Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Schalke 04 - Manchester United

Препоръчани публикации

ДОКОГА ЩЕ ТРЯБВА ДА ЧЕТЕМ ПОМИЯТА НА НЯКАКВИ ФУТБОЛНИ ИНВАЛИДИ? ДРУГОВЕРЦИТЕ ВЪН!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

опасявам се Фърги да не пусне Линдегаард/Кушчак на вратата, че ще треперя цял мач.

но знае ли човек, Съра може да заложи на Оуен

Рууни според мен 100 процента няма да играе

Как ги виждаш тия работи, просто не знам! И трите предположения ми изглеждат абсурдни. Според мен си 0/3 в тези прогнози.. и за доброто на отбора наистина дано грешиш. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Starting XI: Van der Sar, Fabio, Ferdinand, Vidic, Evra, Valencia, Carrick, Giggs, Park, Rooney, Hernandez Subs: Kuszczak, Anderson, Smalling, Nani, Scholes, Rafael, J Evans Schalke starting XI: Neuer; Uchida, Matip, Metzelder, Sarpei; Farfan, Papadopoulos, Jurado, Baumjohann; Raul, Edu. Редактирано на от Ke1N

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Exitence мисли повече, по-малко пиши ;) всички ще спечелим от това

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Starting XI: Van der Sar, Fabio, Ferdinand, Vidic, Evra, Valencia, Carrick, Giggs, Park, Rooney, Hernandez

Subs: Kuszczak, Anderson, Smalling, Nani, Scholes, Rafael, J Evans

Schalke starting XI: Neuer; Uchida, Matip, Metzelder, Sarpei; Farfan, Papadopoulos, Jurado, Baumjohann; Raul, Edu.

Това официалните ли са?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Starting XI:
Van Der Sar
Fabio - Ferdinand - Vidic - Evra
Valencia - Carrick - Park - Giggs
Rooney - Hernandez

Substitutes:
Kuszczak, Smalling, Evans, Rafael, Scholes, Anderson, Nani

===============================================

Това официалните ли са?

Да. Редактирано на от ReD Fo0r3v3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знаем къде е, но са официални!
Влез в официалният сайт и виж сам :
http://www.manutd.com/en/News-And-Features...h-coverage.aspx Редактирано на от Almeida

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън се ядоса на ФА заради контузията на Бербатов

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън за пореден път призова Футболната Асоциация на Острова да въведе зимна пауза. Реакцията на шотландския спец е продиктувана след контузията на Димитър Бербатов, който не може да играе срещу Шалке 04, пише “Sky Sports”.

Според изданието, шотландският спец е бесен, че няма да може да разчита на българина за двубоя с немците. Според сър Алекс е крайно време в Англия да бъде въведена зимна пауза, която ще действа освежаващо на всички.

“Това го говоря от шест години”, коментира Фъргюсън за сателитния канал Sirius XM.

“Не става дума само за това, че играчите трябва да си починат. Ами и за да се отървем от дребните контузии, които преследват футболистите. Ще им се отрази и психологически добре. Дори и хората от треньорските екипи. И те имат нужда от почивка”, добави той.

“За съжаление, от ФА спряха да слушат важните хора във футбола - феновете, играчите, екипите и треньорите. Може би телевизията има прекалено много власт”, каза Фъргюсън.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идеално! Надявам се да нямаме проблеми, защото може от аутсайдера да са превърнат в голямата изненада на ШЛ. Всъщност те вече са си изненада ... Относно състава - имах съвсем леки съмнения, че някой може да се появи сред резервите, но за мое, а може би и всеобщо спокойствие, не се случи. :mood (20): Като фенче очаквам победа, но реално погледнато всичко е възможно, защото те ще са толкова амбицирани, че ще ни тормозят до последната секунда. Но като цяло най-важното е да не ги подценяваме, за да нямаме проблеми. Както се вижда и по състава това няма да се случи. Наистина да се чуди човек какво да очаква от подобен мач ... определено ще е интересно. Няма значение, че са Шалке - не са за подценяване. :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър състав. Интересното е пускането на Фабио на десния бек , но не се съмнявам , че момчето ще се справи. Също толкова талантлив е , колкото брат си , че дори и в началото като пристигнаха в отбора се говореше , че той е по-талантливия. Схемата , макар и при наличието на Чичарито (което не очаквах) категорично ще е 4-5-1 , както и се очакваше. Карик се завръща след почивка , очаквам голям мач от него. Парк също ще има ключова роля , надявам се да направи добър мач. Бог Гигс , макар и на 37 , ще изиграе огромна роля не само днес , а и в предстоящия тежък цикъл в мачовете , идните 2 седмици... Дано има повече късмет , отколкото мача с/у Нюкясъл , когато определено само и единствено малшанс му попречи да ни донесе победата.Абе т'ва е общо взето .... взимаме го тоя мач!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ми харесва състава.Има скорост,има опит,като цяло има всичко,което е нужно за една победа.Успех на момчетата,дано си направим реванша по-лесен. GO GO RED DEVILS :glory (32):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момци ако случайно паднеме СЪРА се е подсигорил със виновник. :mood (33): Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън за пореден път призова Футболната Асоциация на Острова да въведе зимна пауза. Реакцията на шотландския спец е продиктувана след контузията на Димитър Бербатов, който не може да играе срещу Шалке 04, пише “Sky Sports”.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Kaкто и очаквах. Рууни и Ернандез. Това е нещо друго. Излизаме да си решим нещата още в Германия. :) Редактирано на от pon4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дайте качествен линк с аглийски коментар, please?

И аз да поискам че Смукачев ще ми дойде в повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз да поискам че Смукачев ще ми дойде в повече.

sop://broker.sopcast.com:3912/90775 виж тук

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Леле ако беше пуснал О'Шей вместо Фабио за първи път в живота си щях да позная състава, ама не би и тоя път :mellow: Не мога да повярвам, че не влиза пущината, тоя Нойер е решил да подписва с нас и се надува :mood (5): луд, ама ще му вледне де, сори брат, нищо лично...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голям кеф. Тотално ги надиграхме. Има време и заоще един и ще стане класика :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this