Видя се, че е точно така.

Ако говориш в лошия смисъл,мисля че грешиш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако говориш в лошия смисъл,мисля че грешиш.

"по-лоши", демек по-силни, по-трудни за биене :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"по-лоши", демек по-силни, по-трудни за биене :)

И аз тва си помислих,но все пак да попитам :mood (36): :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал затвърди мнението ми ,че отбор в голо положение може всичко . ОБаче мача за жалост бяхме излезли с две цели , да врътнем равен и най вече да се запазим за предстоящите мачове . Това много ме ядоса , просто в началото Арсенал натискаше както в повечето ни мачове с тях , но гол не падаше пък и нямаха чак такива сериозни пред Саар , след това задържахме добре топката . Имаше едно включване на Фабио , което Арсенал избиха с добро подреждане . И ситуацията с Нани когато се полакоми и вместо да подава стреля и то във вратаря . Рууни почти беше статист , много му се ядосах когато не подаде на Бербата ,а се задоволи с фаул . Една грешки ни взе това за което бяхме излезли . Парк закъсня 4- 5 секунди да се намеси , а сладко гледаше . Не бих обвинил някои , този мач няма да е виновен Бербата , а целия тим , може би и Сър-а , поне този мач . Слабо , но очаквано . Рефера днес беше невероятно слаб . Поне две дузпи не отсъди , пречеше на играта . Ако в ситуацията около Видич не се е видяло /което аз в реално време така и не забелязах/ , то с-у Оуен си затвори очите . Подобна глупост Ебуе направи с-у Лукас в луд мач към 100-ата муната пак на този стадион . Сега ще има един финал през сезона , този с Челси . Мача ще бъде много по важен от евентуален с Барса . Да ги бием , ако ще и най нагло ! Головата разлика след 2-1 вчера и 1-0 днес мисля,че се изравнява . Успех на момчетата с-у Шалке , Бербо 100%-ов титуляр !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ситуацията от миналия сезон преди мача с Челси на ОТ се повтаря...Водим , а след това имаме гостуване на Блекбърн.дежа ву! Въпроса е след мача с Челси дали ще има второ дежа ву....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма играч , който мога да отлича от днешния мач , но .... нещото , което ми прави впечатление е че в пореден мач фланговете ни никакви ги няма. И Нани и Валенсия , и Евра и Фабио (или съответно Шийзи) са много слаби от няколко мача насам. Нищо интересно не успяват да създадат в атака , а днеска гола и опасностите пред нашата врата именно от там дойдоха ... Еми как мама му стара да бием , като основното оръжие в играта на Юнайтед - крилата , не функционират..???? К'вото и да си говорим , детска градина , а-у ... , ама т'ва не са Шалке , а и БОГ не бе на терена. Все пак съм оптимист за следващия мач и за развоя на борбата за титлата в наша полза , но можеше да не си усложняваме така живота .... вече можехме да сме шампиони. Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал , винаги , ама винаги ще си останат един жалък , много жалък отбор , заради това те ще си ми останат най - неприятния отбор в целия свят . С това искам да започна . :mood (17): Много равностоен мач , но артилеристчетата се възползваха , и спечелиха , живи и здрави . Интерестното ми стана от поведението на Арсенал по време на мача , а и след неговия край , първото е че се хврълиха за последно , все едно от този мач им зависи някаква титла , а и накрая се радваха все едно са я взели тая купа . :mood (17): Както и да е , прочетете ми първото изречение . :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито ... ;) Супер смешен мач. Безидейна игра през по- голямата част от времето. Нани пак показа лакомията си, а на Валенсия му трябват 150 мунути да овладее и центрира една топка. Фърдинад защо не спре да си играе и 1 път да разбие зъбите на футболисти, помислили се за богове.. Балотелита, Персита ... вейки! Без Гигс толкова.... ами след една година ще го повтаряме това всяка седмица. Не можем вечно да разчитаме на него .... и колко много ни липсва Флеч!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смешно е да се оправдаваме със съдията. Слаб мача. Дано се стреснем преди двубоя с Челси. Редактирано на от bat_pencho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах само второто полувреме, по-точно тъкмо се загледах че е 0-0 и Арсенал вкараха гола.Честно казано мислех, че играем 4-5-1, тъй като Ернандез го видях чак като излезе.Шок.Супер слаба и безидейна игра от всички.В центъра направо ни убиха, а и имам чуството, че бяха много по-нахъсани от нас.Крилата наистина ги нямаше никакви, просто никакви опасности реално не създадохме.Последната минута Рууни се излакоми за фала, при положение, че Берба и Оуен излизаха срещу вратаря при евентуален извеждащ пас.И кво стана с тоя фал - у ряката.Браво на Арсенал, другата седмица срещу Челси искам всички на 120% да се раздават.Предостатъчно пари получават за да се разхождат по терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this