Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Arsenal - Manchester United

Препоръчани публикации

Дано ги накажем гадните а'налци 1:3 или 0:3.Рууни, Гигс, Нани и Валенсия титуляри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-важното е да не допуснем гол в този мач и всичко ще е ОК .Съдийството ме притеснява леко , снощи като видях испанец да свири при положение ,че другия полуфинал е испански очаквах да има много картони за нас ,но добре се справи съдията .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо ще има много промени в състава-очаквам Нани,Флетчър и Андо титуляри.Напреде са ясни-Грахчо и Рууни.Дано само няма умора при Рууни,че 90 минути игра срещу Шалке и сега още 90 вероятно...Иначе да,ако ги бием сме на 90% шампиони

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс игра цял мач и най-вероятно ще почива. Андерсон до Карик в центъра, Валенсия и Нани по крилата, Рууни пред тях и Чичарито на върха. Така ги виждам аз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаме достатъчно време за почивка,а пък и не вложихме големи усилия в мача с Шалке.Надявам се някой да няма оплакване след мача и всички да са на разположение.Няма да е лесничко,но Арсенал рухнаха психически според мен,след загубата от Болтън и това ще ни дойде в плюс.Срещу този отбор се представяме добре,а и сме във форма, надявам се да вземем 3те точки.Сигурно ще излезем,както винаги с/у тях с 4-5-1 ,защото тази схема винаги ни дава резултат.Иска ми се Бербо да вземе участие в този мач,до колкото е възможно. Редактирано на от Banky

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предварително се извинявам за този пост,защото знам,че не му е тук мястото,но вероятността да го видят повече хора е по-голяма.
Моля се на някой,ако може да направи субтитри за този филм на ОТБОРА.
ЕТО ГО И ЛИНКА : http://zamunda.net/details.php?id=260756

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Парк е за тия мачове, вкара и на Челси, и на Арсенал и на Пуул в последните си мачове.Така че с него и Нани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Парк е за тия мачове, вкара и на Челси, и на Арсенал и на Пуул в последните си мачове.Така че с него и Нани.

и митака

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука ще се играе 4-5-1 прибрано в защита и ще се разчита на контра атака в стил "Моуриньо". От мачовете с Челси и Арсенал 1 точка да вземем ни стига, но мисля,че ще вземем повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хах часа направо е .... Колкото до мача , излизаме за победа и нищо друго , ако ще и с половин гол !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Падаме с много 4-5:0! Какво му е на началния час на мача ? Аз исках 15:59, но няма как. :mood (33): Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Странния час за начало на мача е само и единствено заради тв-правата и телевизията ,която ще го излъчва (мисля че е SKY ) го е наложила този час. Иначе за мача,очаквам почти същия състав като снощния,може би с най-много три промени в него и лека такава и в тактическо отношение,като евентуално наситиме халфовата линия с още един човек в центъра-Андо за сметка на Чича,Гигси да почне от пейката за сметка на Нани и Рууни играе сам отпред,а зад него е Парк.Последните няколко пъти,Фърги така си ги клати,та може и пак същото.Другия вариянт,който виждам е схемата от снощи и двата мача с Челси. Арсенал изпаднаха в летаргия в последно време и изгубиха шансове за титлата,дори и да ни бият,пакси остават доста назад,но все-пак сме голям дразнител за тях и не трябва по-никакъв начин да си мислим че ще минем леко през тях.Психологическото предимство е на наша страна,но ако не се възползваме от него,файда йок.Все си мился,че този мач и следващия с Челси е най-важно да не ги загубим и равните също са добре дошли в тях,поради аванса ни,а и когато хиксираме,това означава,че не само ние губим точки,а и те.Сметки и вариянти още съществуват няколко,но най-важното е да си играем играта,да сме здрави,да си държим моментаната ,та ако може и да си подобрим формата,пък другото само ще дойде.Аз лично съм оптимист за добър изход от тази серия и тайно си мечтая за шпалир от страна на Челси на театъра. :mood (35): Е,повече исках,да празнуваме на Емиратс още,понеже имаме да им връщаме на топчийте едно шампионско ликуване на техния стадион,но няма пълно щастие,важно е накрая,ако ще и в последния кръг ,титлата да се вдига на високо над главите на нашите момчета,а на гърдите им да блестят златните медали.Амин. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук победата е задължителна за да може да убиеме всякаква интрига.Независимо с какви средства,игра и резултат.Просто едни 3 точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе хора, Арсенал не се бие толкова лесно. Много по-добри са от Шалке, а в нашия отбор малко или много ще има и умора. Един Х звучи добре, но и Челси да не бият Тотнъм. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Арсенал - Манчестър Юнайтед
01 Май 2011 | 16:05ч.
Емирейтс Стейдиъм, Пряко по: Диема

Мисля че няма да имаме проблеми срещу Арсенал ,очаквам лесна победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако биеме и Челси сбъркат титлата е наша все пак.Така че победата е адски важна!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя unbeaten49 кво прай още тука бе, само изнервя хората. Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя unbeaten49 кво прай още тука бе, само изнервя хората.

Мен ме кефи "любимият му футболист"! :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Райън Гигс пропуска мача с Арсенал

Райън Гигс ще получи почивка в мача с Арсенал, новината потвърди мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън.

Шотландският спец похвали уелският ветеран за представянето му в двубоя срещу Шалке 04 от Шампионската лига. Гигс вкара първото попадение за успеха с 2:0 и бе в основата на играта на англичаните.

За отличните си изяви, сър Алекс пък ще възнагради футболиста с почивка този уикенд. “Той няма да играе в неделя. Може би ще вземе участие другата сряда, в реванша с Шалке 04. Така трябва да процедираме с него в момента.”

За мача с Арсенал, Фъргюсън ще може да разчита на Скоулс и Андерсон, както и на Нани. Очаква се за двубоя с “артилеристите” Димитър Бербатов също да се възстанови.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нормално при полужение, че Скоуси и Андо са свежички, а и Гигс е на 37. Заслужена почивка си получава човека, доста мачове изнесе и то все на добро ниво, освен може би срещу Нюкасъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нормално при полужение, че Скоуси и Андо са свежички, а и Гигс е на 37. Заслужена почивка си получава човека, доста мачове изнесе и то все на добро ниво, освен може би срещу Нюкасъл.

Скоулс е наказан и пропуска мача

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this