Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Schalke 04 - Manchester United

Препоръчани публикации

Мощно Берба в атака срещу тези немци!!! Дано само е здрав.. но от друга страна сме гости и сигурно ще играем на контри с бърза атака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едва ли ... По всяка вероятност 4-5-1 само с Рууни. Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано не подценим съперника защото ни очаква доста труден мач.Шалке ще се хвърлят на 10000000 ! Дано решим всичко още в първия мач :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като затворим отзад с Рио и Вида, и един гол ни стига.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Раул потвърди, че Олд Трафорд е бил опция за него

"Само сър Алекс Фъргюсън знае колко близо съм бил до Юнайтед", споделя нападателят на Шалке

Най-добрият реализатор в историята на Шампионската Лига Раул Гонсалес потвърди, че миналото лято е имало интерес към него от Манчестър Юнайтед.

Наскоро Кристоф Метцелдер заяви, че "Червените дяволи" са искали да го привлекат. В крайна сметка Раул предпочете да отиде в Бундеслигата и прави страхотен сезон, като във вторник "Кралско сините" срещат именно Юнайтед в първия полуфинал от Шампионската лига.

„Преди да реша да дойда в Шалке обмислях възможността да премина в английски клуб, тъй като имах възможности. Юнайтед бе една от тях, но единствено сър Алекс Фъргюсън знае колко близо е била сделката до завършване”, каза Раул.

„Факт е, че аз така и не говорих лично с него, но имаше контакт с клуба. Наистина харесвам футболната култура в Англия. Атмосферата и интензивността в мачовете са наистина страхотни. Бил съм на Олд Трафорд, на мачове на Арсенал и Ливърпул, където гледах Фернандо Мориентес и определено усещането бе специално”, добави той.

„Идеята определено ми харесваше, тъй като исках да опитам нещо по-различно. В крайна сметка обаче това се случи точно тук в Шалке”, изтъква нападателят, който иска да смени екипа си с точно определен играч от Юнайтед.

„Възхищавам се много на Гигс и Скоулс. Ще бъде чест за мен, ако сменя фланелката си именно с Гигс. Ние мечтаем да отстраним Юнайтед. Те са фаворитите, но със сигурност ще се опитаме да ги победим”, казва още Раул.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука не знам с ква схема ще излизаме и кво ще правим, но най-важно е да вкараме гол на чужд терен. Вкараме ли 1 или 2 дори сме почти на 99% на финал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шалке може и да губят в Бундеслигата, но в ШЛ показват съвсем различно лице. Много труден мач, изобщо няма да се очудя, ако загубим, но и една евентуална загуба с 2:1, не мисля че ще е чак толкова лош резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Немците са кофти трън . Доста от тяхните отбори са ни създавали трудности и са ни изритвали от лигата . Сега ако подходим с нужното концентриране и раздаване /пример - двата мача с Челси / ще ги елиминираме , но мача в Германия е сериозен тест . Тук Барса доста се лутаха докато не биха с един гол . Турнирен резултат може да ни задоволи , гол ще е супер , а победата просто бонус . Много трудно защото имаме мач с тези , Арсенал -тоест пак тест за ПШ , реванш от ШЛ и Челси . Прекалено добре ще е на всякаде победи , това бих го сравнил като последните ни мачове и победите над Челси и дойде момента на падение с-у Сити . Успех на отбора , Гигс ще играе според мен . Надъхани ще вземем нуното .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е да си вкараме така ценния гол на чужд терен и да гледаме да не допуснем.Състава е ясен и схемата 4-5-1. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачавоте с Шалке според мен ще са много тегави и ако играеме като последните 2 мача ще го отнесеме като Интер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам доста лошо предчувствие относно този мач...като се замисля освен финала през 99 г,ние не сме отстранявали немски отбор в елиминационната фаза на шампионската лига,което си е направо плашещо.Очаквам много тегав мач,като няма да се учудя дори и на загуба,впредвид натрупаната умора и манталитета на швабите.Дано все пак греша и постигнем благоприятен резултат,още малко остана трябва да сме максимално концентрирани и да внимаваме за тази лисица Раул,която не рядко ни е наказвала.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Статистически глупости му викам на това. Тогава немския футбол беше с крачка пред английски, сега е точно обратното, и трите ни отпадания бяха от отбори с шанс за требъл, а сега не е така. Да не говорим че вече Юнайтед знае много добре как да играе такива мачове. Милан дойдоха на ОТ след като са ни отстранявали 4 поредни пъти и си тръгнаха с най-голямата им загуба (в общия резултат) в историята им в Европа, освен че около 5-6 пъти се е случвало да бъдат победени и в двата мача от елиминационна фаза в цялата им история. Желанието ми е да не правим победи с над 2 гола разлика защото има странна поличба която неминуемо се спазва в ШЛ последните години и тя е отбор спечели с 3+ гола да не печели ШЛ в последствие, а Реал и Барса вече биха така...предвид че мачовете са между важни за първенството едва ли ще е много трудно, тва прозвуча малко арогантно. :mood (22): Редактирано на от Cantona84

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мръъъъсните гадове как ми п****ха само те от 5 мача фишчето за 40 кинта...е ся искам направо да ги сравним с земята ! :mood (2): :mood (2): Редактирано на от Devilment

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Раул много трябва да се внимава ако го изолираме мисла, че дори може да спечелиме. На Шалке защитата им е под всякаква критика

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да ги ударим още в Германия поне с 2 гола и на реванша да е спокойно.Мощно 4:5:1 с Рууни напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач ще е , но аз лично си мисля , че и двата мача ще си ги вземем ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Испанец ще бъде главен съдия на полуфинала Шалке 04 - Манчестър Юнайтед

Първият полуфинален мач от Шампионската лига между Шалке 04 и Манчестър Юнайтед ще бъде ръководен от испанеца Карлос Веласко Карбайо.

Мадридският рефер свири мачове от испанското първенство от 2004 година, а от 2008-ма е международен арбитър.

Негови помощници ще бъдат Роберто Алонсо Фернандес и Хесус Гуадамуро (също от Испания).

Вторият полуфинал е в сряда като един срещу друг излизат испанските грандове Реал Мадрид и Барселона.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this