Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Everton

Препоръчани публикации

Общо взето утре ако победим и Челси и Арсенал се издънят (дай Боже) титлата на практика е решена. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Общо взето утре ако победим и Челси и Арсенал се издънят (дай Боже) титлата на практика е решена. :)

Поне според мен, няма как да стане Челси и Арсенал да се издънят едновременно. Единият от двата отбора може, но и двата няма да стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не би трябвало да имаме проблеми с взимането на трите точки. Най-малкото мачът е на ОТ, а и всички са наясно, че не можем да си позволим повече грешки. Очаквам резултат от рода на 3:0/3:1. Да видим дали Рафаел ще се завърне утре или ще го очакваме за ШЛ. УХ да измъкнат нещо от Челси ... много ми се иска да вярвам в това, но нещо ми е трудно. Въпреки, че срещу Тотнъм не допуснаха гол дори - като гости прибраха една точка, а като домакини - 3. Обаче последната им победа е от преди два месеца. Но пък буреносния облак Грант може и да успее. Не ми се иска да изпадат, една победа или дори равенство утре ще им се отрази много добре ... на нас също. :mood (17): А за Арсенал ... по-вероятно е, но пък да губят точки трети мач подред ... знам ли. Изобщо интригата е голяма. Но пък друго си е да гледаш от върха как другите под теб драпат ... и дано си ги гледаме до края от тази височина. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да , ама с/у ЧелШИТ ще е от значение ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Огромен мач. Длъжни сме да си го вземем на всяка цена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е от значение, ама не ни се свири дузпа при Болтън и мача отиваше на хикс. Иначе Уолтън не съм го забелязал да има пристрастия (Аткинсън) но подобно на някой други съдий на моменти се влияе от публиката и праща там 50/50 решенията, което като че ли е хубаво за нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием тук.Рууни ще мачка.Надявам се и Бербо да се вдигне.СИгурен съм , че халфовата линия ще е на доста голямо ниво!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ебаси , тия Гардиън кви оптимисти са... не виждам как ще излезнем с толкова офанзивни футболисти. дори и да сме домакини , не мисля че може по такъв начин да започне Сър-о. Евентуално при кофти развитие на мача, тез 4-мката са задължителни в предни позиции... )))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей тука http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports линкове колкото искаш. Препоръчвам ви да гледате със SOPCAST Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач си го взимаме с пален актив не ми се вярва да се издъним на ОТ за сега там сме безпогрешни и дано да си остане така А относно темата Челси ,Арсенал : Господ извикал при себе си САФ, Анчелоти и Венгер.Пръв влязъл САФ.Господ му казал: -Ти извади късмет следващите 50 години отборът ти ще е шампион.САФ се хванал за главата и излязъл. След това влязъл Анчелоти и Господ му рекъл: -Ти нямаш късмет.Следващите 50 години отборът ти няма да стане шампион.Анчелоти се хванал за главата и излязъл. Последен влязъл Венгер.Като го видял Господ се хванал за главата и излязъл. Събрали се Абрамович, Дрогба, Лампард и Тери да играят белот. Абрамович е под ръка и пуска осмак купа. Тери връща спатия, Дрогба дава пика, а Лампард - каро. Абрамович пита: - Е момчета нямате ли купи?? - Емиииии не..... те купите са в Манчестър

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя мач си го взимаме с пален актив не ми се вярва да се издъним на ОТ за сега там сме безпогрешни и дано да си остане така

А относно темата Челси ,Арсенал :
Господ извикал при себе си САФ, Анчелоти и Венгер.Пръв влязъл САФ.Господ му казал: -Ти извади късмет следващите 50 години отборът ти ще е шампион.САФ се хванал за главата и излязъл. След това влязъл Анчелоти и Господ му рекъл: -Ти нямаш късмет.Следващите 50 години отборът ти няма да стане шампион.Анчелоти се хванал за главата и излязъл. Последен влязъл Венгер.Като го видял Господ се хванал за главата и излязъл.
Събрали се Абрамович, Дрогба, Лампард и Тери да играят белот. Абрамович е под ръка и пуска осмак купа. Тери връща спатия, Дрогба дава пика, а Лампард - каро. Абрамович пита: - Е момчета нямате ли купи?? - Емиииии не..... те купите са в Манчестър

Вървиш!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Длъжни сме да си вземем трите точки. Този сезон Олд Трафорд е непревземаем, не вярвам точно Евертън да пробият.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Групата за мача ? 18 футболисти, а не всички възможни. И по кое време излиза тази информация, че ми стана навик да питам преди всеки мач...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предполагам горе-долу половин час преди всеки мач излизат съставите... :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам труден мач(тоя сезон лесни няма),но се надявам все пак да нямаме проблеми с оглед многото контузий в лагера на съперника.Евертън обаче са в много добра серия и дано да я прекъснем днеска. Иначе не мисля че Челси ще сбъркат,особено след като и Скот Паркър е контузен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Starting XI:

Van Der Sar
O'Shea - Ferdinand - Evans - Fabio
Valencia - Gibson - Anderson - Nani
Rooney - Hernandez

Substitutes:
Kuszczak, Rafael, Evra, Brown, Carrick, Giggs, Owen.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами всеки момент ще видим дали е в групата поне , ама нали разтежение има... Иначе очаквана почивка за Карик и Гигс. Хубаво е че Вида и Евра също получават такава. За сметка на т'ва пък в нападение започваме атомно , така че съм уверен в успеха. Бием ги! Едит: И при резервите го няма. Явно не е възстановен , все още. Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еванс + Гибсън :X Единствените футболисти в отбора ни,които не ми харесват ! Надявам се да не направят някоя сериозна грешка,айде към 19-тата !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да се надяваме, че Евънс няма да прави изцепки..иначе с тази атака победата е почти сигурна :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, значи трябва да вкараме поне 2 гола, за да неутрализираме автогола на Евънс. Необяснимо е при наличието на Смолинг да пускаш най-рисковия си централен защитник!!! И дано Бербо наистина да е контузен, защото ако не е в групата за мача здрав просто не знам какво може да е обяснението!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this