Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Schalke 04 - Manchester United

Препоръчани публикации

Някой знае ли какво е състоянието на Бербатов ?

Звънни на жена му и я питай. :mood (33):

Съжалявам за спама,но не се сдържах.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва е форум,мога спокойно да изразявам мнение нали?Също така кой е казал,че съм фен на Арсенал,въпреки ника-а ми....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вероятни състави: ШАЛКЕ 04: Нойер, Учида, Метцелдер, Матип, Сарпай, Пападопулос, Хурадо, Баумйохан, Фарфан, Раул, Еду МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Ван дер Сар, Рафаел, Фърдинанд, Видич, Евра, Карик, Гигс, Парк, Нани, Рууни, Ернандес СЪДИЯ: Карлос Веласко Карбайо (Испания) СТАДИОН: "Фелтинс Арена", Гелзенкирхен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страшно закучен мач! Ако не вкараме ранен гол, нещата може да станат лоши и дори да паднем. 4-5-1 100% с Рууни, а в халфовата Валенсия Карик Парк Гигс Нани. Ще трябва изключителна концентрация и дано Нани не осира контрите. Ако ги бием или направим равен 80% сме на финал с Реал Мадрид (Моуриньо, квото и да говорим е по-добър треньор от Гуардиола, нищо че не е добър в развиването на младите)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страшно закучен мач! Ако не вкараме ранен гол, нещата може да станат лоши и дори да паднем.
4-5-1 100% с Рууни, а в халфовата Валенсия Карик Парк Гигс Нани.
Ще трябва изключителна концентрация и дано Нани не осира контрите. Ако ги бием или направим равен 80% сме на финал с Реал Мадрид (Моуриньо, квото и да говорим е по-добър треньор от Гуардиола, нищо че не е добър в развиването на младите)

Няма такава опция Чичарито да е резерва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва е форум,мога спокойно да изразявам мнение нали?Също така кой е казал,че съм фен на Арсенал,въпреки ника-а ми....

Форум е ама за привържаници на Юнайтед! Ти повече от очевидно не си фен на отбора.
А защо си фен на Арсенал - казваш, че Арсенал ще ни бият, това само Венгер или фенове на отбора му може да са такива оптимисти :mood (33):
Иначе за мача - не мисля че ни е най-решаващия мач от сезона ама наистина ще сме концентрирани. Не очаквам зрелища, а по-скоро тактически изигран мач от наша страна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета тоя мач го зимаме те Шалке ще са в добра кондиция и нахъсани шото си мислят че на техен терен тръдно се печели , но от друга страна ще правят доста грешки в този техен устрем и вие добре знаете че това за нас ще е доста добре! също като РоналдоБГ и мн. др. залагам на схема 4-5-1 , но може и 4-4-1-1 като Гигс или Нани ще бъдат зад Руни :) Успех на всички фенове довечера !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз съм за 0-1 ... Шалке доста ще напънат в началото обаче с някоя контра атака да им вкараме един гол и после може и да не си даваме толко зор... важен е гола на чущд терен... мача е Х2 ... а на Олд Трафорд едно 2-0 и сме на финал... :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни според мен 100 процента няма да играе, даже съм убеден, че дори да играе няма да е повече от 60 минути на терена.Нуждае се от почивка за да излезне свеж срещу Арсенал.Ак решим нещата още днес ще е доста по-лесно, но за тая цел едно 3-4:0 трябва да свърши работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шалке ще излязат страшно нахъсани. Следях немското първенство преди години, едно нещо винаги ми е правело впечатление - немската мотивация и желание за победа не може човек да я пречупи дори да изостават в резултата с 5 гола. Учат ги, че мача е 0:0 независимо какво се е случило. А днес голове ще падат. Дай Боже повече в тяхната врата отколкото в нашата. Притеснява ме че Чичарито може да има проблеми срещу защитата, дано не съм прав. Иначе излизаме както срещу Челси, освен ако САФ не е решил да се прави на интересен. Редактирано на от Just.Call.Me.Sir

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аз съм за 0-1 ... Шалке доста ще напънат в началото обаче с някоя контра атака да им вкараме един гол и после може и да не си даваме толко зор... важен е гола на чущд терен... мача е Х2 ... а на Олд Трафорд едно 2-0 и сме на финал... :champs (14):

:facepalm: :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва ще е според мен, мощно в атака няма кво да се церемоним с тея. ----------------ВДС-------------- Ошей--------Рио-----Видич-----Евра Валенсия/Парк----Карик----Гигс----Нани ------------Рууни-----Грахчето--------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шалке са ми много симпатичен отбор. Мисля, че ще стане добър мач за неутралния зрител. Победа за нас!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Форум е ама за привържаници на Юнайтед! Ти повече от очевидно не си фен на отбора.
А защо си фен на Арсенал - казваш, че Арсенал ще ни бият, това само Венгер или фенове на отбора му може да са такива оптимисти :mood (33):
Иначе за мача - не мисля че ни е най-решаващия мач от сезона ама наистина ще сме концентрирани. Не очаквам зрелища, а по-скоро тактически изигран мач от наша страна.

Барт,фен съм на Барнзли,колкото и да ги харесвам искам или Арсенал или Челси да спечелят,защото смятам,че Пулл е най-великия отбор в Англия и няма отбор,който да трябва да ги мине по титли.Ред е на Арсенал и Пуул.Днес мача най-много ще е Х.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Барт,фен съм на Барнзли,колкото и да ги харесвам искам или Арсенал или Челси да спечелят,защото смятам,че Пулл е най-великия отбор в Англия и няма отбор,който да трябва да ги мине по титли.Ред е на Арсенал и Пуул.Днес мача най-много ще е Х.

Кво правиш тука бе пич, отивай във форума на Барнзли. :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кво правиш тука бе пич, отивай във форума на Барнзли. :P

Такъв има ли :mood (33): Кои беха тия, къде играеха - втора, трета глуха :D Искал А-нал и шмелси да печелят.. пуул бил най-великия отбор хаха сменяй дилъра!

Иначе за довечера - победа! Редактирано на от evil*angel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ще се изкефа да видя Чичарито в игра, но знае ли човек, Съра може да заложи на Оуен.А в защитата мисля, че няма нужда да рискуваме Рио, Смолинг ще излезне.Шийзи също ми се струва, че ще бъде предпочетен през Рафаел.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Такъв има ли :mood (33): Кои беха тия, къде играеха - втора, трета глуха :D Искал А-нал и шмелси да печелят.. пуул бил най-великия отбор хаха сменяй дилъра!

Иначе за довечера - победа!

Ми брат по-велики са от вас,няма спор.И не смятам,че трябва отборите да се обиждат,ако е така трябва да ви наричам манафи нали ?.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хахаха пич ти си напушен, честно. Нямам повече думи. И все пак не знам каква работа имаш във форума на Юнайтед щом Пул са били най-великите???

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
------------ВДС------------- Рафаел---Видич---Рио---Евра Валенсия/Парк---Скоулс---Карик---Андо---Нани ------------Рууни------------ Това е оптималното. В такива мачове САФ излиза с наситена халфова и чакаме контри. Рууни е цар на контраатаките. Би трябвало да се заложи на него. Интересното е, че в последно време Рууни се натоварва с организаторски функции. Разтегля играта, отваря пространства за по-изнесения напред Чичарито. В тоя ред на мисли една тактика Чича отпред, Рууни малко зад него е интересна. Тогава може би Карик ще бъде оставен да почива от халфовете, за да може да сме с двете остриета. Парк за мен е задължителен в този мач. Тъй че Валенсия също може да остане да почива заедно с Карик. Флетч липсва доста в средата. Ще е добре Рууни и Чича да са напред. Ще имаме повече шансове за гол, а той е жизнено важен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога да разбера защо Съра се гаври така с Бербо. За мен тая контузия е треньорска, а оня клип дето му се смееше беше върха на сладоледа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хахаха пич ти си напушен, честно. Нямам повече думи. И все пак не знам каква работа имаш във форума на Юнайтед щом Пул са били най-великите???

Нямам право,така ли?Еми добре мислех,че може да има и други хора във форума,освен фенове на Манчо..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми добре мислех,че може да има и други хора във форума,освен фенове на Манчо..

:/ това е форума на Манчестър Юнайтед,ако искаш да си пишеш за Барнзли,примерно,отивай на премиършип.бг и драскай на воля.

мачът няма да е никак лесен,трябва да спрем Раул,все пак очаквам минимална победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо Съра се гаври така с Бербо. За мен тая контузия е треньорска, а оня клип дето му се смееше беше върха на сладоледа.

:shocked: До кога?

Никаква треньорска контузия няма тука, просто Чичарито се предсатяв по-добре, не го ли разбрахте? Сега какво искате, контузен ли да играе Митко?

П.П За мача - опасявам се Фърги да не пусне Линдегаард/Кушчак на вратата, че ще треперя цял мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:shocked: До кога?

Никаква треньорска контузия няма тука, просто Чичарито се предсатяв по-добре, не го ли разбрахте? Сега какво искате, контузен ли да играе Митко?

П.П За мача - опасявам се Фърги да не пусне Линдегаард/Кушчак на вратата, че ще треперя цял мач.

До тогава докато не спрете да им отговаряте на тея навлеци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this