Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Arsenal - Manchester United

Препоръчани публикации

Скоулс е наказан и пропуска мача

Сър Алекс Фъргюсън реши да даде почивка на представилия се отлично снощи срещу Шалке Райън Гигс.
Това ще се случи в мача с Арсенал през уикенда. Според Фъргюсън Гигс не трябва да се пренапряга.

“Той няма да играе в неделя. Може би ще вземе участие другата сряда, в реванша с Шалке 04. Така трябва да процедираме с него в момента“, каза сър Алекс.

Шотландецът обаче ще има много свежи играчи за двубоя с „топчиите“. Пол Скоулс, Андерсон се завръщат в състава, а същото се очаква да стане и с Димитър Бербатов.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Е тука пише, че Скоулс ще играе или тая медия се е объркала нещо?? Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

---ВДС---

---Рафа---Вида---Смолинг---Евра---

---Валенсия---Карик---Парк---Нани---

---Руни---

---Грахчето---

След победата над немците моралът трябва да е на макс. Трябва да се внимава обаче, щото Арсеналите ще играят на много по-високо темпо. При Арсенал е точно обратното след загубата от Болтън. Сигурен съм, че ако вкараме първи гол тотално ще ги откажем и може да бъде довършен мача комфортно. Хубавото е, че халфовете и нападателите все повече и повече се сработват, друг е върпоса, че на моменти мега много пропиялваме възможностите, които се създават. Най-добър очаквам ( и се надявам ) да е Уейн, за които Арсенал са абонати :D

Скоулс получи директен червен и мисля че този ще му е последният мач, който ще пропусне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бой по тия и да се стягаме за финала в ШЛ, че един много неприятен отбор ще ни чака там...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги добре знае начина им на игра, къде са им слабите места и как да ги спре.Така че с подходящия състав, при евентуална победа сме шампиони, независимо от резултатите на Челси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фърги добре знае начина им на игра, къде са им слабите места и как да ги спре.Така че с подходящия състав, при евентуална победа сме шампиони, независимо от резултатите на Челси.

По скоро при евентуален Х сме шампиони, независимо от резултатите на Челси. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По скоро при евентуален Х сме шампиони, независимо от резултатите на Челси. ;)

По скоро не, щото при Х и победа на Челси разликата става 4 точки, имаме мач директно с Челси. Там при издънка разликата е 1 точка, демек точно един Х. Не че вярвам, че Челси ще ни победят на ОТ, но е хубаво да си ударим Арсенал докато са в тая дупка и да не разчитаме на Тотмъновци и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По скоро не, щото при Х и победа на Челси разликата става 4 точки, имаме мач директно с Челси. Там при издънка разликата е 1 точка, демек точно един Х. Не че вярвам, че Челси ще ни победят на ОТ, но е хубаво да си ударим Арсенал докато са в тая дупка и да не разчитаме на Тотмъновци и т.н.

Еми да де, една точка разлика. После биеме Блекбърн и Блякпул и работата е медец.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
16:05 :mood (33): Като ги видях как играха срещу Болтън тея..направо ги съжалих :mood (22): . След победата над Шалке увереността ни ще е на макс. Ако открием резултата в ранните минути, мача е наш :champs (14): !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми да де, една точка разлика. После биеме Блекбърн и Блякпул и работата е медец.

Както бихме Блекбърн и миналата година нали. :mood (15):
Ако не загубим двата мача с Челси и Арсенал оставаме с минимум 4т преди мачовете с Блекбърн и Блекпул

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яка преса до последната минута и няма да имат никакъв шанс.Просто сега са сринати и са ебати удобния съперник според мен.Ние се точим на Барса , а ако паднем от Арсехоул ? :glory (13):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм навит на три хикса и три победа от следващите шест мача включвам и финала в ШЛ . :champs (18): Не се бие толкова лесно Арсенал , добре,че момечетата не летят в облаците като повечето от вас ,че жална ни майка . С промени в този мач ще ни бъде много зор , дано поне не загубим . 0-0 без травми ще е насалда за окото . :mood (22): Арсенал 0-0 , Челси 0-0 , Шалек 1-1 и след това само победи . :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само да не стане като с Шити. Бихме Челси и какво ни стана после не знам. Дано не се отпуснем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Red-devil9
Здравейте фенове на най-големия клуб в света, нов съм във форума :) По темата за мача мисля, че точно този мач няма как да го изпуснеме, Арсенал няма как да се отърсят от шока през последните мачове. Трябва да си изчакваме момента както предишния мач и Арсенал все някъде ще сбъркат и ще ги накажеме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре дошъл. :) Клиши и Кошчиелни нали нямало да играят, така че шансовете ни се увеличават, при това Флетчър и Бербатов са готови.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. :)

Клиши и Кошчиелни нали нямало да играят, така че шансовете ни се увеличават, при това Флетчър и Бербатов са готови.

За флетър четох, че Сър-а може да го пусне с Шалке, което говори че най-вероятно няма да играе неделя. За Берба току що прочетох, че е в групата(ако може да се вярва на нашите медии). САФ иначе намекна, че може да направи някои промени в тима, така че ще ми е интересно да видя какво е намислил. Мача не би трябвало да е много труден, но си трябва сериозна игра и концентрация. Победа би била перфектна, но както доста хора казаха и равен е добре.
Има вероятност Оуен и Бербатов да играят повече, защото им се събра доста на Рууни и Чичарито. За гигс се знае, че пропуска, Скоулс е наказан за мача. Рафаел може да се завърне, ако ли не брат му ше се погриже пак. С интерес ще чакам отбора, който ще излезе. Редактирано на от Ivan Galabov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бербо влиза в 65мин. и решава мача.

Definitely,тва ще е. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Клиши и Кошчиелни нали нямало да играят, така че шансовете ни се увеличават, при това Флетчър и Бербатов са готови.

Това за Клиши и Кошчиелни от каде го разбра, защото аз имам друга информация.
Ето виж:
За тима на Арсенал под въпрос е участието на Томаш Росицки. Контузени и със сигурност отсъстващи за срещата пък ще бъдат Диаби, Фабиански и Вермален.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако правилно го изиграем този мач няма да имаме проблем да го вземем 3 точки.Все пак и равенството е вариант , но не и в главите на нашите играчи!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов готов за двубоя с Арсенал

Димитър Бербатов се завръща в състава на Юнайтед за важния сблъсък с Арсенал на "Емиратс Стейдиъм", където момчетата на Сър Алекс Фъргюсън ще търсят трите точки, които ще ги доближат още повече до рекордната 19-та титла.

Голмайсторът на Висшата Лига не е играл след загубата от Сити на полуфинала за ФА Къп заради травма в слабините, но сега за гостуването в Лондон.

Дарън Флетчър се очаква да се завърне за реванша срещу Шалке следващата седмица, след като записа 45 минути при нулевото равенство на Резервите срещу тези на Арсенал в четвъртък на Олд Трафорд.

"Димитър е здрав, тренира цял седмица. Имаше разстежение в слабините и пропусна последните ни два двубоя, но вече готов", заяви Сър Алекс на пресконференцията в петък.

"Дарън Флетчър изигра 45 минути (миналата вечер) и всичко мина добре. Може би ще го включа за двубоя в сряда, където да изграе 45 минути."

"Възвърна си част от теглото и работи много усилено в салона. Добро попълнение за състав по това време на сезона, след като пропусна последните два месеца."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this